• Nino Bule
    11.3k
    Meni špika najvece iznenađenje, misic umjesto vide po meni veliki previd, dovoljno stopera a ne postoji ni jedna prava zamjena za broza
  • Efes Pilsen
    6.8k
    I jos je Broz bio ozljeden neko vrijeme :grin:
  • flexXy
    1.9k
    Vidu ce zvat dok se sam ne oprosti i s tim se treba pomiriti. Mislim da nije htio previse kemijat poslije svjetskog da mu se ne ponovi ona blamaza kao poslije Rusije. Miske je realno trebao upast umjesto Orse al jbg odlucio je Dalic da ce ga drzat kao i Vlasica dok ne igra radi starih zasluga. Meni je iskreno tu jedina greska nepozivanje Belje koji mi je puno bolji igrac od Muse.
  • Ludovic IX
    5.1k
    oćemo neku internu okladu, tko će bit napadač na tekmi u splitu? koef 1.05 na livaju?
  • Neki tip
    19k
    Ma moj susjed s pristupom sofascoreu bi bolji popis sastavio, ovo je sramota!

    Koliko sam ja naučio iz komentara Dalićeva rada, a poziva posebno, bolje bi se ta reprezentacija vodila da samo malo pogledaš statistiku na sofi, vidiš broj nastupa, baciš malo oko na ove igračke statistike, eventualno uzmeš u obzir jačinu lige i to je to. :strong:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ja sofu ne uzimam ozbiljno za ništa.. to je samo zabavno štivo.. po sofi kalinić ima bolju ocjenu od livija. ili bočkaj od mišića, petkovića..

    krovinović od ivanušeca?
  • Neki tip
    19k


    Realno, sofascore i 15 sezona u FM-u gdje s Rudešom osvojiš LP i taj masnokosi gutač samoglasnika i tovarčina može se sakrit pred naletom kvalitete.

    (kolega, pa mislio sam da je očito da sam ironičan.. :) ali eto kad nije - zajebavam se malo. obično se uspijem suzdržati pa ovu temu ne otvaram ni za živu glavu, ali nekad popustim mazohističkim porivima)
  • kinfa95
    485
    Pa Misic je valjda zasluzio poziv.
  • Tundra
    510
    Jakić i Beljo na pretpozivu koje ne vidim nikako izvan prve postave, dok Mišić koji je odlična zamjena za Broza nije čak ni tamo. Ne razumijem pozive Ivušiću, Vidi, Pašaliću, Oršiću i Kramariću. Nevjerojatno koliko Dalić forsira staru slavu.
  • Neki tip
    19k
    Pa Misic je valjda zasluzio poziv.kinfa95

    Pa Mišić vjerojatno je, ali Oršić vjerojatno nije.. ili?

    Da, i ja mislim da bi Mišić trebao imati mjesto, pogotovo stoga što nam fali zadnji vezni i to koji k tome zna igati. A opet, unutra je Orša za kojeg rijetko tko smatra da je sporan, a čovjek nije 3 mjeseca odigrao utakmicu.. u konkurenciji jačoj od rezervi Southamptona.

    Kad je zvao Vlašića danima se ismijavalo da ga zove da se ovaj ne bi loše osjećao.. Ne vidim da se sada ismijava poziv Oršiću.

    Radi se naprosto o tome da ljudi nisu brojevi, ma koliko to patetično zvučalo. I da patetični Dalić to zna, za razliku od brojnih "izbornika". Pokušaš nekoga tko je dio tvoje ekipe malo podići, ohrabriti, nadaš se da će to cijeniti i vratiti ti jednom kad opet bude u formi.. Meni je to ok bilo kad je zvao Vlašića pa mi je ok i sada kada je pozvao Oršu.

    Mišić po koječemu zaslužuje poziv i vjerujem da će ga u idućem ciklusu dobiti (mislio sam, priznajem, da će u ovome). No s druge strane, koga bi izbacili? Ivanušeca? Ok, bilo bi argumenata, ali on je već bio u krugu, ispao je iz forme, izletio s popisa za SP, sad se u formu vratio, i to odličnu formu, i valjda ga je htio nagraditi, pokazati mu da primjećuje njegov napredak.

    Ponavljam, voditi ekipu od 25 ljudi naprosto nije matematika i nikada neće biti. Pogotovo ne ekipu koju vidiš 5 puta godišnje.
  • Infinity
    15.2k
    Mene je na ovom pozivu zanimalo samo da li ce biti pozvani Misic i Orsic. Za Orsica mislim da nije zasluzio poziv, a isto tako mislim da Misic jeste.

    Jos jednom se pokazalo koliko je istina to da je u reprezentaciju tesko upasti, a jos teze ispasti.
  • Neki tip
    19k
    Jos jednom se pokazalo koliko je istina to da je u reprezentaciju tesko upasti, a jos teze ispasti.Infinity

    Naravno, pitanje je samo treba li tako biti ili ne. Moje je mišljenje da je to dobro.

    Stvaraš koheziju unutar ekipe, zbližavaš ih, daješ im osjećaj sigurnosti. Tu si i kad, matematički, tu ne pripadaš..

    Naravno da to ne treba shvaćati zdravo za gotovo, ali valjda je dosad pokazao da zna kaj radi, barem što se tiče motivacije i stvaranja dobre grupne dinamike, timskog povezivanja, što je za reprezentativni nogomet zapravo i najvažnije.

    (Naravno, i moja baba bi uz sofascore i bez regionalnog ključa uzela 2 zlata, a ne srebro i broncu uz puno sreće :heart: )
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dobro da Josip Mišić nije slabić kao drugi da ga nebi dotuklo nepozivanje
  • Nino Bule
    11.3k
    Da se tesko ulazi i teze ispada nije problem kad se mislis o dva igraca na istoj poziciji/profilu di imas rjesenja. Ne pozvat jedinog igraca koji moze mjenjat broza je suludo.
  • The Undertaker
    3.9k
    Mišić neka prvo potpiše produženje ugovora pa onda može u reprezentaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.