• Infinity
    15.2k
    A gledaj, isto tako bez odobrenja trenera nitko ne moze igrati pa pricamo o postavama. Nitko bez odobrenja uprave nece biti kupljen ili prodan pa pricamo o transferima. Ako se baziramo samo na komentiranje neceg sto je sigurno onda bi se ovdje komentirale samo zavrsene utakmice.
  • Dautbegović1
    92

    Ma sve je ok,svi bi mi novi stadion,ali kao sad izgleda neće ga biti skoro
  • Infinity
    15.2k
    Mi smo svakim danom sve blize novom stadionu. Realno :rofl:

    Salu na stranu. Nesto se dogadja oko Kranjceviceve i moglo bi se uskoro dogadjati i oko Maksimira. Maksimir i jest razlog zasto se gura drugi stadion na kojem bi se igralo dok se ovaj rusi i gradi. Nama se moze dogoditi da u Kranjcevicevoj ostanemo duze od planiranog, al mislim da nitko nije lud da od starta to pokusava pogurati i kasnije nametnuti kao trajno rjesenje. Na Maksimiru ce se nesto morati dogoditi, pogotovo ako se krene u rusenje, a vjerujem da hoce. Ne vjerujem da cemo se samo preseliti i ostaviti Maksimir da propada sam od sebe, a ako se vec srusi onda ce to biti lijepa parcela na super lokaciji i tu nesto mora niknuti, a to nesto bi morao biti stadion.
  • xavier
    11.1k
    Nama se moze dogoditi da u Kranjcevicevoj ostanemo duze od planiranog, al mislim da nitko nije lud da od starta to pokusava pogurati i kasnije nametnuti kao trajno rjesenje.Infinity

    Bez obzira koja je inicijalna ideja, ako se stvarno uloži ozbiljan novac u uređenje ili izgradnju nekog stadiona na koji ćemo mi preseliti "dok se Maksimir gradi", ja sam siguran da se na Maksimir više nikad nećemo vratiti. Druga je priča naravno ako govorimo samo o "kozmetičkim" preinakama na Kranjči.
  • NORTE
    9k
    Nama se moze dogoditi da u Kranjcevicevoj ostanemo duze od planiranogInfinity
    Pristajem odmah na to (al to sam samo ja). Zonina nepopularna mišljenja.

    Ne volim trenutni stadion između ostalog baš zbog toga jer nemamo atmosferu na ovom povišenom strašilu. dinamo nema adekvatnu podršku, navijači ne dolaze, suparnici i suci ne osjećaju pritisak.

    Kranjča bi imala manji kapacitet i vjerojatno bi stalno bila puna i mogle bi se igrati SVE europske tekme na njoj.
  • NORTE
    9k
    ako se stvarno uloži ozbiljan novac u uređenje ili izgradnju nekog stadiona na koji ćemo mi preseliti "dok se Maksimir gradi", ja sam siguran da se na Maksimir više nikad nećemo vratiti.xavier
    Hoćeš li žaliti za ovim starim poluraspadnutim prevelikim "stadionom" ako za 3 godine počnemo igrati na modernoj non stop ispunjenoj Kranjči?

    Da se razmemo, nisam ja za lokaciju Kranjče, ali to je trenutno jedina realna opcija koja se spominje.
    Renovirana Kranjča > trenutno stanje dinamovog stadiona.
  • xavier
    11.1k


    Za ovakvim Maksimirom ne bih žalio ni da preselimo u Varaždin.

    No ne znam zašto bi se ulazilo u priču s Kranjčom kad na Sveticama ima više nego dovoljno mjesta za novi stadion na koji jednostavno preseliš kad bude gotov.
  • Captain America
    13.3k
    Pristajem odmah na to (al to sam samo ja). Zonina nepopularna mišljenja.

    Ne volim trenutni stadion između ostalog baš zbog toga jer nemamo atmosferu na ovom povišenom strašilu. dinamo nema adekvatnu podršku, navijači ne dolaze, suparnici i suci ne osjećaju pritisak.

