• Gelipter
    3.5k
    a1disrusv9jq2nw4.jpg
    zh9wbitmy4di1fz3.jpg
    ya92teez67qhvlmw.jpg

    Sanjati je ljudski! Možda za naših života ne bude, ali bar da Barišić doživi.
  • deda
    28.1k
    Ma sve iznad 20.000 je previše. 22-23 vrh vrhova
  • agramZ
    2.3k
    ko englezi koji prave stadion od 15k na dvije etaze. normalno vazno i da sjever ima grijana sjedala, za noge vjerojatno.. :lol:
  • Cosey
    436
    Ma sve iznad 20.000 je previše. 22-23 vrh vrhovadeda

    Potpis. Sve iznad maksimalno 25 je puno previše.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    komicno je gledat kako Bandic sprda tog starca i dovodi ga sebi u ured pa kao nesto pregovara, samo eto treba pecat, pa se krece, lopate su spremne, mjesalice se vec zagrijavaju, a ljudi to jos puse jer bolje i da vjeruju u bajke nego da pogledaju istini u oci.

    A klub koji evo za 3 dana igra tekmu za playoff lige prvaka je dio bandiceve politicke taktike i doslovno se ponizava i klub i navijace s ovim igrokazom.

    Stadiona nece biti dok god je Bandic gradonacelnik, a ovaj starac predstavlja klub na komande medjugorske karikature. To je fakt.

    Stadion ce se napraviti kad se ljudi koji zastupaju interes kluba u ovim “pregovorima” koji to zapravo i nisu, budu s pravom pozivali na legitimitet dinamovih navijaca i clanova i to nije nikakva floskula. Dok god je bandic taj koji jednim pozivom otkazuje klupske presice i ucjenjuje ove koji predstavljaju klub, stadiona nikakvog nece biti.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Napisao sam komentar na instagramu na Zoni tako cu i ovdje vezano za temu STADION I BANDIĆ...Bandic je stadion spomenuo jer se približavaju izbori i da bi ostao gradonacelnik naravno da mora dati neki govor s kojim ce motivirat narod da glasaju za njega...tako je tema stadion ali gradnja nece počet dok on ne dobije novi mandat..kada on dobije novi mandat taj ce se projekat ugasit jer ce on sam uz hodajućeg fosila(Mirkeca) izjavit kako je nestalo materijala,prihoda i onda ce se opet ista ta tema aktivirat za 4 godine i sve tako....
    A narod je takav povjeruju u sve šta čuju pa će tako i govance hercegovacko biti na vlasti u Zagrebu ko i životni vijek Manolića
  • davidinamo
    351

    Ne vrijeđaj Hercegovce mali
    Znam da misliš na mamica ali tako i ja mogu reći za nekog plaćenika smeće purgersko, jel to lijepo?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ma ne vrijeđam ja nikoga ovdje osim Bandića bandita nemam ja ništa protiv općenito Hercegovaca ja sam Hrvat iz Bosne i meni su puno draži Hrvat(hercegovac) iz Sirokog Mostara i ne znam ti odakle nego neka osoba iz Sarajeva ili BLuke
  • ZGV
    3.1k
    Vidim da bi napravili stadion na uzoru na Ferencvaroševu Groupama arenu. U tom slučaju nema dvije etaže tribina, već je sve jedna tribina aa svake strane, navijačka tribina je bez stolica, lože su samo na zapadu.
    To bi bilo sa naše strane idealno.
  • Infinity
    15.3k
    Ja bih volio stadion s dvije etaze. Jedna 13-15.000 i gore 10.000. Ako bi bila jedna etaza onda 18-20.000. Razumijem da svi zele s jednom etazom, al ja sam ljubitelj 'divljih' stadiona, mada ne u tolikoj mjeri da mi se svidi Maksimir :rofl: , al meni su stadioni tipa Petrolula ili HBS bez coskova nekako ljepsi nego Groupama Arena.

    Maksimir sam u nekoj svojoj verziji zamislio da lici na La Bomboneru s tim da se zapad malo ljepse uklopi, al tako nekako. Zapad odvojen, malo divlji, a jug-istok-sjever sve povezano i na dvije etaze. Naravno, vjerujem da je to vecini ruzno, al mogu mastati. Ako ikad imadnem volje zavrsit cu to sto sam zapoceo pa cu opaliti render ovdje.
  • xavier
    11.1k


    O ukusima se ne raspravlja, ali moram priznati da ne znam zašto bi netko u 2019. godini razmišljao o gradnji takvog stadiona :yikes:
  • Infinity
    15.3k
    Kao sto kazes, ukusi.
  • mileni
    93
    Vidim da bi napravili stadion na uzoru na Ferencvaroševu Groupama arenu. U tom slučaju nema dvije etaže tribina, već je sve jedna tribina aa svake strane, navijačka tribina je bez stolica, lože su samo na zapadu.
    To bi bilo sa naše strane idealno.
    ZGV

    da li postoji ikakav kontakt s klubom gdje bi se moglo reći svoje mišljenje? još kad bi se uvažilo :grin:
  • agramZ
    2.3k
    uprava je vise puta spominjala rapidov i groupamu. ali nema smisla kopirati stadion, zna se tko su arhitekti i jednog i drugog stadiona a i moze se popricati s upravama i jednog i drugog kluba. tu ima milion malih i jako vaznih detalja. kod groupame imas ulaze/izlaze usred navijacke tribine i tribina nije bas "tvrdo" ogradjena s lijeve i desne strane niti je to stajanje kako treba biti. postoji npr. vise nacina kako napraviti tribinu stajanje itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.