• Kwedi
    3.8k
    Iako, kaj kmeče - tema je bila nacionalni stadion, a ne stadion Dinama.
  • Kwedi
    3.8k
    Na koncu, koga oni jebu da su dali sto milijuna kuna - nek pokažu račune; koliko je koštalo farbanje, nove stolice i tartan?
  • og1986
    2.9k

    Ma u emisiji su odmah to pobili da nije to nacionalni stadion. Jer takav nema smisla. Nego da je i Dinamov.
  • SAS1987
    13.5k
    Na obnovu / ulaganje u gradsku imovinu su potrošili 13 000 000€ i nije bilo problema da dinamo nije vlasnik stadiona. Imali su i još uvijek imaju svu političku potporu (Bandić, vlada itd) da bez većih problema klub dobije koncesiju za stadion za npr 30 godina (a tko će dobiti koncesiju na Maksimir ako ne Dinamo?) i sve potrebne dozvole da se riješi barem pitanje istočne tribine. Da su ozbiljni napravili bi projekt, dogovorili timeline i za početak makar i sami financirali istočnu tribinu. Nekako sumnjam da Bandić ne bi pustio da sa klupskim novcem prije izbora rješava jedno od većih sranja koje je napravio.

    Tribina od 8k - 10k je relativno jeftina. Beton, ulazi i stolice a krov makar poslije.

    1024px-Dresden_Rudolf-Harbig-Stadion_Westtrib%C3%BCne_August_2008_2.JPG

    Da završim malo pozitivnije. Očito je da se nešto polako ali sigurno miče iz mrtve točke. Jedino mi je žao da neće biti raspisan natječaj već ove godine pa da bi mogli na proljeće u galeriju "stadion Dinama" dodati nove "projekte i makete"
  • NORTE
    9.3k
    Očito je da se nešto polako ali sigurno miče iz mrtve točkeSAS1987

    To ćemo moći reći kad doslovno vidimo da ruše tribine ovog stadiona.
  • Mali dioničar
    14.2k
    na proljeće u galeriju "stadion Dinama" dodati nove "projekte i makete"SAS1987

    Bit će maketa na proljeće, izbori su u svibnju.
  • NORTE
    9.3k
    Uprava stoljeća razmišlja o obnovi istoka.
    :party: :party: :party: :party:
  • SAS1987
    13.5k
    odakle ti info?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    mislim da je @og1986 pisao o tome na temu "o svemu po malo"
  • flexXy
    1.9k
    Ne znam sta se tu ima obnovit. To je i prije potresa bila rusevina na koju me strah bilo ici kad je bio pun. Podrzavam jedino ako se srusi i napravi uz teren tribina, to bi vjerojatno bila i jeftinija opcija.
  • Crusades1986
    9.8k
    u sportskima na stranici 4 je dio o stadionu.
  • NORTE
    9.3k
    Zaljepite tu.
  • Crusades1986
    9.8k
    Sad tek pročitao, u sklopu ovih radova planiraju napravit kavez za gostujuće navijače.
  • Infinity
    15.2k
    Kako rekoh kolegama privatno, renoviranje istoka je ravno pokusaju ubojstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.