• BlauDivision
    463
    Ništa ljepše nego dalmatinski naglasak(Ademi) a plava krv teče kroz vene :blush:
  • cron1ck
    1.5k
    Gledam sad izjave poslije utakmice, nesto se Ademi žali na ložu, moguce da pušem u hladno, ali cim je kapetan u pitanju odma se trznem.
  • cron1ck
    1.5k

    Bas tako, upravo to je razlog zasto obozavam citati komentare naseg kolege @BBB Sibenik
  • BBB Sibenik
    4k
    Ja se jos trudin nekad pisat sta pravilnije tj. knjizevno da me razumite. :grin:
  • deda
    27.7k
    Dragi naš Šibenik, samo ti piši kako ti najbolje leži, svi smo mi jedno srce, svi smo mi Dinamo. Šibenik je oduvijek bio plavi i niti jedan Dalmatinac nema se što sramit svog narječja.
  • immerwieder
    1.2k

    najjači je onaj koji misli da su egal s pola klubova koji su danas igrali
  • db-izbjeglica
    12.7k


    al neka, nije ovo loše i iz tog razgloga što, vidi se da je stvarno 2/3 tih klubova u EL, da smo siiigurno s njima egal. gledam današnje parove, pola bi ih poželio u kvalifikacijama za EL, kamoli ne u skupinama ili drugom krugu... općenito kontam da su ruski klubovi precijenjeni, a neka se to i sada vidilo. čisto zbog nas, a ne na ljeto... joojj samo ne ruse, ma ko ih jebe!

    buraz moj, ovo je pomraćenje uma žešće.
    klub koji doslovno ne postoji na karti europe, nikad u povijesti nisu odigrali više od 3 kola u europi, nikad nisu odigrali skupine europskog natjecanja, al ono 2/3 klubova u KO fazi europa lige su u egalu sa fucking osijekom :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Velika pobjeda, svaka cast svima.

    Kako je pocelo mislio sam da ovima ne gine tri komada. I uvalismo im, ali nisam mislio da ce oni nama dva. Bas smo ih stisnuli, poveli, stiskali i dalje i onda bas glupih 1-1. Prvo Ristovski dobije nogu kroz noge i onda Gvardiol amaterska reakcija. Jbg. Nakon primljenog gola smo nestali.

    Stvorili smo bas jako puno prilika. Ademi je pucao u 4-5 navrata i da je imao mirnoce u zavrsnici ovo bi bilo rijeseno s dva razlike.

    Na kraju moramo biti zadovoljni pobjedom. Dali smo tri komada i oni moraju dobiti s dva razlike da nas prodju. Mozemo se ubiti ako ispadnemo.

    Po meni Petkovic najbolji na terenu danas. Ivanusec odmah nakon njega. Moj ljubimac Majer nevidljiv. Ristovski u prvom poluvremenu kriminalan, u drugom dobar.

    Beli Bog i batina. Samo ga pusti na teren i stize plod. Definitivno bih mu dao da igra od starta uzvrat.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma da, i meni su malo gadljivi komentari, zato više preferiram kvarnersku gospodu, puno realniji i čitljiviji od Osiječana...
  • Keyser Soze
    8.1k
    najjači je onaj koji misli da su egal s pola klubova koji su danas igraliimmerwieder

    Mađari su se baš razbahatili, gledao sam neki njihov podcast nakon tekme s Dinamom i to je nerealno koliko kmeče, gori su od tovara. Najavljuju pohod na skupinu lige prvaka "kad" postanu prvaci, misle da su egal s ovim ekipama iz EL, a siguran sam da bi ih Krasnodar pojeo.
  • db-izbjeglica
    12.7k

    nije pola, već 2/3 - znači 21/32 :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Ma da, i meni su malo gadljivi komentari, zato više preferiram kvarnersku gospodu, puno realniji i čitljiviji od Osiječana...Majki2111

    Kvarnerska gospoda je prije par sezona imala iste komentare. Smirit ce se i ovi nakon par samara u Europi.
  • deda
    27.7k
    Ponosan sam i na sve Zonaše jer ste o tekmi napisali punih 25 stranica. Utakmicu nemam potrebe komentirati jer ste sve o njoj rekli. Mogu samo čestitati dečkima na junačkoj borbi. Imamo priliku i sreću gledati pravi, borbeni, ratnički Dinamo na terenu. :clap:
  • og1986
    2.9k
    Njihovi komentari su da je bolje kaj smo što duže u Europi jer se kao umaramo i netko se može ozlijediti.

    Nešto su kao tovari kada žele svima sve najgore pa se onda to vrati sa kamatama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.