• Mali Zeus
    10.3k
    Ti u narod.hr sigurno igraju pasijans i trolaju po fejsu.
  • Armagedon13
    958
    Kreće izgradnja HNSovog kampa Gorici.Sve političke odluke donesene,projekt gotov,lova spremna.
    A kod nas nagodinu ...
  • marcio amoroso
    33.1k
    Jel mislite da navijačka pripadnost vrlog premijera ima nešto sa izgradnjom Maksimira?
    I jel mislite da je konačno vrijeme da se ustanemo i da malo agresivnije tražimo novi dom?
  • Mrvica
    3.4k
    Definitivno je vrijeme za ustati i agresivnije tražiti novi dom. Ovo više nema smisla iskreno, iz godine u godinu samo priča iduće godine, pa iduće godine i tako u nedogled. Ako prvak Hrvatske i naš najveći i jedini očito predstavnik u europi nije u mogućnosti dobiti stadion onda smo stvarno banana.
  • plavi67
    920
    prije ćemo mi navijači napraviti stadion, nego drzava i grad, kao što su na banovini bbb napravili 27 kuća, drzava 3
  • The Undertaker
    4.3k
    Pa nije HDZ na vlasti u ZG. Premijer je kriva adresa, barem što se Maksimira tiče.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Mislim da premijer može da hoće pogurati izgradnju stadiona.
  • miro
    3.3k
    Mislim da je vrijeme sazrilo, nema osobe s kojom sam pričao (uključujući i hajdukovce) koji ne kažu da nam hitno treba pravi stadion. Senfu bi isto dobro došao jedan pravi PR potez, da malo zaboravimo na Jakuševac i vodovodnu mrežu
  • The Undertaker
    4.3k
    Ja mislim da trenutno nije problem u političkoj volji premijera već što Grad to operativno ne može odraditi onoliko brzo koliko bi mi htjeli (vidi ppd Kranjčevićeva). Pa na primjeru obnove vidite koliko je to nesposobno a postoji i novac i volja. MORH treba ustupiti gradu Trogiru neku zemlju za Hajdukov kamp pa i to stoji nekoliko godina.
    Imamo krš od birokracije i to se neće tako skoro popraviti.
  • Jaro
    5.9k
    Pa nije HDZ na vlasti u ZG. Premijer je kriva adresa, barem što se Maksimira tiče.The Undertaker

    Pa to je to... Za svaku jebenu hrid se planira most, a u Zg se nije napravilo nista - jbg - nije HDZ na vlasti...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Jel mislite da navijačka pripadnost vrlog premijera ima nešto sa izgradnjom Maksimira?marcio amoroso

    Ne, mislim da je to samo kako političari funkcioniraju, obećaju nešto, ekipa se poveseli, prođe nešto vremena i kao da niš nije bilo.

    Ove priče tko je na vlasti u Zagrebu su promašene, bilo je rečeno da će Vlada dijelom financirati stadion i ne samo Maksimir nego i druge. Barišić neki dan kaže kreće se uskoro i da će biti za par godina, kaj već. Uglavnom kaj god kažu je nepotrebno slušati jer isto ponavljaju svake godine.

    Uostalom kaj je s Kranjčom, o tome se stalno priča bude bude i očekujem da će se isto pričati i sljedeće godine u ovo doba.
  • Neki tip
    19.6k
    a u Zg se nije napravilo nista - jbg - nije HDZ na vlasti...Jaro

    Pa kaj bi HDZ (koji kak i sam veliš, nije na vlasti u ZG) trebao graditi gradske mostove?

    Posve mi je jasno na kaj si ciljao, bez brige (ne daju hadezeovci pare Zagrebu, jer nisu na vlasti, jel tak? :)), ali prometna infrastruktura grada u nadležnosti je Grada, ne centralne države.

    Možemo je tu najmanje, ako uopće kriv (njih ćemo kriviti, ako ne bude nikakvih pomaka na drugim područjima, kad dođu novi izbori), ali HDZ je bome još manje od toga.

    Mislim, kaj ćemo i tu tovarsku retoriku preuzet? Centralna vlast je protiv našeg grada? Dajme najme da HDZ rovari protiv Zagreba.. pa jbt ako niš drugo, svi najvažniji HDZ-ovci žive u tom istom Zagrebu. ;)

    Zagrebu fali puno toga, jer je lopov bio predugo na vlasti. A falit će mu i dalje, ako se ekipa koja je vlasti sada - pokaže nesposobnom.

    (P. S. Pelješki most ima stratešku važnost za cijelu državu, Jarunski nema. Ako i kada bude Jarunskog mosta, ne sumnjam da će kapnuti koji euro i od centralne vlasti).
  • Jaro
    5.9k
    Peljeski ima, al most Pašman-kopno je bitan kome?
    Ne govorim o Jarunskom mostu, ali željeznička obilaznica, sjeverna obilaznica ili slični projekti bi trebali biti državni...
  • Fanboy
    2.2k
    Meni je zanimljiva ova stvar, kad već pričate o Tomaševiću i Plenkoviću...

    Kad je ekipa u Zambiji uhićena veleposlanik je 3 puta u prvih tjedan dana letio iz Južnoafričke Republike u Zambiju njime u zatvor nositi sve potrebno, nakon toga je bio još par puta u posjeti, na svakom ročištu, ministri su kontaktirali ministarstva Zambije na međunarodnim sastancima što je ilegalno jer to je utjecaj na pravni postupak tj. korupcija...Da ne govorim kako ekipa izostaje sa posla bez otkaza, da im država financira odvjetnika tamo, da je sad veleposlanik iz Egipta otišao im biti službeni prevoditelj u Zambiju...

    Kako se HDZ i Možemo lako dogovore kada se radi o "nacionalnom interesu", kako to da tu birokracija nije spora, da se ne ide od sastanka do sastanka, kako to da je inspekcija utvrdila u rekordnom roku da su postupci sudova uredni iako po međunarodnim zakonima ne mogu biti nikako jer su posvajanja iz Konga ilegalna po njihovom pravosuđu, po izjavama njihovih ministara te međunarodnih organa o posvajanju !!

    Kako to da je gradonačelnik Tomašević prodao zemljište od 13 464 metra 2 tvrtci brata ministra Radmana u Sesvetama taman 16.1.2023. kada se vodilo ročište i to po cijeni od 31 euro po kvadratnom metru... Ukupno za 3,21 mil. kuna...Svi odbori su brzo odobrili i to jednoglasnom odlukom.

    Kako je tu grad i država tj. birokracija tako brzo reagirala, šta se nisu kuhali tamo par godina i rekli da "pregovori" napreduju ???!!!!!

    To je rezervirano samo za blesav puk koji voli klub i grad. Ovdje gore nema ni jedne stvari koja je napravljena po zakoni, baš ni jedne i još se radi o skandaloznoj trgovini djece koju pokrivaju politika i mediji zajedno.
    Međutim kada se kaže da Dinamo treba dobiti novi stadion, čuješ samo zgražanja, iskaču vrtići i škole iz pašteta, plaće se nad svakom kunom, vežu se ljudi lancima za stupove jer ljudi gladuju, a ovi bi stadion gradili...Sram ih može biti...

    Da je njima stalo kao do ovih stvari gdje se vidi korupcija sustava idući mjesec bi projekt mogao krenuti....
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Prognoziram tek sljedece godine da krecu ozbiljni koraci ka novom stadion,mali tito ulazi u zadnju godine mandata i onda mora imati asa u rukavu za sljedece izbore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.