• Infinity
    15.2k
    On cak nije bio ni los u Rijeci i Varteksu, al ljudi cesto ne vole samu statistiku, ljudi odlucuju na osjecaj. Dvije medalje sa SP mu nisu pomogle da osvoji ljude.

    Moras imati 'ono nesto' da bi te ljudi voljeli. Dalic to nema. Dalic je tip koji je postao trener tako sto je kao sportski direktor sam sebe postavio za trenera. Znam jos jedan takav slucaj, veze ih i masna kosa izmedju ostalog.
  • deda
    27.5k
    Zlatko je napravio gigantske stvari s Hrvatskom. Pravo priznanje će dobiti kad s nekim klubom ili drugom repkom dokaže moć.
  • Jaro
    5.4k
    Svaka njemu cast. Da osvoji 2 eura i svjetsko sad zaredom i dalje bi mi bio ljiga. Jednostavno je "nevoljiv" ko pojava i mos se slikat. A njegov populizam izaziva mucninu.
    Al dok ima rezultat, sta ja tu mogu...
  • deda
    27.5k
    Želim reći da ne mogu donijeti zakljucak koliko je uopće dobar trener dok ne dobijem paralelu u vođenju nekog drugog ozbiljnog nogometnog kolektiva.
  • Markelo
    2.5k
    Ne mora on nikom ništa dokazivat. Čovjek je sve zadatke postavljene ispred sebe ispunio, čak i više od toga. Valjda si onda dobar u onome što radiš?
  • deda
    27.5k
    Ne mora. Ali mene zanima kako će se snaći u drugoj okoiini.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ne bi se Dalic nikako snasao u drugim okolinama pogotovo ne klupskim. U reprezentaciji dobiva igrace kao gotove proizvode (a u klubu moras i stvarat a ne vjerujem da je on kapacitet za to), sve kaj treba napravit je da nesto tesko ne zezne sa kadrom i postavom i rezultat ce doc sam od sebe pogotovo sa top ekipom kakvu imamo (na prosla dva SP nas je takoder pratio faktor srece). Danas je zeznuo i sefa i stanicu ali je lakse okrivit Kramarica, a bome je upitno dal bi to Perisic uopce zabio. Ja bih promijenio #ostaniponizan u #ostanidosljedan i nek se cupa protiv Turaka sa Vlasicem i Pasalicem.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Dobro, malo ste prekritični, povijest nas je naučila da hrvatska rijetko prođe kvalifikacije bez par utakmica sa prosipanjem bodova. Utakmica koju se trebalo ubiti ranije, nije se dogodilo, ovi su dočekali tu jednu priliku i uzeli bod. Ništa strašno, nije kraj svijeta...

    Mene više zabrinjava taj nesretni napadač, rješenja jednostavno nema. Gledam danas livaju, čovjeku u HNL-u braniči ne mogu uzeti loptu, teško gubi duele, ogavan je, al jednostavno je tako. Zadnja linija walesa, koja nije neka vrhunska nakupina igrača, ga je učinila nevidljivim i totalno bezopasnim. Jel dobio ijedan duel? Mislim da to dovoljno govori o kvaliteti HNL-a...
  • Jurki
    8.4k
    Nakon lige nacija ako se umirovi Modric, gospodo draga zdravoseljacki receno s ovim i ovakvim izbornikom najebali smo. Nek se cupa na Turcima sa Vlasicem i Pasalicem.
    Ovakve utakmice moras dobiti i nema nikakvog opravdanja za ovaj kiks.
    Dobis ferarija u ruke i ti sipaš loše gorivo u njega. On bu isel jedno vrijeme (sreca) al je pocela mašina ozbiljno trokirati.
    Igra nam je losa i to ne mogu rezultati zamaskirati.
    Ajd da smo igrali protiv neke top reprezentacije pa odigrali lose i izvukli bod.
    Igrali smo protiv usranog Walesa reprezentacije koja nije nikoga pobijedila 9 mjeseci u sluzbenoj utakmici, reprezentacija koja je napravila smjenu generacije, koja je dosla u Split bez nekoliko glavnih igraca.
    Gadan kiks al me to ne cudi.
    Edit: ma jebes ovo.. jedva cekam nastavak Hnl-a.
  • Patak
    2.2k
    Wales nije bezvezna momčad, nedavno u polufinalu Eura, plasirali se na zadnje svjetsko, ušli u A ligu nacija, itd...
  • Ludovic IX
    5.1k
    Mali zaspo 10 min prij2 kraja tekme (e njega će pogoditi kad čuje rezultat sad kad se probudi), spremim ga u njegov krevet taman prije njihovog gola, sjednem na kauč, ovi zabiju, ja ugasim tv, sjednem u auto i odem kod frenda na pivo. Ni da me taklo.

    Istina , kad dodje neko prvenstvo, počnem se i zbog repke zivcirat ali prije i ne baš.

    Za razliku kad igra dinamo, zivciram se i kad dinamo neće zabiti 5. gol hajduku i kad ne mremo zabiti belupu
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Real madrid, koji može kupiti praktički bilo kojeg igrača i trenera na svijetu, će imati problema kad se modrić umirovi, a kamoli da neće hrvatska reprezentacija...

    Ne kužim čemu toliko negative oko stvari koje su se događale, događaju se i događat će se. Netko je stvarno očekivao da će hrvatska reprezentacija proći kvalifilacije bez pokokeg kiksa i gubljenja bodova? Ja se baš ne sjećam takvog ciklusa...
  • immerwieder
    1.2k
    Krama bi se trebal pristojno umiroviti od reprezentacije nakon ovih prozivki,
    OK, zna biti sebičan, ali ga je izvlekel x puta,
    ali sve svaliti na njega, a niti riječi o zalizanom šetaču, o svojim greškama
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Krama bi se trebal pristojno umiroviti od reprezentacije nakon ovih prozivki,
    OK, zna biti sebičan, ali ga je izvlekel x puta,
    ali sve svaliti na njega, a niti riječi o zalizanom šetaču, o svojim greškama
    immerwieder

    zašto bi se trebao umiroviti? ne vidim nikakve posebne prozivke, da usrao je jednu potencijalno opasnu situaciju. ljudi će srati zato što ljudi seru, al ono... usrao je i kovačić situaciju u kojoj ne znaš jel lakše zabiti 98% šansu ili dodati suigraču za 99,5% šansu.

    obrni, okreni, radi što hoćeš...kramarić je napadački daleko najopasniji i najbolji igrač u hrvatskoj reprezentaciji i svi u reprezentaciji su toga svjesni.

    i s njim je problem zabiti gol, bez njega...
  • Krizy
    35.4k
    Luzerski stadion, čak ni Hrvatska ne može pobijediti u europskoj utakmici na Poljudu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.