• markoli
    1.7k
    Ja iskreno mislim da nije ni znao da je na listi. To je nekakva lista za mjesni odbor bila.
  • og1986
    2.9k
    3lij9q2uus8ksit1.jpg
    Evo uživo u ZG. I da kažem da mi je ovo nakaradno odmah sam ultra desničar, mrzitelj pedera i trebali su me više učiti empatiji u školi jel ?

    Svi su kandidati ove izbore dočekali spuštenih gaća jer se nisu nadali smrti Bandića. Naravno Tomašević je tu lijepo poentirao. Pričate o nekakvim mogućim ekonomskim promjenama od čovjeka koji je dio establishmenta, koji proriče rodnu ideologiju i tko u svojim redovima ima deklarirane komuniste. Pa sretno vam bilo. Istina, je da vjerojatno neće biti više skupih žičara nego će se taj novac krasti kroz financiranje raznih udruga i pokreta, ali za razliku od žičare nitko neće tome moći srat jer eto odmah postajete ono što sam gore naveo. No, ipak, čemu čuđenje. Građani su proteklih 20 godina loše birali, zašto bi sada stali ?
  • SAS1987
    13.4k
    Zašto vjerovati Tomaševiću na riječNitkoBitan
    Od svih kandidata mu (uz Troskota i možda Klisovića) najviše vjerujem da napraviti promjene u klubu jer je to ponovio jako puno puta u posljednjih par godina a i vidi se da je jako dobro upućen u problematiku. A možda nas laže, tko zna. Brzo će se sve vidjeti.¸

    Istina, je da vjerojatno neće biti više skupih žičara nego će se taj novac krasti kroz financiranje raznih udruga i pokreta, ali za razliku od žičare nitko neće tome moći srat jer eto odmah postajete ono što sam gore naveoog1986
    Ja sam protiv ovih LGBTQRQEERWQEQ+ sranja, ovih zastava itd. ali činjenica je da je ove zastave postavila trenutačna gradska vlast. Znači, dali su vam i pederluk i pokrali novac od žičare.
  • og1986
    2.9k


    Ako je ova gradska vlast ovo radila samo da ih zadovolji. Što će biti kada na vlast dođu oni koji to zagovaraju.
  • NORTE
    9.1k
    činjenica je da je ove zastave postavila trenutačna gradska vlast.SAS1987

    Pa postavlja ih Bandić i Hdz i Sdp već 15 godina po Zagrebu. 8 godina smo dio EU a na ovoj temi nas plaše pederima u 2021.
  • Papastrumf
    9.6k
    Zašto vjerovati Tomaševiću na riječ? Lagao je u kameru na sučeljavanju da mu otac nije na Škorinoj listi u Zaprešiću.NitkoBitan

    Može i druga strana postaviti pitanje zašto vjerovati odnosno glasati za opciju u kojoj su jedan Nenad Matić i Igor Peternel, posebno iz razloga jer je ovo forum dinamovih navijača. Svi pederi ovoga svijeta zajedno nisu dinamovom navijaču napravili više zla od ove dvojice.
  • NitkoBitan
    12k
    Nitko nije bajan ali tu pricamo o samo dvije osobe na lošem glasu. Znaš koliko Možemaša nemre očima smislit grafite boysa po gradu? Pa ta rulja koja podržava Možemo! svršava na svaku policijsku brutalnost prema navijačima. Njihovo mišljenje o nama je da smo neobrazovani celavi huligani sa završenom osnovnom školom. Pa da malo proanaliziram i ja "drugu opciju".
  • ZGV
    3.1k
    Pa te pederske zastave su svaku godinu zadnjih barem 10+ godina po gradu.
  • SAS1987
    13.4k
    Znaš koliko Možemaša nemre očima smislit grafite boysa po graduNitkoBitan
    Koliko?

    Pa ta rulja koja podržava Možemo! svršava na svaku policijsku brutalnost prema navijačima.NitkoBitan
    Tko je slao interventnu policiju 1.5.2010? Tko je zloupotrebio policiju da se zaštite Mamićevi interesi? Tko vas je skidao ispred sjevera?
  • Papastrumf
    9.6k

    70% stanovnika ovoga grada ima takvo mišljenje o nama i uvijek je imalo. Jebe mi se što će neka bakica u tramvaju ili nekakav alternativac u gradu misliti o nama kao navijačima. Ne možeš mi uspoređivati mišljenje nekog tko podržava MOŽEMO! sa isturenim osobama s imenom i prezimenom u DP, koji su konkretno išli protiv nas. Deseci proglasa bivšeg muža od Amrice kontra navijača dok je još bio u HHO, a da ne pričamo o članu dinamove skupštine Matiću.
  • SAS1987
    13.4k
    Deseci proglasa bivšeg muža od Amrice kontra navijača dok je još bio u HHOPapastrumf

    Baš to. Nebi bakica u tramvaju imala loše mišljenje o navijacima da ih bas takve organizacije poput HHO nisu pljuvali dan i noč
  • masacusec
    3.1k
    Btw, Igor Pedernel eklatantni je primjer oportunog kameleona čija je životna krilatica: „Tu me cijene, tu se prodajem“. Do prekjučer drug Mirele Holy i I.Z.Čička, do jučer rado viđen gost maksimirske lože i ZM-a, danas vojnik Miroslava Škore i „velik borac za demokratizaciju Dinama“. Nebitan lik!
  • NitkoBitan
    12k
    Peternel je itekako ljigavac koji mijenja stranke i svjetonazor kao čarape ali to što sudjeluješ na nekom prosvjedu ne znači da podržavaš organizatora prosvjeda. Možemaši su inače poznati po tome da svojataju svaki prosvjed tako da se ne bih začudio da sam i ja sudjelovao na nekom od tih prosvjeda a da nisam ni znao da su oni organizatori...
  • Crle
    353
    Taj Peternel je nas nazivao jugonostaligičarima, crvenima, rušiteljima hrvatske... Tko god je u to vrijeme i malo bio aktivan u borbi kontra Mamića to zna i te stvari mu se ne smije zaboraviti. Kao i za njgovo dijelo sa Čičkom u HHO gdje su sustavno radili na sjebavanju navijača.
    Također, nitko od tih domoljuba koji zarađuju na tom istom domoljublju nije pomogao niti se sjetio problema vezanog za dinamo svih ovih godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.