• Sibirski plavac
    1.3k
    Hvala Zagiju,ali ovaj dečko mora biti vraćen u prvih 11 za stalno. Clean sheet nakon dugo neigranja i to protiv momčadi iz lige petice. Bravo majstore :strong:
  • cibona
    1.4k
    Bravo!!! Nezasluzeno zapostavljen! Danas mu se sve vratilo. Nadam se da ga i ubuduce gledamo na golu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Oprosti mi Boze, al da nema obe ruke zbog igre nogom treba biti ispred Zagija
  • Nino Bule
    11.5k
    Bravo neva majstore
  • Kruno
    140
    Sve sto je trebalo odradio je.
  • thomas22
    256
    Nije imal boska šutala ispred sebe....
  • Brusa
    708
    Svaka mu čast za danas. Odličan bio :ok: još pogotovo nakon toliko vremena na klupi
  • Juznjak
    3k
    8534-D39-A-AF58-47-AF-8123-AB589017-CC3-D.png
    Vrhunska utakmica. Već je netko spomenuo kako je obranio identičan šut koji je Zagorac primio protiv Lokomotive na Maksimiru (1. gol). Igra nogom odlična, milina je igrat s golmanom koji zna igrat nogom. Međutim moram nešto spomenuti i pitati. Sigurno ima ljudi koji se bolje razumiju od mene. Je li se samo meni čini da on ovdje previše pokriva svoj kut?
  • BBBaranja
    1.9k

    Slobodan udarac je dosta blizu,tu ako si majstor i prebacis zid vrlo vjerojatno si i zabio gol..Neva je stao mozda blize maloj drugoj vratnici i isao na zicer da ga ne popije u svoj kut.
    A vjerojatno su mu i ova trojica domacih u zidu pored naseg zasmetali,da je stao ajmo reci kako treba pitanje je koliko bi vidio od njih.
  • luka modic
    609
    I ova obrana pri kraju kad je dignuto zaleđe,da nije obranio vjerujem da bi VAR priznao gol,igranje nogom skoro savršeno,svaka cast Zagiju ali Neva mora bit prvi izbor
  • Zagi
    5k
    I ova obrana pri kraju kad je dignuto zaleđe,da nije obranio vjerujem da bi VAR priznao gol,luka modic

    Slažem se, na snimci nije izgledalo kao zaleđe. Ključna obrana.
  • Chess96
    154
    Kaže Jakirović da je iskomunicirano sa Nevistićem da brani europu i kup što znači da nas u nedjelju opet očekuje Zagi. Ako je Nevistić s tim okej onda dobro, ali ne vidim kakvu poruku šalješ golmanu ako nakon dobre partije čovjek ne može steći kontinuitet. Podsjeca me na onu situaciju Cassilas i Navas kad je jedan branio LP, a drugi prvenstvo.
  • Jurki
    8.6k
    Kaže Jakirović da je iskomunicirano sa Nevistićem da brani europu i kupChess96

    Ovo je zesce sranje. Nevistic je ok golman. Bolji od Zagija. Prema ovom jucer vidi se da nije zaboravil braniti. Dajte covjeku kontinuitet i siguran sam da bumo imali dobrog vratara.
    Zagi ima 37 godina i ako je njemu bilo ok biti zamjena Liviju ne vidim razloga da ga se forsira sad u prvenstvu di nam je svaka tekma finale a nejde mu.
  • Danko
    561
    Što se tiče Neve, sve smo iskomunicirali, on jako dobro trenira. Odlučili smo da da dobije priliku, da to budu Europa i Kup. Poštedio sam Zagorca zbog mentalnog umora, nisam se uopće bojao da bi Nevistić mogao zakazati. -SJ
    Pa valjda će ostavit Nevistića na golu, ovo jučer je bila top predstava
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.