• xavier
    11.1k


    SAS navija isključivo za Dinamo i njemu je svejedno hoće li stadion i Dinamo u skladu sa zakonom omogućiti Peovićka ili Hasanbegović :blush:

    Ja ponavljam da se ideološki apsolutno ne slažem s Možemo, nisam uostalom za njih ni glasao. Isto tako kako sam i napisao, apsolutno se ne slažem s nekim drugim stvarima kod njih. Prvenstveno tu mislim na silni "aktivizam" gdje "sve treba zaštiti kakvo je bilo". Mislim najbolje da se onda ništa ni ne radi jer svo novo što radiš mijenja ono staro "koje se ne bi smjelo dirati".

    Ali mi je neobično da netko tko živi na zapadu koji "ne valja i moralno je propao", pametuje nama koga trebamo birati na lokalnim izborima. Ako zapad toliko ne valja, onda se vrati pa nam pomozi boriti se protiv takvih stvari.
  • NORTE
    8.9k
    Mislim da će nam Bandić i njegov način vođenja biti mila majka u odnosu na ove.Baneki
    :party:
  • Mali dioničar
    14k
    Ako zapad toliko ne valja, onda se vrati pa nam pomozi boriti se protiv takvih stvari.xavier

    Apsolutno se slažem.

    Samo forum i je forma gdje u principu svatko od nas iznosi mišljenje sa distance. Recimo i mi često komentiramo stvari unutar Dinama o kojima nemamo pojma.
  • xavier
    11.1k
    Samo forum i je forma gdje u principu svatko od nas iznosi mišljenje sa distance.Mali dioničar

    Pa onako, i da i ne...pišem o Dinamu za koji navijam i napisao sam ovih par postova o zagrebačkim izborima. Ne pišem o Hajduku, Juventusu i Realu kao što ne pišem ni o lokalnim izborima u Splitu, Osijeku ili Frankfurtu jer me te stvari ne zanimaju niti smatram da imam što o tome napisati.
  • SAS1987
    13.2k
    Jebi ga, kad SAS navija za Možemo sa distance nitko se ne zgraža, a čim netko sa distance navija kontra onda imamo stav “ajde nemoj srati sa distance.”Mali dioničar

    Više puta sam napisao "disclaimer" da ja komentiram i pratim izbore isključivo zbog budućnosti Dinama. I ako Tomašević, Sladoljev itd već godinama pričaju da treba i da žele demokratizirati Dinamo onda to i napišem.

    SAS navija isključivo za Dinamo i njemu je svejedno hoće li stadion i Dinamo u skladu sa zakonom omogućiti Peovićka ili Hasanbegović :blush:xavier
    Upravo to :smile: Ja od srca želim da imate što bolji život u Zagrebu ali vi sami odlučujete tko će vas voditi pa se zato u komentarima fokusiram na izjave kandidata u kontekstu Dinama.
  • masacusec
    3k
    Mislim da će nam Bandić i njegov način vođenja biti mila majka u odnosu na oveBaneki

    Kakva glupost!
  • Stihl
    3k
    Kao kaj sam već napisao, ovi jazavci iz mozemo budu imali sad 4 godine upravljanja gradom pa bu nam onda malo jasnija situacija...meni je apsolutno jasno o cemu @BlauDivision piše i sa stajališta ideologije bi se cak slozio s njim, na drugu stranu jasno mi je zakaj su građani glasali za ove "moralne vertikaliste" i eto to je realnost.
    Svima bi trebao bit interes bolji život građana Zagreba i riješavanje bitnijih problema u samom gradu, a nama i konačno riješenje stadiona i usklađivanje statuta kluba.
    Hoće li to sve tomašević rijesit, vidit cemo, cisto sumnjam, ali cemo vidjet. Hoće li ova platforma krenut u skroz drugom smjeru nakon kaj stupi na vlast i to cemo vidjet, ali jedina stvar koja je trenutno realnost je ta da su se građani odlucili za ove koji "mogu" i da su željni promjene.
    A druga stvar(cisto ovak neki fun fact :grin: ) koja me iznenadila je pozamašna količina centraša, pa cak i lijevo centraša na ovom forumu hahah, pa di su nestali stari dobri radikalni desničari koji su krasili naš grad i naš stadion svih ovih godina :joke:
  • masacusec
    3k
    Ne znači da si automatski ljevičar, ako silno želiš promjenu...Uz to, ne valja vječito biti nihilist i pesimist sa stavom "Ma i ovi ne valjaju, ne bu ovi niš napravili". Treba ponekad uključiti razum i prihvatiti neke nove stvari jer civilizacija evoluira, stoga moramo i mi....
    To naravno ne znači da ćeš odbaciti svoje ideale, nipošto!
  • Baneki
    714


    Pročitaj Glubba kojeg sam gore spomenui, ti ti je 30 stranica teksta pa ćeš vidjeti kako civilizacije "evoluiraju", koje su sve faze te evolucije, i kad dolazi raspad civilizacija. I točno se može vidjeti u kojoj smo mi fazi.
  • Stihl
    3k

    Hahah, nisi mozda shvatio moju zajebanciju. Fale mi naši dobri stari desnicari koji svima jebu mater hahahha, nekako smo svi postali soft, jebes ova nova vremena, nisu mi uopce fora hahah
  • masacusec
    3k
    Ti se zajebaješ, a ovdje žustra rasprava :lol:
  • Stihl
    3k

    Naravno da se zajebavam, a kaj cu, vidis da je sve ovo jedna velika smijurija.
    A ovo o evoluciji civilizacije bi se dalo raspravljat...to su vec malo ozbiljnije teme.
  • Nolifer
    6.4k
    Ovo je bolje od bilo koje debate ili emisije otvoreno, svaka čast Zonaši na svim razmišljanjima
  • deda
    27.5k
    Složio bi se s Jurom. Bitno je da ste vi meni u okviru pristojnosti i demokracije :up:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Više puta sam napisao "disclaimer" da ja komentiram i pratim izbore isključivo zbog budućnosti Dinama. I ako Tomašević, Sladoljev itd već godinama pričaju da treba i da žele demokratizirati Dinamo onda to i napišem.SAS1987

    Zašto vjerovati Tomaševiću na riječ? Lagao je u kameru na sučeljavanju da mu otac nije na Škorinoj listi u Zaprešiću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.