• NORTE
    9.3k
    I tamo bi se moglo nać pjesama koje su dobre, dok u slučaju prijenosa tekme na Htv-u odmah prebacujem na strani kanal.
  • Papastrumf
    9.9k

    Drzavni tajnik u ministratvu turizma i sporta te ravnatelj zavoda za prostorno uredjenje Grada Zagreba.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Extra FM je jako dobro slusan pa bi netko to mogao shvatiti pogresno :rofl:Infinity

    Baš to.
    Inače AVAZ > extra FM a vi kako hoćete :lol:
  • Eduardo
    17.6k
    Evo, počelo Otvoreno ako je netko zaboravio.
  • ZgBlue
    491
    Dobro je rekao Šimić, ništa od stadiona barem do 2030...
  • deda
    28k
    45 minuta života bačenih. Trla baba lan.
  • og1986
    2.9k
    Ovima iz grada treba godina dana samo za prvi natječaj kaže. Plus još milijun drugih papirologija, žalbi itd. Cca 4-5 godina prije nego se lopata zabije u šljunak.
  • deda
    28k
    S obzirom na sve što sam čuo, tempo razgovora zadnjih 20 godina, postojeću situaciju, kako zdravstvenu, gospodarsku i onu u samom gradu Zagrebu, procjenjujem da je Dario Šimić optimista kad je rekao da ćemo stadion dobiti do 2030. godine.
  • Stihl
    3k
    A mozda ni tad. Ja nis u to ne vjerujem dok god se ne izgradi i kad bum ga videl uživo, tek bum onda vjerovao.
  • SAS1987
    13.5k
    Znači za natječaj je sve pripremljeno ali će biti tek kada prođe covid epidemija :rofl:
  • Papastrumf
    9.9k
    Citaj, bit ce taman prije izbora :wink:
  • SAS1987
    13.5k
    Citaj, bit ce taman prije izboraPapastrumf
    Možda se taman prije izbora treba napokon organizirati pljuvačka.

    Bandić: Možete mi pljunuti u lice ako maksimirski stadion ne bude gotov 2006.
  • NORTE
    9.3k
    Predsjednica uprave se hvali da s otvaranjem juga imamo kapacitet 24.000. Dok mi imamo 1900 ljudi na derbiju skupa s tovarima, iako je kapacitet 7.000. Usred pandemije zbog koje je i amaterski sport zabranjen. To je obavijest za web kluba, koje nema, objavit što je napravljeno... Možda je samo do mene, ali mi je smiješno uopće 'hvalit' se time, posebno sad.
  • Kwedi
    3.8k
    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/otvoreno-pismo-uprave-kluba-glavnom-uredniku-hrt-a

    U pravu su zašto ih nisu zvali.

    Pozivaju su na legitimitet,a kad se članovi na to pozivaju za izbore onda je prc milojko
  • NORTE
    9.3k
    Udruga građana je korisnik gradske imovine, a ne vlasnik. Uduga koja se istovremeno i to godinama oglušuje na sve sudske odluke oko uvođenja izbora tijela udruge.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.