• xavier
    11.1k


    Ma rekao je da se Zokijev uspjeh najviše vidi po tome što su svim igračima strelice na Transfermarktu zelene :grimace:
  • jp23
    2.2k
    I da je to sve plod truda i rada Zorana Mamića i njegovog stručnog stožera :vomit:
  • Kwedi
    3.8k
    da je to sve plod truda i rada Zorana Mamića i njegovog stručnog stožerajp23

    A čijeg je ako nije njihovog? Uzimajući u kontekst gdje govorimo Bjelica digao sve na višu razinu pa i zelenilo na Transfermarktu, a čiji je ovo uspjeh onda?
  • Morales7
    184


    Da se Zoran Mamić ne zove Zoran Mamić dizali bi ovog trenera u nebesa kao Bijelicu
  • xavier
    11.1k


    Dinamo prođe skupinu, a najveći uspjeh je "što je igračima porasla cijena"...nemam riječi.
  • Infinity
    15.2k
    Meni na kraju cak nije toliko ni zao primljenog gola. Bilo bi lijepo upisati se u povijest, al pomeli smo grupu. Cetiri pobjede i dva remija uz svega jedan primljeni gol. Osvojili smo grupu i mislim da sad na proljece mozemo puno. Volio bih da izbjegnemo Benficu, Sociedad i Lille, pa mozda i Krasnodar ako bih mogao birati cetvrtog. Mislim da i ta cetvorka nije neprolazna, al Molde, MTA, te Antweprn i YB kao treci/cetvrti mi djeluje savrseno. Bas imam zelju da izvucemo nekog lakseg protivnika, a onda da nas sreca i u drugom krugu pomazi i da izucemo jos jednog lakseg protivnika. Mislim da ova ekipa moze do cetvrtfinala, al volio bi ih izboriti sa sto manje zivciranja.
  • jp23
    2.2k
    Uspjeh truda i rada igrača te povratak u formu / ulazak u formu nekih (KTC, Majer, Gvardiol)... Nije sve u treneru i stožeru jer je to faktički isti stručni stožer kojeg je imao i Jovičević prije njega, pa se nisu proslavili tad... Nemojmo se zavaravati, uspjeh je što smo primili samo 1 gol u skupinama, ali nije da smo igrali fantastičnu obranu i napad i spriječavali svaku ekipu od stvaranja šansi pa zato nismo primili gol prvih 5 tekmi, prva dva kola nas je livaković čupao i rukama i nogama iz sigurnih potopa...
    Jel se vidi tu nekakav utjecaj Zorana Mamića? Vidi se u načinu igre i u tome koliko se cijela igra fokusira na Majera i na to da on mora dobro odigrat da bi Dinamo imao neku igru, a vidili smo kak se igra kad on nemre dodat dobru loptu.
    Otkako je Zoran preuzeo jako dugo je bila vidljiva nesigurnost i neznanje igrača koji kao da nisu znali niti gdje se nalaze niti šta rade, dok recimo u usporedbi sa Bjelicom nakon prvih par utakmica su već svi znali svoje zadatke.

    Poanta koju želim dati (a vjerojatno ne dajem na pravi način) je da nije sve samo do trenera i stručnog stožera, posebno ne na način na koji ga je Blažićko uzdigao u nebesa kao da je drugo ukazanje Krista u Dinamu
  • Markelo
    2.5k
    Protiv lakšeg protivnika možeš očekivati pobjede u oba susreta i samim tim povećanje koeficijenta
  • xavier
    11.1k


    Ma nije čak stvar u tome nego lagano prođemo skupinu i primimo samo jedan gol i umjesto da Blažičko to pohvali i čestita, za što apsolutno ima razloga, on kaže da je najveći uspjeh porast cijene na Transfermarktu.

    Pa koga je uopće briga za cijene igrača u ovom trenutku?!
  • vjeko1701
    5.9k
    Nemoj, takvim izjavama rastužuješ tetu iz računovodstva.
  • jp23
    2.2k
    I to, koga briga šta se zeleni transfermarkt, pohvali igrače koji su prvo poluvrijeme maestralno odigrali, pohvali ekipu koja ima 2 rane ozljede i svejedno utrpa 3 gola, pohvali igrače koji su se vratili u formu. Oke dodaj i pohvalu trenerima, al ne ono faktički da kaže da se moramo klanjat zoranu i da je sve radi njega u sjajnom redu :vomit:
  • Ali
    1.9k
    Nevjerovatna sezona, sva cast decki.
    Steta za gol, ali to je moralo, "dinamovski" pravi, u rangu lani sahtara i jos puni toga u povijesti... to smo mi. :) napredak je veliki zadnjih godina ne strepimo zadnje kolo.
    Bilo bi bolje da Kastrani onu kontru nije zabio, jer par minuta nakon toga si je ufurao da je ronaldo.. i drzi ruke u dzepu na 25m i gleda dok moh, ktc i gvardiol drze svaki svog kod centarsuta a kastrati samo jos 15 koraka i bio bi u bloku bistrovicu, a nije da nema snage, neg se umislio, jos da je ostao na centru za kontru bi ga i razumio ali ovak stat i gledat na 20m i gledat kak ti se suigraci trgaju nije ok. i dans bi bila puna festa, ovako ostaje mali zal.

    Ajmo sad dobit Rijeku i Varazdin veselo na praznike. Uz neki Molde ili YB (oni su nam duznici) kao pokoon pod bir u zdrjiebu.
  • Gelipter
    3.4k
    @xavier Sutra naslovnica SN: Blažičko rekao da će igračima porasti cijena na Transfermarktu!

    U svakom slučaju, bez previše filozofije, nastavlja se lijepo razdoblje u igračkom smislu za Dinamo nakon desetljeća i desetljeća razočaranja, mnogi nisu doživjeli ovo kaj mi doživljavamo unatoč svim problemima na drugim razinama u klubu. Čestitke igračima i nama svima koji smo se dosta živcirali godinama, a sad možemo napokon gledati kvalitetan i potpuno kompetitivan Dinamo u Europi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Najveći je žal i nitko mene može uvjeriti da ovo nije mogla biti naša realnost već 10-15 godina...nije da nije bila šansi ili igrača za to...
  • xavier
    11.1k
    Najveći je žal i nitko mene može uvjeriti da ovo nije mogla biti naša realnost već 10-15 godinavjeko1701

    Slažem se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.