• dzg7
    252
    I stanisic umjesto juranovica
  • Slavonac
    383
    to uvlacanje tovarima u supak na racun dobre igre i rezultata mi se ozbiljno gadi
    jucer je stradala majica, zamalo i mobitel
  • Jurki
    8.5k
    Nepozivanje Čolaka, odnosno Mišića, se Daliću za sada obilo o glavuxFire

    Čolaka da je i zval je badava jer zalizani trenerski mag ne zna slozit igru di bu taj Čolak upotrebljiv.
    Ne dao Bog da Sosa i Juranovic pređu centar pa da i probaju smisleno centrirati.
    Bljuje mi se od njegovog pickastog nogometa.
    Igramo isto i protiv Brazila i Walesa. Al bas isto.
    Protiv Brazila je taj pickasti nogomet dao ploda al kad trebas napasti i stisnuti limitiranu ekipu onda imas jebeni problem.
    Kaj se Misica tice za to bi mu dal momentalni otkaz. Broz je van forme i ne zoves drugog defenzivnog veznog.
    Zalizana prevara koja je ocito ispucala svoju dozu srece.
  • blackbully
    4.4k
    Toliko o povratku Torcide.

    6u99byapd0mmzzdp.jpg
    xz7yjzajaneg9wbb.jpg
  • Keyser Soze
    8.1k
    Bez Petkovića i Livaje u Turskoj
  • serbus
    3.5k
    E moj Daliću sve ono što pričaš da nas veliki podcjenjuju a mi smo mali i hrabri narod krenuo si istim putem i zato smo izgubili dva boda.

    Vadiš igrače za aplauz, stavljaš domaće za aplauz i lopta ti je vratila bahatost a ne kriva odluka Kramarića ili promašen šut Kove...

    Gdje je nestala poniznost Daliću ...?
  • Rex Ramae
    2.4k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/reprezentacija/pudar-dalic-se-htio-dodvoriti-publici-u-splitu-vejic-onoliku-sebicnost-kramarica-ne-smije-se-tolerirati-15319451

    "Meni je zasmetalo, bar tako je moj dojam, da se izbornik htio dodvoriti splitskoj publici, pa je na teren poslao rekonvalescenta Vlašića i drugog Pašalića iz Hajduka. U tom poslu nema ispunjavanja želja…" - Ivan Pudar

    Evo i blitvar se slaže s nama a ovo govedo Vejić krivi Kramarića.
  • Ludovic IX
    5.2k
    čitam sada o "nadolazećoj krizi" u hrvatskom nogometu jer su je prošli i francuzi i njemci i bejgijanci a mi kao nismo..

    ako razdobljeo od 1998 (7.mjesec)-2006 nije bila kriza, onda nezma što je bila. jesmo se mi kvalificirali na večinu natjecanja ali kao totalni prolaznici. bez ambicija za nešto više, bez nekog ekstra talenta. 2006 ulaze luka, čarli i dudu i kreće priča koja recimo ovih dana završava ali rekao bih da imamo talenta više neg sve selekcije zajedno od 1998-2006..

    budimo iskreni i nekog toliko vaznog za reprezentaciju kao luku možda budemo čekali 10, 20 a možda i sto godina ali ja nimalo se ne bojim za našu a vrstu u sljedečih 10 godina
  • The Undertaker
    4k
    To je članak u kojem autor ne može pogriješiti. Prije ili kasnije kriza će doći. Nitko nema 100 godina uspona.
  • criticus
    1.1k
    Dolaze mailovi za Final Four pomalo...
  • San Lorenzo
    11.2k
    Izgleda da ćemo Juranovića gledati na krilu...valjda je sve bolje od Oršića ili Ivanušeca koji su zapravo krila.
  • masacusec
    3.1k
    E moj Daliću sve ono što pričaš da nas veliki podcjenjuju a mi smo mali i hrabri narod krenuo si istim putem i zato smo izgubili dva bodaserbus

    Nažalost, to je moderni nogomet...bilježe se samo rezultati i pobjede, raja samo to puši! I po tom je kriteriju dalić naš najbolji trener....
    I po još jednom kriteriju dalić dostiže superlative, a to je da je trener koji ima najviše sreće od svih naših izbornika koje smo imali...i upravo mu je sreća donosila svjetske tronove, a nikako ne kvaliteta.
    On je nogometni bandić, oportunist i populist koji se pošto poto želi svidjeti naciji, naročito jugu.

    Ps Slaven Bilić koji je tovar, meni jedan od najdražih izbornika
  • maddaddam
    2.9k
    92enl7s92ogapkvk.jpeg

    Uglavnom #dabogdasveizgubili ekipa je našla krivca za kur*inu od navijanja - Hercegovce.
  • vjeko1701
    5.9k
    Čuj sramote, navijači na utakmici reprezenacije ne znaju ili ne žele pjevat "Dalmacijo moja". Suze mi idu.
  • San Lorenzo
    11.2k
    Šta ti je dualnost jednog čovjeka, smeta mu zašto se pjeva Hercegovino kad igra reprezentacija, a istovremeno prosipa kiselinu jer se ne pjeva Dalmacijo, na istoj utakmici reprezentacije. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.