• Infinity
    15.2k
    Pa iz ovog bi se dalo zakljuciti da je HNS dosao na razgovor oko kampa, a Maksimir se usput spomenuo. Naravno, vise klikova ce privuci HNS i Maksimir nego HNS i trening kamp.
  • superhik
    10.3k
    Tako je. Samo da je spomenuto pitanje Maksimira
  • Dinamosaur
    958
    Nije mi baš jasno zašto se mora Tomasevic usuglašavati sa Kustićem i Svetinom ako je dogovor o gradnji Maksimira pitanje Grada i Dinama.
    Još će se i s papom Franjom morat usuglasit prije nego krene rušenje. Predugo i presporo to ide.

    Prije bi se ona hodajuća drveća iz Gospodara prstenova dogovorila i krenula u akciju
  • Nino Bule
    11.4k

    Ne treba se usuglasit s hns-om, oni su trazili sastanak zbog veslacke, vec se o tome pricalo prije 10ak dana
  • deda
    27.9k
    Ne damo ni Veslačku tj. hoćemo i nju, HNS nek se jebe
  • Nino Bule
    11.4k
    Ja bi isto volio da mi dobijemo veslacku, ali pitanje je jesu li ovi u klubu uopce ista pitali i trazili u vezi toga.
  • maddaddam
    2.9k
    Brisanje ako moze. Hvala.
  • NORTE
    9.2k
    Kakva razlika u vremenskim uvjetima jučer i danas. Da je danas tekma unatoč rasprodanom kapacitetu vjerojatno se ne bi pojavilo ni 3 tisuće ljudi.

    Nadalje, kakvu atomsferu i kakav pritisak bi navijači dinama radili na aktere na terenu da imamo tribine uz teren. Hvala svim odgovornima za stanje stadiona, nema ih puno.
  • Stjepan
    479
    Baš to gledam sinoć utakmicu Rnagers Dortmund tribine blizu terena, tribine spojene, stadion akustičan, navijači pjevaju i skaču sve se trese nažalost Maksimir sve suprotno koliko bi se bolje i jače čulo jučerašnje navijanje Boysa da je stadion bliže terenu i da je zatvoreniji i akustičniji.
  • Fićo1986
    973
    ne mozes jednostavno ne razmisljat o tome,stalno mi je to u glavi,ja mislim da bi igrači išli ko razjareni bikovi a protivnici nosili pelene
  • Nino Bule
    11.4k
    Moze li netko s insajderskim informacijama napisat koliko smije o napretku dogovora oko kranjce i maksimira, zatisje je vec dugo, nista ne izlazi u medije.
  • Infinity
    15.2k
    Pisao je danas netko na snetu da ce kroz mjesec-dva izaci sluzbeni projekt. Bez staze, tri tribine do terena.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Bez staze, tri tribine do terenaInfinity

    Daj Boze da ta treca tribina iza gola bude prava navijacka
  • Infinity
    15.2k
    Ma ja kontam da ce ta iza gola biti za goste, npr. jug i da ce BBB koristiti sjeverni dio istoka dok ce ostatak tribine popunjavati nasi obicni navijaci.
  • NORTE
    9.2k
    Bez staze, tri tribine do terena.Infinity
    To misliš na Kranjču, pretpostavljam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.