• Sljeme
    1.8k
    A ovi iz Možemo su nam davali komplimente jel...Kak možeš reć da ekstremna ljevica ne prolazi u ZG kad je upravo pomela u svim GČ osim Brezovice. Prolazi itekak, to je trenutno trend i vani pa je tak i kod nas. Uopće ne lobiram za Škoru nego mi je nevjerojatno da toliki ljudi i to s naše tribine nasjedaju na ove crvene jazavce koji mrze sve kaj ima veze s Hrvatskom.
  • Rocky1986
    245
    to je trenutno trend i vani pa je tak i kod nas.Sljeme

    To je najveci problem, koji nastaje postepeno zadnjih par godina i ocito je dosao i nas red.
  • flexXy
    1.9k

    Evo samo primjer osobe koja je u vrhu te aktivisticke propagandne masinerije i koja ce nama sad pravit red. Doticnu neki mediji vec guraju kao iducu premijerku. O DP necu ni trosit rijeci, gadnu je ekipu slozio sa par postenih ljudi koji mu sluze za osiguranje. Kaj se mene tice najradije bih da ni jedan ni drugi ne budu gradonacelnik.
    Attachment
    WhatsApp Video 2021-05-18 at 16.56.37 (3M)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    upravo tako. Damir je tamo igla u plastu sijena. Ovi ostali su bogu plakat, kao i Rada Borić iz MOŽEMO i slični.

    Previše se ljudi uhvatilo spike svinjoglavog Bujaneca, jer mislite da je covjek na nekoj nasoj strani, jer brani decke po VU, nosi dinamovu jaknu, bla bla.

    Covjeku navijacka grupa, prvenstveno decki iz Slavonije, mu služe kao neka vrsta ''podloge'' za objavit rat, i prepucavanje sa Plenkovićem, SDSS, Pupovcem i ostalim, doduše četnicima, i onim koje smatra ''neistomišljenicima'' . Da ne pričamo o tome, a pomenuto je već par puta, da je veliki zagovaratelj braće Dalton, a stranka koju podupire(DP) prije svega na čelu ima bivseg hdz-ovca i dezertera Škoru(za kojeg očekujem da se još kandidira za predsjednika moje kuće). osobe iz te stranke ne treba pominjat i govorit, tko su i što su. ( svinjoušati Tomurad, Matić i ex od naše ''drage'' Amrice, a pazite tu ,muslimanka a sjedi u upravi kluba ''svih hrvata'' apsurda li) Pa onda bivšeg ''pravednika'' i hdz-ovca Ivana Penavu.. itd
  • kinfa95
    488
    Ajde mi reci po čemu je neko ekstremna ljevica? koja je definicija toga? Radnička fronta od kojih su se odmaknuli? Zagreb je uvijek bio lijevi grad, ali nikako ekstremno lijevi. Tomašević i ekipa tokom kampanje ni u jednom trenutku nisu spo0minjali ideologiju ili ideološke teme, a oni su u kampanji već 4-5 godina, zato i nije slučajan ovaj rezultat koji su napravili. Dok Škoro, evo od nedelje kreće u napad i povlači tu spiku sa crvenom bandom itd. Ne znam valjda misli da je ušao u drugi krug u Gospiću. S ovom retorikom si samo smanjuje šanse koje su ionako nikakve. Nisam ljevičar niti nasjedam na nekakve crvene jeazavce kako ti kažeš. Ali da glasam za Škoru, samo zato da Tomašević ne bude gradonačelnik? Nema šanse
  • Sljeme
    1.8k
    Ak tebi treba objašnjavat zakaj su Urša Raukar, Rada Borić, Vili Matula, Senf i ostatak tog antifa društva ekstremni ljevičari onda jako slabo pratiš politiku. Imaš Google pa malo tipkaj, ne treba ti Bujica za to. Ponavljam, uopće nisam glasal za Škoru ali mi smeta uzdizanje ovih klošara. Ljudi ko da su jučer počeli pratit politiku pa zaboravljaju sve. To je moć medija, ko ih drži ima vlast.
  • davidinamo
    351
    Ljudi moraju svhatit da ne gledaju svi na izbore iz njihove perspektive, u ovom slučaju iz perspektive jednog BBB-a.
    Na izborima ima svakakvih tema o kojima se priča i ako netko sebi odredi da mu je grupa odnosno dinamo prioritet broj 1 ili jedini prioritet ne znači da je za ostale tako. Nekoga koga zanimaju druge teme više ili mu Boysov odnos iz prošlosti sa ljudima koji bi mogli doći na vlast nije prioritet broj jedan a takvih je u cijelom Zagrebu valjda 99%,ove priče iz prošlosti ne smetaju toliko koliko npr Tomaševićev program i ekipa koja se iza njega krije . Svako ima pravo gledati na izbore iz svoje perspektive i ako mu se gadi ekipa oko Škore toliko da bi prije dao glas ultra ljevici ili nebi izašao na izbore što njima ide u korist jer imaju ogromnu prednost , neka to učini. Ali nebi trebao osuđivat druge i nazivat glas Škori zabrinjavajućem jer u ovom slučaju drugog izbora od Škore koji nije savršen,nema.
  • masacusec
    3.1k
    U javnosti vlada mnijenje da svi koji su hrvatski domoljubi automatski spadaju u domenu ekstremne desnice i fašizma što naprosto nije istina...ovdje se na forumu vidi da ni BBB nisu svi istomišljenici.
    No, ono što mogu sa sigurnošću reći da su svi BBB hrvatski domoljubi i da među nama ima onih će dati šansu novoj struji...
  • Aggro
    590
    buraz, ti ne znaš šta su ekstremni ljevičari jer ovo o čemu ti pričaš su liberali. U komunizmu nije bilo ni pedera ni lezbi, a ko je bio tucao je kamen na Golom otoku ili u gulagu...tak da ste na istoj strani po tom pitanju, ti i ekstremni ljevičari, a bome i ja...
  • davidinamo
    351

