• bezvangori
    174
    Ha znam da, al to se tak da isčitati iz ovih nebuloza. Kaj se tiče kapaciteta mislim da bi se trebao graditi od 30 000 maksimalno i to tako da neki dio bude fleksibilan pa da se može kapacitet proširiti ili suziti. S druge strane ne treba nam nova Arena, ali ja sam uvjeren da Dinamo jednog dana (svima znani uvjeti demokracije) može do 10 puta godišnje napuniti novi stadion od tolikog kapaciteta. Ne znam jeste li skužili ili je to samo moj prividni dojam (jer više primjećujem takve stvari) da ljudi sve više furaju dinamova obilježja po gradu. Majice, torbe pa čak i zastavice za auta, očigledno se nešto mijenja, a vjerojatno bi novi impuls (ujedno i najveći) dao odlazak štakora. Matematika je jednostavna, gdje god se nalazili, može li od vas 30 jedan doći na utakmicu? (Čisto statistički 30000/800000 bez drugih faktora.)
  • Markelo
    2.5k
    Interesantno je da se za Dinamove utakmice uvijek prvo proda najskuplji zapad dolje. Sto pokazuje da bi Dinamo mogao u buducnosti na novom stadionu imati i vece prihode i od karata. Znam da ce u Hnl-u to idalje biti malo al recimo derbiji s Hajdukom, pa s Rijekom i sve jacim Osijekom na novom stadionu privuklo dosta ljudi. Dobro je da se ljude odviklo od onih 1 kunu na stadion. Nezz jesu li oni kuponi uz SN isto ukinuti?
  • Hipo
    406
    50 kupona je za istok u hnl tekmama.

    Zapad je brzo "rasprodan" jer:
    • Dio su godišnje (cca 2k?)
    • Dio karata ide sponzorima
    • Dio karata uefa vraća dan prije tekme

    Zapad dolje prima 5-6k a istok 10.
    Zato zapad prvi ode.
  • Markelo
    2.5k
    Zapad dolje je ljudima inace prvi izbor onda ide istok(dole i gore) pa onda poluraspadajuci zapad gore i na kraju sjever.
  • BluePhone67
    3.2k
    Interesantno je da se za Dinamove utakmice uvijek prvo proda najskuplji zapad dolje. Sto pokazuje da bi Dinamo mogao u buducnosti na novom stadionu imati i vece prihode i od karataMarkelo

    Meni se sve cini da se tu radi vise o sponzorima i postivanje njihovih ugovora do razno raznih rodjaka koji ne kupuju online.. Ja za Hnl mogu dobiti koliko hocu doslovce karata jednog od sponzora, a kada su ovakve tekme niti jedan od direktora te firme mi ne pomaze jer kako kaze onda su svi Dinamovci
  • deda
    27.6k

    Morat ćemo odmah ujutro stat u red. Bilo bi dibro ako se ikad stadion napravi da se recimo ponude karte na 5 godina kao prioritetne. :smile:
  • marcio amoroso
    32k

    Valjda mi kao dugogodišnji vlasnici godišnjih budemo imali prednost :cool:
  • deda
    27.6k
    Valjda. ali bilo bi fora da ponude prodaju na taj nacin. prvi tjedan tko hoće 10 godišnju, drugi tjedan 5 godišnja, treći tjedan 3godišnja i onda godišnja pretplata.
  • marcio amoroso
    32k

    1000 kuna za Emila godišnja.
    10 godina, 10 milja.
  • deda
    27.6k
    Prvi red može :up:
  • Markelo
    2.5k
    280 mil. kuna je nesto manje od 40 mil.eura s tim ne mozes srusit Maksimir i napravit novi. Trebat ce vise love
  • SAS1987
    13.3k
    Ne vjerujem da je do 2021 moguce sagradit stadion na mjestu sadasnjog stadiona.
  • Hipo
    406
    Ne vjerujem da je do 2021 moguce sagradit stadion na mjestu sadasnjog stadiona.SAS1987

    Bandić i ekipa znaju svašta obećat :smile:
    Nemoj se opet ulovit.

    Naravno da neće, bit će dobro ako sruše ovu sramotu do 2021.

    Stadion će bit dobar, lijep i skladan samo ako sruše i sjever do temelja.

    I ako stadion ne bude s tribinama na katove.
    Rapidov je najbolja moguća opcija.
  • deda
    27.6k
    Ne vjerujem ništa. Nemaju projekt, nemaju izvođača, nemaju osigurane pare, nemaju ništa zasad osim dugog jezika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.