• jedan u nizu
    6k
    Čovjek izjavi nedavno da je on i dalje nasa jedinica, a sad kaze da je nas kup golman.

    Ma predivno
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ja se nadam kako ce Zagorac porazgovarati sa Jakirovicem te da ce prepustiti jedinicu Nevisticu jer ovo sto Jakirovic kaze nema apsolutno nikakvog smisla.
  • Jurki
    8.7k
    Po cemu je to Zagi zasluzil biti prvi golman? Po stazu u klubu? Pa valjda je bitnije da brani onaj ko je u formi i ko moze vaditi vrele kestene iz vatre.
    A po ovoj tekmi jucer Nevistic mi djeluje sigurnije.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Čovjek izjavi nedavno da je on i dalje nasa jedinica, a sad kaze da je nas kup golman.jedan u nizu

    Ovog sam se i bojao. U nedjelju opet počinje Zagorac. Jakirović konstantno radi protiv sebe.
  • Captain America
    13.9k
    Jakir je jesenas rekao da je maknuo Nevu isto zbog mentalnog umora pa se više nije vratio na gol. Nadam se da će opet biti tako.

    NavasChess96

    Diego Lopez.
  • Zagi
    5k
    Čekaj , radi se o dvije rečenice potpuno drugačijeg značenja.
    U jednoj Nevistić brani samo europu i kup neovisno kako, što nema nikakvog smisla.
    U drugoj dobro trenira, dobiti će priliku u europi i kupu pa neka se pokaže...

    Kaj je stvarno rekao?
  • Jurki
    8.7k
    Kaj se golmana tice. Braniti mora onaj koji je u formi. Zakaj bi nama recimo patili rezultati u prvenstvu samo zato jer je dogovor da brani Zagi?
    Jebo dogovor, bitne su prezentacije na terenu.
    Ovakva situacija je puno gora nego da npr. trpimo Drmica u prvih 11. Nebitno dal je u formi ili nije al je tak dogovoreno. Pa ko je tu lud?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nevistić bi mi stalno branio. Bio je malo na hlađenju, ali u ovu godinu je trebao ući ko prvi golman i trebalo mu se dati do znanja da se ima povjerenja u njega.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Zagorac mora bit gospodin i sam prepustit mjesto Nevisticu.
  • Zagi
    5k
    Meni srce zaigra kada golman da preciznu loptu Mišku između 2 igrača u presingu.
    Zato Nevistić mora igrati.
  • Marley
    868
    Je li moguce da ce ga nakon sinoc, opet staviti na klupu?
    Po meni, ni prvi put nije dobio dovoljno vremena (10 utakmica?). S obzirom na okolnosti tad. Pa pogledajte razliku koliko je sigurniji kad ispred sebe ima Theophilea, u odnosu na jesen kad je imao B. Sutala.
  • Endeavour
    401
    Zagorac i Nevestić su odlični golmani, nemam ništa protiv da podjele minutažu. Zanimljivo da je Zagi imao duplo više posla protiv Lokosa nego Nevestić jučer. Nek branu u HNL do kraja, u odličnoj je formi, brani bez većih grešaka.

    Ovo mu je zadnja sezona a Nevestić od iduće preuzima službeno jedinicu.
  • miro
    3.1k
    meni se nekako čini da je Čavlina dogovoren za ljeto i da će on postat "jedinica", ali ajde, bumo vidli
  • Zagi
    5k
    I meni ali od iduče sezone ima još...
    Ovu treba braniti Nevistić.
  • Mihaljević
    8.1k
    Ako nije dogovoren trebaju se stvarno zapitati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.