• vjeko1701
    5.9k
    Lijepo vidjet malo krvi u žilama Livija...treba malo jače na terenu. Odličan golman al izgleda previše preplašeno.
  • Mali dioničar
    14k
    Koja je sad po vama razina Petković? Je, odigrao je protiv Slovaka i Madžara i u Ligi Uefa. Ali ovo na vrhunskoj razini nije Kramariću do koljena.

    Na stranu i te priče tko je kakav tip napadača.

    Vezano za utakmicu, pa ne možeš raditi 5 izmjena protiv Francuza, momčad gubi smisao. Uvodjenje Budimira totalno bezveze. Preslaba postava počela utakmicu.

    Badelj prije Kove ne može kao što Kova njje u Rusiji mogao prije Broza.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Koja je sad po vama razina Petković?Mali dioničar

    Seljačka razina za mene.
    Nepripremljen igrač koji ulazi u nepotrebne driblinge i gubi nepotrebno lopte. Odradi i dobrog posla, ali za nogomet na ovom nivou nije. Protiv Slavena, Istre, možda čak i protiv Feyenoorda može proći. Protiv Varanea, Tolissoa i tako dalje nikada.
  • Bosna86
    11.6k
    Koja je sad po vama razina Petković?Mali dioničar

    Dok je Gavran u formi, boli me briga za njega
  • Mali dioničar
    14k
    Jebote ekipa ga usporedjuje sa Giroudom koji igra godinama dvije utakmice tjedno Premiership i LP, a ovaj lik kad odigra poluvrijeme protiv Cluja, mora se odmarati protiv Belupa.
  • Crusades1986
    9.6k
    Meni je najindikativniji govor tijela. Razlika između Petkovića i recimo Perišića je nebo i zemlja.
  • Markelo
    2.5k
    Petkovic misli da moze proc kroz igraca. Ide ko tenk driblat pa se zabije u igraca i slozi dole ko klada. Ubacivanje "novog Mandzukica" kako su Budimira prozvali nakon pola sata solidne igre u prijateljskoj utakmici mi isto nije jasno
  • Mali dioničar
    14k
    Da, i onda Krama nema ući umjesto koga nego umjesto Vlašića. Ok, Nikola je bio relativno umoran, ali dečko je bolesno opasan po gol. Današnji gol remek djelo.

    I btw ovaj Maksimir je kultno mjesto, nek se tu naprave nove tribine, ne bih ga selio ni 10 metara.
  • Bosna86
    11.6k
    gledao sam na nekom linku gdje su kamere bile na istoku, da ne znam pravo stanje rekao bih da to i nije tako loše
  • Mali dioničar
    14k
    Pa nije loše, a sa aspekta emocija nema toga mjesta koje će biti usporedivo.

    Evo pa Marseille je non stop igrao dok su nadogradjivali Velodrome za Euro 2016.

    Umjesto da sruše jug i istok i počnu graditi novo na istom mjestu kao Udinese, ovi pacijenti popravljaju jug. :clap:
  • Papastrumf
    9.5k
    Nedopustivo je da nakon svjetskog prvenstva u preko 30 utakmica imas vise od jednog primljenog gola po utakmici.
    Igra prema nazad katastrofalna, na celu s dva kiksera u sredini obrane.

    S druge strane, Modric pokazuje zasto je najbolji hrvatski igrac u povijesti, cak i sa 35 na ledjima. Isto tako treba reci da je Vlasic odlican. Izvrsna motorika i jako konkretan u zavrsnici, nesto sto je vjerujem jako puno ljudi ocekivalo od Kovacica.
  • Crusades1986
    9.6k
    Kovačić danas u dvije ili tri situacije krene s loptom prema naprijed, oslobodi se jednog ili dva igrača i onda pogriješi u predaji lopte za 2 metra. I to mu se često dešava u Chelseau
    Inače ostalo solidno danas
  • Zambatine škude
    2.1k
    Koja je sad po vama razina Petković?Mali dioničar

    Kada bi utakmica trajala 25 minuta i kada bi odmor između utakmica bio dovoljno velik, svjetska klasa :smile:

    Što je najgore koncepcijski idealno odgovara ovoj ekipi, samo kaj nikad ne znaš kad ćeš na njega moći računati. Podatak od prije ovog mini ciklusa, Kramarić i Petković koji se formalno bore za poziciju prvog napadača su jednu tekmu odigrali skupa. Čak i u onoj soluciji da igraju obojica, doslovno ih nisi imao kada probati.

    Rekao bih da prema naprijed repka ima i kvalitetom i profilom sve što joj treba. Upitno je jedino zdravlje
  • Mali dioničar
    14k
    Nešto bi trebalo napraviti po pitanju formacije. Nema Rebića pa se stavlja Pašalića na krilo, a tak smo bogati kadrom da Kovačić sjedi na klupi.

    Znam da je za većinu njegova karijera podbačaj (mislio sam da će biti najbolji vezni svijeta), ali daleko od toga da ne zaslužuje da se napravi formacija sa 4 vezna Brozović, Kovačić, Modrić i Vlašić tim prije jer Kovačić zbilja fino igra kad je Modrić u igri.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Nema Rebića pa se stavlja Pašalića na krilo, a tak smo bogati kadrom da Kovačić sjedi na klupi.Mali dioničar

    To ovaj 99 % radi da zadovolji republički ključ. Jer imati na klupi Oršića, Brekala i Bradarića na tekmi koju bi trebao igrati na kontre...Nema mi suvislog objašnjenja da Pašalić igra krilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.