• Beowulf112
    301
    Strasna tekma petka..ivanusec treba pohvalit isto..podigao se u zadnjih nekoliko utakmica..kao da trazi vise taj kontakt,dribling..da je postao brzi..orsic fenomenalan ko uvijek....neznam sta reci za atiemwena..covjek je postao nas joker..svaki put kad ude zabije..nas ole gunnar solskjaer
  • Jurki
    8.5k
    Beli je opravdal svaki cent kaj je ulozen u njega
  • Majki2111
    2.6k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/78099

    Da se citiram od prije 4 mjeseca. Tamo sam postavio neku ideju u kojoj sam predvidio da bi mogli igrati u kontekstu vezne linije. Bez klasičnog playmakera, već 2 tekme se tako pokušava. I izgleda neloše. Jedino kaj Burtona još nema na mapi u eukrpskim, sad je tu Franjić umjesto njeg.
  • Gelipter
    3.4k
    daj makni to strašilo da ljudima prije spavanja ne ostane on u glavi umjesto osjećaja ponosa nakon tekme.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ma znaš kaj, imaš pravo, ispričavam se svakom ko je naletio na fotku Trenera s velikim T!
  • Beowulf112
    301
    SVETO IME DINAMO!!!!!
  • Bosna86
    11.6k
    Momci na terenu su sve ono sto jedan navijac moze pozeliti, uprava i sve oko kluba ono najgore... Jebeni Jekyll I Hide... Svaki put kad nam Dinamo izmami osmijeh na usta, ovi nas povuku i tresnu od pod... Nevjerovatna razina srece u jednom trenutk, a u drugom gadenje da zbog ovog trenera sa velikim T nikom ne pada na pamet docekati momke i proslaviti ovaj uspjeh
  • Infinity
    15.2k
    Ovi igraci su sve ono sto bi u nekom idealnom Dinamu pozeljeli. Igra, zalaganje, rezultati. Kako mi je zao sto Soudani nije igrao u neka ljepsa vremena tako mi je zao sto ova cijela generacija nije dosla u neka ljepsa vremena. Dobro, ta vremena cemo cekati, pa recimo da mi je zao sto ta vremena nisu dosla u doba ove generacije.
  • Beowulf112
    301
    Ah kako je lijepo ici spavat kad dobijes europsku utakmicu koju si dugooo cekaoo
  • Jurki
    8.5k
    Mislim da bi trebalo danas zaboraviti sve ono ne dobro kaj okruzuje nas Dinamo..(svi mi znamo koja su to) i uzivati u ovoj pobjedi. Samo Dinamo
  • Ali
    1.9k
    Hvala kolegi koji je stavio link na "lege", procitah nekoliko objava, nemogu vjerovati.
    Ali opet sa druge strane to je vecim dijelom produkt pumpanja kroz medije, dizu ih u nebo, ok digli su se u odnosu na prosle godine, ali da zele netko nasima lomi noge (to je bolest za lijecenje, pozeljeti sportasu da nemoze igrati???) , a onda vrh umisljenost kako bi se oni prosetali. A realnost kaze, da su ove godine ispali od Basela koji je toliko jak da je na slijedecoj stepenici glatko ispao od Cska (bugarskog) koji u skupini uzeo pobjedu samo u zadnjem kolu kad romi nista nije znacilo...
    Prvo skoci pa reci hop. Ili ciuju ciju tup :)

    Uspordba Gvardiola i Silve je isto jadna.
    Neznam za ostale, ali ja im zelim da se slijdece godine udju u konfederacijsku ligu i budu prvi u skuoini pa preskoce u 1/16 europa lige.... tesko ali bi mi bilo drago, isto kao i da rijeka udje i uzme bodove, pa da opet nekad imamo dva kandidata za cl. Jer to nasi "danas juniori" zasluzuju. Jer je to baza aktualnih doprvaka svijeta, a recimo austrija ima vise od nas kandidata, a nisu nam ni do koljena ni liga ni repka...
  • Mališan
    1.7k
    o mi je zao sto Soudani nije igrao u neka ljepsa vremena tako mi je zao sto ova cijela generacija nije dosla u neka ljepsa vremenaInfinity

    Bilo je lijepih vremena s ovom generacijom dok glavonja fizicki nije bilo u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.