• Keyser Soze
    8k
    Ajax je tada puno značio pogotovo jer smo izgubili prvu ali EL je poslije bila konstanta.The Undertaker

    Možda nam i 1/16 EL postane konstanta pa ovu pobjedu za 10 godina nećemo gledati kao veliku :wink:
  • Crusades1986
    9.5k
    Dobro da, da je 2007. bio trener sa velikim T na čelu stručnog stožera, možda bi se kakva kolekcija majica radila za uspomenu. Ovako, ne vrijedi!
  • NORTE
    8.9k
    Možda nam i 1/16 EL postane konstanta pa ovu pobjedu za 10 godina nećemo gledati kao veliku :wink:namodi grebza

    S obzirom da smo prije 2 godine bili 20 minuta od četvrtfinala EL zaista ne znam zašto se ovo od jučer slavi kao "najveća pobjeda u zadnjih 30 godina". Stvarno za zamislit se. Dinamo je narastao i to znamo već dugo, prerastao je strahovanja od klubova srednjeg (našeg) ranga. Pobjeda protiv Krasnodara i sličnih više nije bauk, kao ni prolazak dalje u ovoj fazi koji je blizu, bez obzira što nisu bezazlena ekipa i to se vidjelo u njihovoj igri i prilikama koje su stvorili. Prema igri koju su pokazali za mene su bolji od svih ekipa iz skupine (uključujući i Cska). Zabili su Dinamu više golova u 90 minuta nego svi oni u 6 utakmica.
  • Keyser Soze
    8k
    najveća pobjeda u zadnjih 30 godinaNORTE

    Ovo sigurno nije, ali što se tiče europskih gostujućih pobjeda sigurno je u top 10, možda čak i u top 5.
  • NORTE
    8.9k
    Krasnodar kod kuće izgubio 1:2 od Fc Sochi i tako ispao iz kupa.
  • NORTE
    8.9k
    Golman Krasnodara je jedan od najgorih golmana koje sam gledao. Izletavanje u prazno nakon kornera za 2.gol Petkovića pa onda i gol u prvi kut od Atiemwena su pokazali koji je najveći problem Krasnodara. Kao ekipa su dobri, 2 gola Livakoviću i stvorene prilike pokazuju da su opasni.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    baš to ma da ja bi rekao da je ono čak i za penal bilo kod gola Petka,jer ga je baš zviznio bokserom.
  • Krizy
    35.1k
    Evo i na UEL objavljeno:

    (Mislio sam na temu uzvratne utakmice no dobro)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.