• Dino
    2.2k
    A i ko da bi te itko pitao za želje
  • xavier
    11.1k
    Prikupljanjem dijela sredstava (makar simbolično)?
    Savjetima/željama oko navijačke tribine?
    Pomoć/volontiranje pri gradnji?
    puxigadjurdja

    Kad jednom do toga stvarno dođe, a to je na žalost jako daleko, najmanji problem je tu novac i sigurno se neće skupljati sredstva "na ulici" (ne mislim ovim ništa loše).

    Ovo s navijačkim željama oko tribine je najrealnije, ali vjerojatno je i to jako, jako upitno za naše prilike i na kraju će to biti nekakav projekt gdje se neće napraviti trebina prema željama navijača jer se "ne uklapa u osnovnu zamisao".

    Ovo zadnje je de facto nemoguće jer zakon ne dozvoljava da bilo tko bude na gradilištu.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Ma jasno mi je, bilo je više kao maštanje.
    Kakve su tu mogućnosti DTSM? Zna li itko kako je to išlo kod gradnje Rapidovog stadiona, njihove želje su uslišane?
  • xavier
    11.1k


    Kako sam napisao, stadion se ne gradi sad i neće tako brzo. Jednog dana kad do toga dođe, sve ovisi kakve će biti prilike. Nema razloga da "normalna" uprava ne posluša glas navijača. No vjerojatnije je da će stadion jednom graditi grad, a ne klub što dodatno komplicira stvari.
  • Stihl
    3k
    Iskreno. Kad dođe do toga i ako dođe, ja se uopće nebi čudio da ga sagrade bez da ikaj pitaju navijače.
  • marcio amoroso
    32k
    Navijače se treba pitati, samo bi ja pitao ond koji stvarno budu na stadionu, ne one što pametuju iz toplih stanova.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zna li itko kako je to išlo kod gradnje Rapidovog stadiona, njihove želje su uslišane?puxigadjurdja

    Njihove želje nisu uslišane, jednostavno je, Ultrasi Rapida u 3 mjeseca moraju imat makar jednom sastanka na kojem učestvuju njihovi predstavnici i ljudi iz uprave, te se tu ne priča samo o stadionu, nego svemu vezanome za klub.

    Ovo ne treba biti čudno ili iznenađujuče, to što je naša uprava prema nama dobra svake prijestupne i to nam dozvole razglas, pa ga tarlaju vamo tamo, pa onda ona standardna pljuvačina po nama, ne znači da u nekoj Austriji i Njemačkoj su u uprave u identičnome odnosu sa svojim navijačima.

    Što se samog stadiona tiče, Ultrasi Rapida su dali svoju "viziju" kako bi izgledala njihova , i isključivo njihova navijačka tribina, a onda uprava dadne svoj prijedlog o ostatku stadiona koji uklope u jednu cijelinu, i da jedna i druga strana budu zadovoljene.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Što se samog stadiona tiče, Ultrasi Rapida su dali svoju "viziju" kako bi izgledala njihova , i isključivo njihova navijačka tribina, a onda uprava dadne svoj prijedlog o ostatku stadiona koji uklope u jednu cijelinu, i da jedna i druga strana budu zadovoljene.Navijač Dinama

    na ovo sam i mislio
  • vjeko1701
    5.9k
    Dogovor, ajde, nije neka lova, za kavu i žvake al bolje nego ništa.

    Ne treba nam ni student, samo ksinemo neki od ovih modela i prezentiramo.

    https://www.turbosquid.com/3d-model/stadium
  • Papastrumf
    9.4k
    Danas tema u Otvorenom. Treba li Hrvatskoj nacionalni stadion!?
    Gosti: Kustic, Simic, Druzak, Rovis, Balog.
  • Eduardo
    17.3k
    Ne treba, kraj emisije.
  • Dudu
    2.6k
    Nije mi jasno koja budala uopće forsira tu temu nacionalnog stadiona i zašto, a nitko nema volje za graditi i svi se slažu da Hrvatskoj ne treba.
  • NORTE
    9k
    Danas tema u Otvorenom. Treba li Hrvatskoj nacionalni stadion!?
    Gosti: Kustic, Simic, Druzak, Rovis, Balog.
    Papastrumf

    Slušat zadnjeg gosta je nepodnošljivo ko extra fm.
  • Infinity
    15.2k
    Extra FM je jako dobro slusan pa bi netko to mogao shvatiti pogresno :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    Druzak, RovisPapastrumf

    Tko su ovi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.