    Dobro onda nisu ekstremni ljevičari . Govna su , sad bolje ?
  • Aggro
    590
    ne znam... Nisam ih birao, a i da jesam nisu još ni postavljeni na bilo koju funkciju...
  • davidinamo
    351
    dobro , ja sam te upozorio :smile:
  • ZGV
    3.1k
    Kaj fali lezbama?
  • BlauDivision
    463
    Ta imena su samo vrh sante leda jer su najistaknutiji u medijima, kao što je i TT postavljen kao frontman jer je Mister Nice Guy sa najčišćom poviješću za razliku od ostalih.Sada u vezi ovog kako ova ekipa nije retuširana i redizajnirana ekstremna ljevica. Gledam neki dan na RTL tko druka svom dušom i tijelom za ovu ideološku franšizu kojoj su "komunalije stavka broj jedan". Pa tu je bio notorni Žarko Puhovski koji je trpao lažnim svjedočenjima hrvatske disidente u jugo kazamate, pa je tu bio najveći tovarski demagog, ideolog, prodavač magle Dražen Lalić .Najveći zgubidan hrvatskog društva koji što god projekcirao i za što god je se zalagao završilo kao veliki neuspjeh. Šlag na kraju rigidni Boris Jokic! Znači što god podržava i u kakvoj god grupaciji se nalazi Zdravko Mamić hrvatske kulture i školstva, tu komunalije ne mogu biti prvobitna stavka. Čovjek je nasilno pokušao nametnuti rodne ideologije u hrvatsko školstvo, rastakati i razvodniti nacionalni identite jer je hrvatska mladež previše konzervativna, izbaciti identitetske odrednice iz lektira, micanje vjeronauka iz škola... Ovakvi i slični ljudi se trenutno najviše bore svojim medijskim utjecajem za pobjedu TT u drugom krugu. Sada je na vama procijeniti da li su ovakvoj ekipi komunalije na prvom mjestu i da li su ideološki neutralni.
  • SAS1987
    13.5k
    Kaj fali lezbama?ZGV

    Lezbe su gore od pedera. Što više pedera to manje konkurencije kod žena a što više lezba to više konkurencije .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.