    Kranjča bi imala manji kapacitet i vjerojatno bi stalno bila puna i mogle bi se igrati SVE europske tekme na njoj.
    NORTE

    Potpis od riječi do riječi. Bit će onih što kukaju zbog malog kapaciteta, nek si uzmu godišnju pa se neće morati brinuti oko mjesta. Ozbiljni klubovi ionako pune stadion pretplatinicima koji dolaze na svaku, a ne kad se igra s velikom četvorkom.
  • Infinity
    15.2k
    Druga je priča naravno ako govorimo samo o "kozmetičkim" preinakama na Kranjči.xavier

    Tip koji je na snetu pisao da izlazi projekt za mjesec, dva je napisao da ce se sve srusiti i da se gradi od nule.
  • xavier
    11.1k


    Nije li to suludo? Raditi to umjesto jednostavno napraviti novi stadion na Sveticama.

    Da ne govorim kako ljudi kmeče kako oko Maksimira nema parkirnih mjesta i kako je loša prometna povezanost...te stvari su "sjajne" na Kranjči :cool:
  • flexXy
    1.9k
    Meni je ok napravit novu Kranjču jer je stanje tog stadiona stvarno loše i treba se raditi na infrastrukturi zagrebačkog nogometa. Ono što nema smisla je da mi ovisimo o tom projektu a može se provesti gradnja stadiona na sto načina dok još igramo na Maksimiru.
  • NORTE
    9k
    izlazi projekt za mjesec, dva je napisao da ce se sve srusiti i da se gradi od nule.Infinity
    Znači Lokomotiva seli u Maksimir i to vrlo skoro.
    Kranjča je nedavno renovirana, napravljen novi istok i travnjak.

    Vjerujem da bi se moglo dogoditi da taj novi stadion u Kranjči dobije i novi prilaz sa sjeverne strane s Adžijine ulice, bilo za domaće ili goste.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam vise puta pisao da se pored Maksimira, pa recimo na Sveticama moze napraviti novi Hitrec Kacian. Davao sam i primjere. Zapad kao danasnji, 4500 mjesta, ostale tri tribine montazne po UEFA standardu. Sutra te tri tribine mozes proslijediti u Dubravu, Siget, pa i Kranjcevicevu i ostane ti mali stadion od 4500 mjesta kakav i danas imas iza istocne tribine Maksimira. Taj mali stadion koristis dok gradis Maksimir na istoj lokaciji ako je toliko bitno da stadion ostane gdje je trenutno.

    Ne znam da li Dinamo ima para za takvu vratolomiju i gradnju dva stadiona, ali ja u tom kompleksu oko stadiona vidim jos jedan mali stadion, pa sad koliki, ne znam. U svakom slucaju bi na tom 'stadioncicu' bili svoji na svome, a par metara dalje polako graditi pravi stadion za buducnost. Vjerujem da bi mnogima lakse palo ako se na tom 10.000 stadionu zaglavi na Sveticama nego da se zaglavi na Kranjcevicevoj.

    Ja osobno volim Maksimir i to okruzenje, ali nemam nista protiv igranja i u Kranjcevicevoj. Ipak, vise za pravo dajem ljudima koji redovno idu na utakmice, a vjerujem da bi i vecini onih koji bas i nisu redovni barem dijelom smetala ta 'selidba' ako bi se oduzila. Da je Maksimir zicer, da nam dodje sveti Petar i kaze da garantuje novi stadion za tri godine, sumnjam da bi vise od par posto navijaca imalo nesto protiv te tri godine u Kranjcevicevoj. Ljude muci to da ce Kranjceviceva postati stalna lokacija i apsolutno ih razumijem.
  • Infinity
    15.2k
    Znači Lokomotiva seli u Maksimir i to vrlo skoro.
    Kranjča je nedavno renovirana, napravljen novi istok i travnjak.
    NORTE

    Vjerojatno. Ako Rudes udje u prvu ligu bit ce sranje. Imat ces tri kluba koja trebaju igrati na jednom stadionu. Za termin lako, al travnjak ce biti u haosu nakon jedne polusezone. Dinamo ce igrati i Europu. Vjerojatno ce netko u Zapresic.

    Istok nije novi, samo je stari premazan betonom. Tribina je i dalje u losem stanju. Zapad je isto sminkan. Teren jeste novi, ali mu je vec tri i pol godine sto znaci da je skoro pa zreo za novu promjenu.
  • SAS1987
    13.3k
    Da ne govorim kako ljudi kmeče kako oko Maksimira nema parkirnih mjestaxavier

    Ja nikada nisam imao probleme sa parkingom oko Maksimira... uvijek sam relativno brzo pronašao ali je isto tako treba kazati da obično dođem barem 2h prije tekme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.