• Mrvica
    3.3k
    Od riječi do riječi sve je rekao kako treba
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jel danas objava popisa za Kvalifikacijske Utakmice protiv Walesa i Turske?

    Bas me zanima ima li kojih tektonskih promjena to jes dal je Misic konacno tu gdje zasluzuje biti
  • ZGBhoy
    1.7k
    Popis za Wales i Tursku:
    Vratari: Dominik Livaković, Ivica Ivušić, Nediljko Labrović

    Obrambeni: Domagoj Vida, Borna Barišić, Josip Juranović, Joško Gvardiol, Borna Sosa, Josip Stanišić, Martin Erlić, Josip Šutalo

    Vezni: Luka Modrić, Mateo Kovačić, Marcelo Brozović, Mario Pašalić, Nikola Vlašić, Lovro Majer, Luka Ivanušec, Luka Sučić

    Napadači: Ivan Perišić, Andrej Kramarić, Bruno Petković, Mislav Oršić, Marko Livaja, Petar Musa

    Pretpozivi: Ivo Grbić, Kristijan Jakić, Dion Drena Beljo, Dario Špikić


    Nazalost opet nema Misica
  • marcio amoroso
    32.4k
    Vida nepotreban, a ostalo ok.
  • og1986
    2.9k
    Vida se mogao lijepo oprostiti kao i Lovren. Jedino ako ga je dalić zamolio da ostane da bude taj jedan stariji u zadnjoj liniji, da pomogne mladima na treninzima.

    Koliko vidim po sofi prošli vikend je dobro odigrao.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Citam po peti put ovaj popis i sve se mislim da me oko vara ali stvarno nema Misica
  • immerwieder
    1.2k
    znamo kako ponizni funkcionira,
    da je zval Mišića bil bi jedna tovar manje,
    i samo bi si stvoril probleme,
    a majstor je za izbjegavanje problema
  • luka modic
    609
    Mišić i da je ušao na popis mogao je jedino umjesto Ivanušeca tkd sasvim oke popis objektivno
  • Zagi
    5.1k
    Mora bit greška u printu....

    Koja nepravda btj.
  • deda
    28k
    Popis je realan 100%. Ja bih volio da je Miško tu, ali realno uz Modrića, Kovu i Broza on tu jednostavno ne može biti unutra.
  • Zagi
    5.1k
    Mogao ga je barem pro forme staviti na pretpoziv umjesto Jakića.
    Najbolji igrač jednog od povijesno najjačih Dinama ne može u krug? Daj ajde.
  • Neki tip
    19.4k
    Jel Oršića zvao zato da se ne osjeća loše ili je za njega, za razliku od Vlašića, ok što ga je pozvao? :smile:
  • plavi67
    920
    fakat ne kužim, pozvao Oršu koji je na tribini, a nije zvao Belju koji igra svaku tekmu? špika pretpoziv, pa taj čovjek nije za nas a kamoli repku. tragikomedija
  • Patak
    2.2k
    Uvijek bude nekih komentara oko poziva, ovaj je, ovaj nije....ja sam uvijek zadovoljan, ipak izbornik ne radi ništa drugo osim da prati igrače i poziva one koji će postići željeni rezultat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.