• Mali dioničar
    14.3k
    Ma užas. Da se Mamići ne naljute igra Petković, da ispod svetog Roka bude ok igra Pašalić.

    I to protiv koga? Protiv Francuske.
  • marcio amoroso
    32.5k
    To ovaj 99 % radi da zadovolji republički ključZambatine škude

    Nažalost istina, a nema ga gdje staviti pa ga baci na krilo.
  • Neki tip
    19.4k
    Kovačić danas u dvije ili tri situacije krene s loptom prema naprijed, oslobodi se jednog ili dva igrača i onda pogriješi u predaji lopte za 2 metraCrusades1986

    Nisu ga baš ni ispratili uvijek.. kao da nisu očekivali da će potegnuti tako. Npr, prošao je tako kroz sredinu dobrih 30 metara, pošalje lijevo, a Barišić ostao ukopan iza..

    A Modrić je skoro 10 godina među (naj)važnijim igračima najvećeg kluba na svijetu. Velikan svjetskog, a kamoli hrvatskog nogometa. Zvuči patetično, ali tako je..
    Mi nekako kao da se iznova uvjeravamo da stvarno tamo pripada.. da ne upotrebljavao pretjerane epitete.
    Nestvarno dobar veznjak.

    Ne znam kak je na telki izgledalo, ali izgleda da osim o igri Modrića, ne dijelim dojmove većine. Po meni smo bili prilično dobri, no možda su moja očekivanja manja. Imam osjećaj da Francuzi mogu napraviti 2 ekipe od kojih bi obje bile među 5 favorita za naslov svjetskog prvaka.

    Budimir je više napravio u pola sata, nego Petković u duplo više. Veselim se Gavri u prvih 11 Dinama.
  • Neki tip
    19.4k
    Slažem se oko formacijske besmislenosti Pašalića na krilu. Potpuni promašaj.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ukratko, mi igramo Francuzi zabijaju...
  • Majki2111
    2.6k
    Kontekst je drugačiji bio.
  • Mali dioničar
    14.3k


    Apsolutno. Badelj je startao ledjima okrenut prema južnoj, a Kovačić prema sjevernoj tribini.
  • Majki2111
    2.6k
    S Badeljom smo stali iza lopte, prepustili inicijativu Francuzima... U drugom smo mi imali inicijativu... Od tuda i veče brojke od Kovačića. Badelj i Kova su dva različita tioa igrača. Badelj je stavljen u krivi kontekst igre.
  • Nino Bule
    11.6k
    Kova skroz solidnu utakmicu odigrao, tocno kako je neki tip sa zapada rekao situacija s barisicem di stoji 20 metara iza igre oslikava kako ga neki ne mogu pratit pa ispadne kao da je kova kriv.

    Pun mi je kurac i dalica i njegovog ne uvođenja orsica, danas perisic izdahnuo na terenu, brekalo vec vise utakmica ne zadovoljava, bradaricu to realno nije prirodna pozicija i opet ne da orsicu da prismrdi terenu.
  • Mali dioničar
    14.3k
    r S Badeljom smo stali iza lopte, prepustili inicijativu Francuzima...Majki-Papi2111

    Znači prepustiš inicijativu protivniku, a u vezu staviš igrača koji je lošiji u duelu i značajno sporiji, a cilj ti je kontrirati protivnika.
  • Majki2111
    2.6k
    Vjerojatno do rotacije... Al da odvratno smo stajali prvih 20 minuta.
  • Nolifer
    6.7k
    Dal je bio ofsajd, kod drugog gola Francuza? Učinilo mi se kao da i je, al otom potom. U par crtica ukratko. Svi su se borili, ostavili srce na terenu, neki više, neki manje. Ne zamjeram ništa nikome danas, jer bilo je to puno bolje nego u zadnjih par susreta. Kaj se ruke tiče, po meni čisti penal, njima su sve penale dosudili, trebali su danas i nama, al to je to, igra Davida i Golijata, oni imaju sve, mi nemamo ništa, od lige do momčadske ekipe, dobro imaju oni i pol Afrike, al imamo i mi Mamiće (sarkazam). Hoću reć kvalitetniji su nažalost, tako sam htio, da ih baš danas srušimo i da im pokažemo više, ali da, očito je to crna mačka nama, a i nadam se ako se opet sretnemo na prvenstvu, imamo razloga im se osvetiti na najbolji mogući način. Nije smak svijeta za današnji poraz, al mogao je lagano bit i remi. A kaj se taktike tiče, opet 4-2-3-1, ne kužim, kaj nije igro romba ili 4-4-2 teški blok.... Samo sada ne smijemo kiksati protiv Švedske tj Portugala onda smo u banani i vratili bumo se u surovu realnost...
  • Crusades1986
    9.8k
    Koliko god ova Liga nacija nekima bila neatraktivna, bezvezna, besmislena ipak za nas je dobra jer bolje da igramo 4 utakmice sa Francuskom i Portugalom pa makar i sve izgubili nego neke poluozbiljne prijateljske utakmice sa Gruzijom, Jemenom i Tunisom . U ovakvim utakmicama možeš vidjet gdje si i koliko još imaš prostora da bi mogao bit negdje na toj razini top reprezentacija.

    Makar je Dalić sad u ovom dijelu izabrao dobre protivnike za ove dvije prijateljske utakmice, Švicarci i Turci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.