• xavier
    11.1k
    Ono kad prođemo skupinu kao prvi bez imalo nervoze i stresa, a ja nisam zadovoljan jer smo primili gol :rofl:
  • Markelo
    2.5k
    Kako mi ovaj Bistrovic odjednom mi tako punchable face
  • Krizy
    35.5k
    Jakić:"Koji ku.ac, .ebo te Bog"? Jel rekao to :sweat:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ali doslovno :rofl: Daleko smo došli u ove 3 godine. Ja skoro nemogu vijerovat da sam to doživio uopće haha
  • jp23
    2.2k
    Ne bi me čudilo :lol:
  • Krizy
    35.5k
    imoćanin hahahah
  • Majki2111
    2.6k
    Kad hahahha promaklo mi je :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    Bravo dečki, kao iskupljenje za primljeni gol očekujem barem polufinale :D
  • SAS1987
    13.3k
    Ajmo sada na ozbiljne stvari... što je kazao Blažičko (gledao malo eng pa malo ruski stream)?
  • og1986
    2.9k
    SofaScore igrač utakmice Kastrati, ocjena 8.7.

    Aj da sam i to doživio.
  • Morales7
    184
    Bravo svi. Neka ajde počasni gol jer bi novinari samo stvarali pritisak na proljeće. Pobjeda je tu i to je najvažnije. Svakog budućeg protivnika treba respektirat, ali sa svakim se može igrat
  • Keyser Soze
    8.1k
    Jakić:"Koji ku.ac, .ebo te Bog"? Jel rekao to :sweat:Krizy

    Je i cini mi se da mu je netko dobacio "a nemoj Boga" :lol:
  • KlasicZg
    515
    a ko i inace, drka na mamica, cudi se ko pura glisti kak su neki igraci podcjenjeni... ko da ne zna kak nogomet funkcionira
  • Bosna86
    11.6k
    Šteta gola.... Nevjerovatno je koliko ovoj ekipi znaci Ademi, doslovno je momak pola ekipe... Nadam se da ćemo se pojačati na zimu i onda sta Bog dragi da... Atiemwena se zahvaliti za gol u 3 kolu i pružiti mu ruku... Nema on vise sta tražiti u Dinamu... Sve u svemu, ovome se nitko nije nadao... Dobro je netko napisao, živciramo se zbog primljenog gola koji nam ništa ne znaci... Bolesno, svaka čast momcima
  • Bosna86
    11.6k
    R. Sociedad 1773
    Benfica 1736
    Salzburg 1726
    Lille 1714
    Granada 1694
    Slavia 1681
    Oly 1673
    Braga 1657
    YB 1644
    Dynamo 1634
    Zvezda 1586
    Antwerp 1569
    Krasnodar 1550
    Maccabi 1547
    Molde 1540

    Idealni protivnici po ELO ratingu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.