• reziser
    6.2k
    dok ja ne uđem na novi stadion i ne pogledam tekmu, ne vjerujem nikom ništa
    sve su ovo naklapanja i obećanja
  • Markelo
    2.5k
    Pa Uefi je u interesu da se igra na plavom vulkanu. Nama prozori sto padaju na ovakvom Maksimiru vise manje
  • xavier
    11.1k
    Pa Uefi je u interesu da se igra na plavom vulkanu. Nama prozori sto padaju na ovakvom Maksimiru vise manjeMarkelo

    UEFA-i je u interesu?! :rofl:

    UEFA kad zaključi da više ne želi imati utakmice na ovom gradilištu, jednostavno će to zabraniti, a hoćemo li mi napraviti novi stadion, igrati u nekom drugom gradu ili uopće ne igrati, njima je svejedno :wink:
  • reziser
    6.2k
    čak im je i drago kad nema klubova s balkana....divljaka
    jer nas tako doživljavaju
  • Markelo
    2.5k
    Zajebancija, ha. Nista
  • reziser
    6.2k
    ne želi imati utakmice na ovom gradilištuxavier

    da je bar neko gradilište, znači da bi se radilo nekaj :joke:

    ovo je ruševina...
  • Eduardo
    17.3k
    Stoji ponosno. Malo ga je načeo zub vremena, ali neda se,

    giphy.gif

    giphy.gif

    giphy.gif

    giphy.gif
  • reziser
    6.2k
    Nešto predivno...


    I dalje naivan i nadam se ispunjenom obećanju
  • Ludovic IX
    5.2k
    A čuj, ja se nadam da će moj mali (3 g. za koji dan) na svoju prvu tekmu ići na novi stadion. Još ništa ne kuži ali kaže da navija za Dinamo i truditi ću se da tako i ostane
  • SAS1987
    13.3k
    iće će na novi stadion taman kada napuni 26 :D
  • Hipo
    406
    Tekma s atalantom za koju se karte i za sjever online mogu kupit a još nije ni donji dio rasprodan 60h prije tekme, ima još 390 karata.

    Najbolji pokazatelj da je sjever gore totalni višak za dinamo.
    Rušit cijeli maksimir, a novi sjever daleko manji od istoka i zapada, kao na svim drugim stadionima.
  • xavier
    11.1k


    A zamisli tek da je stadion dovršen po originalnom projektu iz 1998. i da ima 60.000 mjesta :blush:
  • Ludovic IX
    5.2k
    piše u 24h, troškovi izgradnje 280 miliona kuna što je manje od 40 miliona eura..vjerujem da je to realan trošak ali koga lažemo kad znamo da će ispast minimalno 80 onda
  • xavier
    11.1k
    piše u 24h, troškovi izgradnje 280 miliona kuna što je manje od 40 miliona eura..vjerujem da je to realan trošak ali koga lažemo kad znamo da će ispast minimalno 80 ondaLudovic IX

    Troškovi čega? Pa ne misliš valjda stvarno da netko radi stadion?
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ne mlad ali još uvijek naivan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.