• Markelo
    2.5k
    Inace Orsic je za reprezentaciju odigrao ravno 17 minuta u natjecateljskim utakmicama.Nema Rebica, Perisic mora sam izaci jer ga ovaj ne misli vadit van i svejedno nema minuta za Orsica. Rece jedan sportski novinar Hrt-a u podcastu da je Orsic dobio dovoljno sansi u reprezentaciji. 17 minuta i valjda niti jedna više za Mislava
  • gh0c
    256
    Dal je bio ofsajd, kod drugog gola Francuza?bbbjura

    Ni blizu, Lovren u tom trenu je debelo iza, a i Barišić spava u liniji
  • Nolifer
    6.7k


    Evo te situacije

    f2gbo4p3fauirhhy.jpg

    Da obrana zaplivala skroz, al u tom trenutku mi se ucinilo da je bio, pa zato...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Može ti se činiti da naši kontroliraju tekmu, opasniji su, sve ok, Francuzi niš posebno, griješe, zabijemo fini gol i onda kaj, oni nam onako zabiju gol. Jeben gol što jest jest, odlična lopta Pogbe, volej centar Dignea i još volej Mbappea, ali svejedno što je s obranom. Uremović kasni, Vida i Lovren samo trče iza Mbappea umjesto da jedan bar pokrije dodavanje. Mah.
    Najvažnije da ostanemo u prvoj jakosnoj a Francuze ćemo valjda jednom dobiti, makar za 50 godina.

    U obrani smo jako pali od 2018. Što je najbolje čini mi se da bolje branimo kornere i slobodne al općenito igra u obrani je otišla kvragu i to nekako treba ispraviti. Dalić mora odlučiti hoće li s Lovrenom igrati DĆC ili Vida. Vida je u padu i tko zna kakav će bit za Euro.

    Prema naprijed imamo puno potencijala. Vlašić se uz Modrića i Brozovića pretvara u najvažnijeg našeg igrača, takvog nismo do sad imali. Mirovina Rakitića je ispala sreća u nesreći jer bi Dalić da je Raketa ostao Vlašića seljakao po pozicijama, kao sad Pašalića, ovako je ispalo super i osovina Brozović, Modrić, Vlašić je sila.

    Barišić je čak bio ok al svejedno mislim da bi više trebalo probavati tamo Bradarića. Badelj dosta slabo i cijela igra nam se digla kad je Mateo ušao, bio je baš dobar. Općenito Dalić prčka po sastavu di treba i di ne treba, češće di ne treba. Ne dati priliku Oršiću je glupo, staviti Pašalića na krilo isto besmisleno, ako već glumi Tita da svaka regija mora imati igrača stavi bar Bradarića na krilo što je isto bezveze, ali je logičnije od Pašalića. Dalić nikako da iskoristi ove tekme do kraja da proba sve opcije do Eura, umjesto toga on probava opcije koje su nelogične i s kojima ne bi trebali tamo igrati.

    Modrić je takav kakav je, gnjida, ali bolesno dobar igrač, sve je išlo preko njega, svugdje je bio. Najbolji naš igrač u povijesti. Bar otkad ja gledam naravno. :D

    Sve u svemu nisam se uzrujao jer sam to i očekivao. Francuzi su ružni, dosadni, ali jebeno učinkoviti i turbo, turbo jaki. Njima je jučer igrala približno druga postava i onda im uđu Camavinga i Coman. Bolesno.

    Za Petkovića se brinem dugoročno. I dalje ima neki gard jeben sam si a igrom to ne opravdava. Neke stvari koje su prije prolazile sad ne prolaze, zadržavanje lopte, čekanje da mu se suigrači priključe, sve je nekak slabije. Nije opasan ni po gol. Dobro je da je Budimir ušao da vidimo kako to ide, a i Krama na klupi ili u postavi je uvijek veliki dobitak.
  • serbus
    3.6k
    Sve je to dio većeg plana da zavaramo protivnike na idućem velikom natjecanju,
  • Mali Zeus
    9.8k
    Na idućem natjecanju itgramo protiv Engleske, koja ima svojih problema, Češke koju bi trebalo realno dobiti i Škotske ili Srbije. Da to ne prođemo grupu možemo zatvoriti sve.
  • Crusades1986
    9.8k
    Engleska mi se čini slabija nego na SP u Rusiji. Jučer izgubili od Danske 1-0.
    Od ovih dvoje bi trebali za klasu bit bolji minimalno, tak da se slažem da će neuspjeh biti neprolazak skupine. I da poslije prolaska skupine ništa ne napravimo, ja bi bio zadovoljan.
  • Mali Zeus
    9.8k
    jako su nezadovoljni Southgateom, imaju ogroman potencijal, mlade dobre igrače, ali slabo sve to izgleda.
  • gh0c
    256

    Zapravo sam mislio da pitaš za dodavanje Drogbe prilikom predasistencije:
    K5bRDu.jpg
    Ovo mi je malo smrdilo uživo.

    Sad kad usporediš ta 2 screenshota, nevjerojatno kolko su Vida i Lovren ostali u zaostatku u par sekundi
  • Mali Zeus
    9.8k
    Zašto smo stajali uopće tako blesavo. Nitko nije blizu Pogbi, a opet obrana je preduboko.
  • Guinness
    2k
    Sad kad usporediš ta 2 screenshota, nevjerojatno kolko su Vida i Lovren ostali u zaostatku u par sekundigh0c

    Nadam se da im je to zadnja utakmica juče bila. Nemogu smislit ni jednog, istrošeni igrači koji su baš za neku tursku ili kinesku ligu.
  • xavier
    11.1k
    Zapravo sam mislio da pitaš za dodavanje Drogbe prilikom predasistencije:gh0c

    I ja sam mislio da govori o tom dodavanja (ipak je u igri bio Pogba, a ne Drogba :smile: ) pa mi nije bilo jasno zašto stavlja onaj screenshot nakon što je lopta već preletila pola terena.
  • Crusades1986
    9.8k
    Prvo je Lovren zakasnio u reakciji na postavljanje linije za offside, a onda su zakasnili on i Vida na ubačaj i čuvanje Mbappea.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Vida je cijelo vrijeme trčao iza Mbappea bez namjere da ode ispred njega i spriječi dodavanje, a Lovren je isto trčao, valjda da ne ispadne da nije nešto probao.
  • Crusades1986
    9.8k
    Dobro, i Barišić je kikso, isto je ostao iza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.