• Crusades1986
    9.5k
    Ti si od svojih argumenata napravio doslovno miješanu salatu. Ubacio si kaj se moglo ubacit, niti jednu svoju tezu nisi pokušao argumentirano objasnit i obranit do kraja. Oprosti, ali ovo je po načinu pisanja meni jednako simpatizerima bjegunca od pravosuđa.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Majer zalijelo danas epitet "pederska izjava",Ali

    Znači Lovro se može sprdati sa suigračem da će mu kupiti tehniku urbi et orbi na klupskom kanalu, ali ja na forumu ne mogu reći da je on dao pedersku izjavu.
  • Ali
    1.9k
    mislim da dajete prevelik znacaj toj osobi. Nema on toliko podupiratelja koliko se prikazuje, a kaj je najgore to hranji njegov ego, po meni je nebitan , samo jedan u prolazu i nezelim dozvoliti da me takvi likovi "otjeraju" od kluba za koji navijam skoro pola stoljeca.
    A ako zelim ohrabriti igrace i iznijeti misljenje da mislim da nisu zasluzili jucer pljuvanje, tome i sluzi forum, pluralizam. Nije svijet crno/ bijel, pa si nas ili njihov, dozvolis da budem svoj
  • Ali
    1.9k
    ja sam zadnji ovdje koji bi Vam rekao da nesto nesmijete, ukljucio sam se na ovaj forum slucajno prosle godine u potrazi za informacijom kako kupiti kartu za sebe i sina (ispostavit ce se posljednja utakmica ove sezone sa gledateljima), tu su mi dali kvalitetne info @deda i jos par decki i jos jednom hvala.
    Nisam ni sudjelovao u stvaranju ove platforme, jos jedna usput pohvala za forum i dmistriranje.

    To sto ja mislim da nisu zasluzili igraci takve eputete, a vi mislite da jesu , ok... to je prirodno i normalno nemoramo se svi slagati, isto tako sto netko zna bolje iznijeti argumente ne znaci da drugi nemaju pojma...

    Gasim se za ovu temu, sretno igracima za 7 dana, sad vec i manje... na glavu i obradujte nas, ako i ne uspijete mi smo i dalje uz vas...
  • LovroZG
    1.3k
    Ja sam zagovornik da mladi dobiju sansu jer mi se cini da je to nacina da dugorocno budemo jali u hnl, a prisutni u eu. Nitko sretbiji nije bio od nas na stadionu kad smo "samarali" Atalantu, hvala svim koji su nam to omugucili, taj lijepi osjecaj neocekivanog gazenja jednog eminentnog protivnika.
    Sa druge strane ako se momcadi ne prikljucuju pametno i dozirano mladi igraci , nema dugorocno sanse da gledamo Tott ili Benficu, i slicne na maksimiru, jedino da se pojavi vlasnik koji bi ulagao, ali to nije realno za ocekivati.
    Ali

    S obzirom da je ova cijela rasprava krenula od toga da bi ti naprijed igro s trojkom Ivanušec - Majer - Olmo, iako Ivanušec i Olmo pod Bjelicom nisu uopće bili krila, meni nije jasno odakle ova kritika za doziranje i pametno priključivanje mladih igrača?

    Doziranje i priključivanje nema veze s Europom. To se radi u HNL-u, a u Europi uvijek moraju igrat najbolji igrači. Tek kad se neko dokaže u HNL-u može igrat u Europi, ko šta su to u zadnjih par sezona napravili Gvardiol i Franjić. To je ono što nam dugoročno daje priliku da gledamo ovakve utakmice jer se tako prednost daje kvaliteti i ponekom iskusnijem igraču, a ne gura se klince da "se uče" u Europi dok mi obaramo negativne rekorde. Sve šta smo mi radili zadnje tri godine, od dolaska Bjelice naovamo, je suprotno od onog šta se radilo prije i to je ključ naših uspjeha.

    Mladi igrači jesu naš izvor financiranja, al gurat ih u Europi, pa makar na jednoj utakmici koja nije protiv Cityja šteti našem drugom najvećem izvoru financiranja, Euorpi.

    netko je zakljucio da druga hnl nije dovoljno dobar filter za napredak ex juniora, zato su tamo na dnu tablice.
    A zato sto su dvojica u Belupu, dva u Loksi, tri u varazdinu, jedan u istri itd... netko je zakljucio da je bolje da igraju 1 ligu
    A II momcad je ostatak onih koji se nisu nametnuli i nije smak svijeta da i ispadnu
    Ali

    Tko je to zaključio i zašto to misliš? Svi nabrojani su prerasli drugu ligu i, u trenutku odlaska na posudbu, nisu bili dovoljno dobri za seniorsku momčad ili za njih jednostavno nije bilo mjesta tamo. Ne mogu nam talentirani igrači s 20+ godina igrat drugu ligu jer to koči njihov napredak. Druga momčad je prilika za aklimatizaciju na seniorski nogomet i kroz nju su prošli npr. Moro, Olmo, Gojak, Gvardiol i Franjić bez da su igdje išli na posudbu. Ne vjerujem da bi se danas takve talente sa 17/18 godina slalo na posudbe umjesto držalo u drugoj momčadi pod našom kontrolom. Prije bi reko da nam malo fali talenata trenutno, pogotovo u obrani.
  • Crusades1986
    9.5k
    Vidio sad na fejsu, prvi gol smo primili u točno 24.minuti prvog poluvremena, a drugi gol u 24.minuti drugog poluvremena. :yikes:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pred postavljam da će sa vremenom ta baza igrača iz omladinskog pogona bit sve važnija.

    Kad bude ova nova LP će nam bit jako teško ući i stiže budemo manje atraktivni za neke igrače.
    Možete me slobodno ispravit ako griješim
  • Bosna86
    11.5k
    Ne zna se još ništa kako će biti... Ako ukinu transfere izmedju tih klubova, cijena naših igrača će rasti i posljedično bi onda moglo dolaziti još vise igrača kod nas i da im mi budemo odskočna daska... Bar ja to tako gledam
  • Krizy
    35k
    9k757rlo7oulh1jb.jpg
    Jbg te 2 greške rezultirale golom i to je to, evo još jedan pokazatelj da osim slobodnog udarca Balea nisu baš imali prilika.
  • Nolifer
    6.4k
    Son se ozljedio danas na tekmi protiv Arsenala, upitan je za Dinamo

    Lamela zabio rabonom
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Koja golčina. Prvo ono protiv nas, pa sad ovo haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.