• Jaro
    5.4k
    Prema vecernjem, u Turskoj ce Dalic igrati jos defenzivnije i kontroliranije - Stanisic i Pasalic umjesto Livaje i Juranovica, a razmislja i oBarisicu umjesto Sose...
    Kukavicluk u Turskoj je Bilicu(uzvrat u dodatnim gdje je pobjeda donosila drugi pot u zdrijebu) donio Italiju i Spanjolsku u skupini al eto, zasto na tudjim greskama uciti...
    Umjesto Livaje, ja bih ubacio Orsica pa da Perisic-Orsic-Kramaric mijenjaju pozicije kad tako i tako nema 9ku.
  • Papastrumf
    9.5k
    Kukavicluk u Turskoj je BilicuJaro

    U Zagrebu. U Turskoj smo dobili 3:0.
  • Plavi-9
    420
    Što je najgore od svega taj čovjek svaku kritiku tumači kao napad na Hrvatsku Državu. Također ni samokritika ne postoji. Svima je jasno da smo mi od 2018 odigrali 5 pravih utakmica(padaju mi na pamet Slovačka, Mađarska i sl.) Rezultati su jedno i oni stoje ali treba biti realan i reći da je tu dosta kumovala sreća. Razno razna lutanja sa nekvalitetnim igračima(Bartolec, Milić, Melnjak i s.), tvrdoglavost s ne stavljanjem igrača u formi(Vlašić, Petković i Oršić 2021) pa onda već spomenuta "politička rješenja" s Livajom, Pašalićem i Vlašićem kada isti NISU u formi...

    Sve je već rečeno a da smo ispali od Danske na penale 2018. doživio bi sudbinu njemu sličnog Ante Čačića.
  • Ludovic IX
    5.2k
    mi smo od 2016-e do danas igrali na 4 prvenstva, igrali 10 utakmica u knock-out fazi i u 90 min dobili samo Maroko.. izgubili od Francuske i Argentine te u 90 min remi sa Portugalom, Danskom, Rusijom, Engleskom, Španjolskom, Japanom i Brazilom.

    sad ni sam ne znam da li mi znamo igrat te knock out tekme ili ne..
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mentalno smo jaki, hehehe.
  • Jaro
    5.4k
    Što je najgore od svega taj čovjek svaku kritiku tumači kao napad na Hrvatsku DržavuPlavi-9

    Dalic, Mamic, HDZ... ista prica - predstave sebe kao drzavu, klub, reprezentaciju i niskointeligentni narod pase i pase i pase...
  • vjeko1701
    5.9k
    A tek Perax...
  • Patak
    2.2k
    Da, mi smo 2022 na svjetskom prvenstvu osvojili broncu, a pobijedili smo u 90 minuta samo trulu Kanadu i Maroko, ali i taj Maroko tek iz drugog puta. No, koga briga, ispisali smo povijest, igra se turnirski i pamti se samo konačan rezultat Sjećam se kad smo bili nepobjedivi u prijateljskim utakmicama i umirali u ljepoti pa ispadali. Bolje je ovako.
  • vjeko1701
    5.9k
    Sjećam se kad smo bili nepobjedivi u prijateljskim utakmicamaPatak

    Na stranu sve ostalo, ovog se iskreno ne sjećam xD
  • Krizy
    35.5k
    Omjer reprezentacija nakon posljednjeg EP-a:

    Hrvatska 16-7-2
    Nizozemska 15-5-2
    Njemačka 12-6-3
    Engleska 12-6-4
    Francuska 15-4-5
    Portugal 16-2-6
    Španjolska 13-3-6
    Belgija 11-5-6
    Italija 8-6-6

    Hrvatska uz Nizozemsku ima najmanje poraza u svim utakmicama nakon posljednjeg EP-a. Kako smo odigrali više utakmica od Nizozemske, to znači da imamo najmanji postotak poraza nakon zadnjega EP-a.
  • Krizy
    35.5k
    Bio sam na roštilju pa se popilo, možda sam u krivu. Slobodna Dalmacija Šutalu dala ocjenu 6, za pola manje od Gvardiola koji je imao 2 velike greške, 6 su dobili i Livaja i Sosa.
    Livaja je bio uvjerljivo najgori, Sosa naprijed nije napravio ništa koliko se sjećam. Mislim da je Šutalo odigrao bolje od Gvardiola...
    3bloavx066fvrx44.jpg
  • Ludovic IX
    5.2k
    Livaja je trebao dobiti 4 uz napomenu - izašao je na teren
  • xavier
    11.1k
    Znači Livaja je, kako sami kažu, bio nevidljiv i zaslužio 6, a Kramarić je dao lijepi (jedini naš) gol na utakmici, ali je zaslužio tek pola ocjene više jer nije dodao Perišiću i "ovaj se naljutio". Zanimljivo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mi pričamo ovdje o Slobodnoj Dalmaciji, čudim se da Livaja nije dobio 9.9 jer je "svojom pojavom na terenu zapalio veličanstvenu atmosferu Poljuda i nadahnuo Perišića i one druge..."
  • Nino Bule
    11.3k
    Dvije asistencije naseg bakovica za u17, gol marka zebica i lea rimca također nasih igraca, jarnijeva hrvatska na dinamov pogon ide na euro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.