• SAS1987
    13.4k
    Čičkom u HHOCrle

    Offtopic ali ne mogu se zadržati... :lol:
    d343df1fbf8485d40bb1ff74a965200a.jpg
  • kinfa95
    488
    Ljigava ekipa oko Škore, kad te Bujanec toliko podržava i na neki način ti odrađuje kampanju, onda znaš koliko je sati. Da tu malu drukersku gnomsku svinju vidim na cesti, dobio bi instantan šljus u glavu bez upozorenja.
  • kinfa95
    488
    I da ne znam kako je itko uopće očekivao da Škoro ima ikakve šanse u Zagrebu
  • Rocky1986
    245
    Škoro > senf
  • Sljeme
    1.8k
    Ljigava u svakom slučaju ali sigurno manje ljigavija od ove crvene bande. Ne kužim kak neko može na tribini pjevat domoljubne pjesme, stajat iza podrške braniteljima, palit lampaše za naše poginule, mahat našim zastavama itd. i onda glasat za Možemo. Kaj vi ne vidite da je to nespojivo... Nemojte se ljudi dat navuć na gluposti.
  • über alles
    1.5k
    Ja ne kuzim kakv vi svi skupa nemrete skuzit da su i jedni i drugi mrtvi cetnici i da nam nece pomoc u nasoj borbi ni mrvu(cak prijem vidim mozemo da bi nekaj probali,nego ove koji su isti profil ljudi ko glava).

    Kuzim sve koji su protiv mozemo jer imaju drugacije ideala,al kolicina ljudi koja podrzava skoru je zbrinjavajuca. Frajer uz sebe ima neke od najgorih ljudi sa kojima se grupa susretala kroz godine i vi tome dajete svoj glas.

    Most je bio jedina normalna opcija...
  • kinfa95
    488
    Crvenom bandom su te nazivali ovi za koje sada ti lobiraš tu na forumu, ovi koji se skrivaju iza lažnog domoljublja a okreću se kako vjetar puše. Tomašević nije bio0 niti je moja opcija, al ova trabunjanja o Škori stvarno više ne mogu slušat. 20 godina nam je grad besramno potkradan, šutilo se i gutalo. Sada kada su građani Zagreba izabrali promjenu, sada je problem nekakva ekstremna ljevica. Kakva ekstremna ljevica, u Zagrebu ekstremna ljevica niti desnica ne prolazi. Tomašević je dobio šansu(a realno je i tu šansu zaslužio) i imati će prilike pokazati što zna i može, nadajmo se najboljem. A što se tiče ovih nekakvih lgbt sranja i tih gluposti. Ja se pedera ne bojim.
  • Sljeme
    1.8k
    Reci Damiru Markušu onda da je četnik sljedeći put kad ga vidiš na tribini. Ako je ko četnik onda je to Senf i ljudi oko njega. Da se razumijemo nisam uopće glasal za Škoru.
  • masacusec
    3.1k
    SAS daj mi refreshaj pamcenje...jel to ovaj konj namjerno spustio gaće ili mu ispale?
  • deda
    27.9k
    Dečki pretvarate sve u crno-bijelo, a crne i bijele uopće nema. Postoji samo milijun nijansi sive. Mnogi od vas su radikali i otvoreno vam kažem da su takvi vodili Hrvatsku 1991. godine ne bi je bilo.
  • SAS1987
    13.4k
    ispale so mu. Navodno je bio bolestan i imao puno operacija pa valjda nije zategao pas.
  • jp23
    2.2k
    Jednom kažem da treba cijeli planet pogodit meteor i sve nas pretvorit u prašinu, i odma sam radikal... :sad:

    Kada je drugi krug za gradonačelnika? Jel prije 30.5. ili?
  • über alles
    1.5k


    Ovo su mi rekli svi s tribine s kojima sam raspravljo o izborima.

    Bio bi mrtvi debil da mislim ista negativno o Damiru,al cinjenica da ga svi spominjete ko nekakvu slamku spasa kad se spomene skoro govori sve.

    Jedna dobra osoba nemoze ispravit kolicinu spodoba u skorinom kampu.
  • xavier
    11.1k
    Jel prije 30.5. ili?jp23

    Točno 30.5.
  • deda
    27.9k
    Jednom kažem da treba cijeli planet pogodit meteor i sve nas pretvorit u prašinu, i odma sam radikal... :sad:jp23

    Dobar si, dobar :up: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.