• SAS1987
    13.4k
    S malo betona će oni rješavati statiku tribine za 4k ljudi :rofl: ludilo
  • serbus
    3.6k


    2 milijuna eura :) taman koliko zoki posuđuje bezkamtno
  • vafenss
    233
    Izbornik Švedske o Maksimiru: " To je jedan stari,dosadni, žalosni istočnoeuropski stadion. Ovo ce biti jedan veliki korak u prošlost, ali moramo se nosit s tim."
  • marcio amoroso
    32.2k

    Stadion Maksimir je sramota grada Zagreba i republike Hrvatske. Slika jadne, bijedne države ide u svijet minimalno 15 puta godišnje.
  • Nolifer
    6.6k
    Zakaj ne naprave sljedeće?(znam lova, bandić i sl..) Sruše Maksimir skroz, naprave novi sa krovom, a dotle kranjčeviću malo preurede, tek tolko da zadovolje standarde da se može igrat LP i EL tamo, dok se novi stadion gradi, pa jbmu, tolko razumijevanja od Uefe bi trebalo bit, a ne da se Dinamo seljaka u Split, Rijeku, Osijek... Tak da se nadam da ću doživjet novi stadion...
  • Infinity
    15.2k
    Dinamo bi bez problema mogao igrati na malo uredjenoj Kranjcevicevoj. UEFA je itekako razumna kad netko ulaze u infrastrukturu, a Dinamo ne ulaze. Stadion Kantrida je bio stadion trece kategorije, hrpu nekih stvari nije imao za cetvrtu i UEFA im je dozvolila igranje na istom iz razloga sto su pravili stadion na Rujevici i najavljivali novu Kantridu.

    Sutra da Dinamo UEFA-i predstavi plan gradnje novog stadiona i dovede Kranjcevicevu u solidno izdanje, UEFA bi lako progledala kroz prste za sve sto Kranjci fali. Naravno, postoje granice, nesto se mora zadovoljiti, al to da bi UEFA odje*ala Dinamo koji godinama igra grupnu fazu i da mu ne bi dozvolila da igra na Kranjcevicevoj je smijesno. Potrebno je dokazati da ces uskoro izgraditi novi stadion i sve ce biti super. Kad vide da ga ne gradis napucat ce te da ides u Rijeku i to je to.
  • NORTE
    9.1k
    Koliko bolestan moraš bit da uložiš jednu lipu u ovaj stadion? I još se hvalit time. Zapad ima mrežu za oronuli beton, dvije tribine nisu u upotrebi. Ovakav stadion nakon potresa ideš osposobljavat umjesto da iskoristiš priliku i zatvoriš ga za publiku za sva vremena. Zamislite da repka finalista SP-a ne igra u glavnom gradu godinama. Ne, oni ulažu novi tepih, nove klupe, u jug.
  • Infinity
    15.2k
    U Dinamu bi guzice dali da im netko napravi novi stadion. Problem je sto nece, znaju to i sami. Da se stadion srusio za vrijeme potresa do danas bi tu stajale rusevine, ne bi se prstom mrdnulo. Krpaju sto se krpati da. Izvuci ce se i neka lovica, al da ne zele novi stadion meni zvuci smijesno i ne mogu u to vjerovati. Prose ga vec 15 godina, digli bi davno ruke od njega da, osim prazne price, postoji samo 1% naznaka da ce se raditi nesto.

    Rusevan Maksimir na kojem godinama ne gostuju Francuska, Engleska, Svicarska, Manchester, Real, Juventus i sva ostala krema njima vise odgovara nego ovo sad. Mislim na ove iz Grada. I njima je ugodnije da se igra na ljepsem stadionu i da se Zagreb ne sramoti pred TV-om. Zagreb je najlakse izbrisati s TV ekrana, puno lakse nego ukrasiti sliku koja ide u svijet. A koliko ljudi ce zanimati zasto Hrvatska i Dinamo ne igraju u Zagrebu? Malo, puno manje nego sto bi vidjelo Maksimir u izravnom prijenosu.

    I Hrvatska ce se na kraju 'snaci'. Tu je Rijeka, bit ce novi Osijek, Poljud je veliki stadion, jebe se njima. Na kraju kad Maksimir ne bude upotrebljiv najvise ce zaboljeti Dinamo. I opet se nista uradit nece. Grad ne zanima, bacaju prazne price, klub zanima, ali isto tako bacaju prazne price. Mozda se netko nakani napraviti dvije tribine s 10.000 mjesta i to je to.
  • Crusades1986
    9.7k
    Maksimir će uskoro bit u istoj kategoriji kao i onaj toranj na Petrovoj gori.
  • xavier
    11.1k
    Zakaj ne naprave sljedeće?(znam lova, bandić i sl..) Sruše Maksimir skroz, naprave novi sa krovombbbjura

    Tko zašto to ne napravi?

    Pa nije problem bilo što napraviti. Znači nije problem lokacija ni ništa drugo. Problem je što nitko ne želi platiti stadion.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Pita mene kćerkica jučer di su gledatelji jer se eto na prijenosu vidi samo onaj beton na istoku. Pa sam joj morao objasniti da je eto takav stadion. :grin:

    Ali treba reći ona plava trava ful podiže cijelu priču.






    Not.
  • Draž
    1.1k
    Otto Barić ml. koji puca na gradonačelničko mjesto na 30:44 govori o stadionu.

  • Crusades1986
    9.7k
    ima moj glas u prvom krugu, nadam se i u drugom. Najrealniji govor o stadionu koji sam čuo do sada.
  • Eduardo
    17.5k
    Zanimljiva ideja. Možda griješim, ali nisam siguran da je netko bio na ovom tragu do sada, bilo na forumu ili od nekih drugih ili trećih strana koji su osjetili potrebu govoriti o stadionu.
  • SAS1987
    13.4k
    Napokon nešto pametno o stadionu ali ipak se bojim da nema šanse postati gradonačelnik.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.