• Jaro
    5.9k
    OK,tak da, ali i dalje je vecina na gradu/drzavi/klubu tak da nis od toga
  • SAS1987
    13.8k
    Naisao sam na neke fotografije engleskih stadion iz 80tih pa se zapitao kako se tada gledalo na tadasnji stadion Maksimir?

    Iz modernog pogleda se vidi da stadion nije nikad imao arhitekturno viziju kako bi trebao izgledati al me od iskusnijih forumerasa zanima kako su ljudi na stadion gledali do cca 1998 . Ko na nesto ruzno ali koliko toliko funkcionalno ili se ponosili izgledom stadiona?
  • plavi72
    723
    Stajanje istok ,stajanje jug i naravno stajanje sjever su bili srce stadiona(meni) ,navijači uz teren,nikada mi više nije bilo isto bez stajanja,svaka utakmica 90.-tih drugo stajanje(Newcastle sjever,Celtic jug,Partizan istok...hahahah)iako novi sjever i istok su u srcu zauvijek.
  • NORTE
    9.7k
    Šta se događa kod zapada i u sjeveru zadnjih tjedana? Neki kamioni, snimanja, o čemu je riječ?
  • Captain America
    14.8k
    Kate Beckinsale snima film.
  • miro
    3.4k
    Sad ide stadion sto posto, pošto poto
  • seljak86
    2.4k
    100% al bez jedinice i nule...
  • SAS1987
    13.8k
    Sad ide jos bolji render sto posto, pošto poto
  • Oluja
    3.8k
    Ocekujemo render s jos vise kvadratica
    e6t1eejynii32el6.jpg
  • NORTE
    9.7k
    Kad bi bar neki strani medij objavio da na ovakvom stadionu igraju ili su stasali nogometaši koji su dva puta zaredom ušli u polufinale SP-a.
    Tribine iz 50-ih i 60-ih, 10 metara u zraku, 30 m od terena, bez krova, jedna nije u funkciji, s druge padaju komadi prastarog betona...
    rx5atvqbmqf9zmrm.jpg
  • SAS1987
    13.8k
    s druge padaju komadi prastarog betonaNORTE

    Nije Maksimir iz neke apokalipse pa da komadi betona padaju po ljudima jer postoji sasvim moderna mreza za krumpir koja zadrzava taj beton.
  • nemapredaje
    2.1k


    :lol: :lol: :lol:

    Aj barem su maknuli ono drvo sa sjevera ...
  • maddaddam
    2.9k
    Govoreći o ulaganjima u sport, ministrica je istaknula da je vlada RH prepoznala značaj samog sporta i ulaganja su sada do tri puta veća nego što su bila.

    "Mi sada imamo za 2023. godinu proračun veći od pola milijarde kuna i na to još dodajte preko 200 milijuna kuna za sportske građevine od nacionalnog interesa"
  • SAS1987
    13.8k
    "Mi sada imamo za 2023. godinu proračun veći od pola milijarde kuna i na to još dodajte preko 200 milijuna kuna za sportske građevine od nacionalnog interesa"maddaddam

    Bilo bi super da se za 2023 sredi sva potrebna papirologija za projekt Kranjće.

    Mamićevo pokazivanje mišića će zaustaviti dodjelu prava građenja / koncesije Dinamu za stadion Maksimir.
  • maddaddam
    2.9k
    I Njonjo ga gradi :cool:
    Pa kam bumo sa tim silnim stadionima.

    "Stadion i kompletnu infrastrukturu moramo graditi nakon ovog prvenstva jer u Hrvatskoj imamo nevjerojatan talent i potencijal te vjerujem kako će biti postignut konsenzus oko toga."

    Do ovog SP nismo imali nevjerojatan talent i potencijal. Sad je najednom iskočio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.