• flexXy
    1.9k

    Ako nas ne zatvore zbog rasizma onda budu zbog nepridrzavanja epidemioloskih mjera.
  • SAS1987
    13.3k
    Stadion je doslovno ruševina a prostorije za igrace su ispod tribine koja je zatvorena zbog opce opasnosti.

    Ne brinite, ako uefa do sada nije zatvorila stadion onda nece nikad.
  • Crusades1986
    9.6k
    Na temelju čega su onda zatvorene tribine Istok i Jug? Ili obrnuto, na temelju čega je procijenjeno da su tribine Sjever i Zapad sigurne za boravak gledatelja na njima? Jesu oni maloumni?

    Kaj je Plavko radio odokativnu procjenu? Jel moguće da se u zemlji članici EU događaju ovakve stvari?
  • SAS1987
    13.3k


    Baš pišem isti komentar.. Koliko se sjećam je tim staticara obavio neki prvi, brzi pregled ali je bio potreban jedan detaljniji koji bi stvarno otkrio u kakvom je stanju stadion.

    Za istok mi je jasno da je zatvoren.. Uništene stepenice, padali neki blokovi pa su zatvorili jer tko će to popravljati.

    Ali zašto jug kojeg su najprije otvorili pa kasnije zatvorili? Ili je staticki pregled ipak bio objavljen ili su služili da je tribina gadno stradala a da ne znamo.

    Meni je još uvjek misterij zapad dolje. Godinama se priča da je problem sa statikom, tribina je daleko najstarija(1954), od nje doslovno padaju blokovi betona što je znak jake erozije željeza u betonu itd.

    Nebi bilo čudno da nikad nije bilo stručne analize jer su znali da se i zapad treba zatvoriti.
  • flexXy
    1.9k

    Ja im nista ne vjerujem. Ako je istok nastradao u potresu onda je istom mjerom nastradao i zapad na kojem je i do tad otpadao beton sa konstrukcije. O staklenoj fasadi na sjeveru bolje ni ne pricati. Odlazak na stadion je doslovno riskiranje zivota. Mislim da nisu obavili cijelu inspekciju jer bi bila bruka da se iselimo sa stadiona i dobili bi kaos da igramo Europu u Splitu.
  • SAS1987
    13.3k
    Mislim da nisu obavili cijelu inspekciju jer bi bila bruka da se iselimo sa stadiona i dobili bi kaos da igramo Europu u Splitu.flexXy

    Jebe se njima za "bruko". Tada bi hitno trebalo početi raditi projekt stadiona kojeg ne žele platiti niti grad niti dinamo. Zato je svima jako važno da je pogotovo zapad u funkciji jer se u tom slučaju ništa ne treba raditi.
  • Infinity
    15.2k
    Ja bi platio da zapad bude za rusenje.
  • Boogieman
    307

    Točno to.
    Ako netko zna "kome i koliko", nek kaže, pa ćemo skupiti lovu.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ne dao Bog da tamo netko nastrada. Taj stadion treba srušiti pod hitno, nikakve tekme, ništa. Slično je po gradu, padaju dijelovi zgrada iako je od potresa prošlo 7 mjeseci.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Čitao sam neki dan da se na Hitrec-Kacijanu ne smije igrat?
    Kakva je situacija sa onom tribinom iza Istoka.

    Nisam dolje pa nisam u toku
  • SAS1987
    13.3k
    Čitao sam neki dan da se na Hitrec-Kacijanu ne smije igrat?ZGBhoy
    Gdje si čitao?

    Istok je iznad hitreca (barem tribine) pa se lako može dogoditi da padne neki blok betona.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ima stranica GNK Dinamo Deutschland pa je to tamo neko napomenu da Dinamo 2 zbog potresa igra u Kranjci umjesto Hitrecu pa sam predpostavil da postoji neka zabrana
  • Kwedi
    3.8k
    ↪SAS1987
    Ima stranica GNK Dinamo Deutschland pa je to tamo neko napomenu da Dinamo 2 zbog potresa igra u Kranjci umjesto Hitrecu pa sam predpostavil da postoji neka zabrana
    ZGBhoy

    igraju cijelu godinu u kranjči. prvo zbog rekonstrukcije terena, a kasnije i potres.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.