• Ludovic IX
    5.2k
    Čovjek se zna zagraditi, primit loptu i na malom prostoru nešto napraviti. Ali za to mora nekad i raditi. U splitu 95% lopti ide na njega, to ovdje nije slučaj i onda sve mane izadju na vidjelo..

Petkovic je jednostavno spremniji za igranje na ovom nivou. I protiv kanade je bio bolji ali naši mediji nisu jedno slovo o tome napisali nego hvaliti livaju zbog tog gola a to što je ostalih 59 minuta statirao , ništa. Jučer igrač manje 60 minuta.

Što se tiče orsica, morao je ući kad i petko. Mislim da je bilo i više ni dovoljno prostora za njega. Belgiji su baš ostavili puno prostora na toj lijevoj strani. Kad se igra zatvoreno , onda je i orsic neupotrebljiv ali to nije bio slučaj jučer.

Ako je i htio ostaviti perisica, morao je orsic ući a ne pasalic
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam govorio da Livaja treba biti prvi spic, ali...

I sad mislim da moze najvise napraviti naprijed, ali je vidljivo da nije spreman. Kad se samo malo razmisli, shvatis da Livaja igra samo HNL, kao sto netko i napisa. Ovo je puno veci nivo, neusporediv nivo. Druga stvar, Livaja igra utakmicu svakih sedam dana, ovdje se igra svaka cetiri dana. Te dvije stvari govore puno. On da je proslu izasao odmah na poluvremenu imao bi danas vise snage i barem bi prvo poluvrijeme odigrao bolje.

To je sve do izbornika koji je morao znati koliko mu koji igrac moze. Ne zelim se praviti pametnijim od njega, al Livaja bi iducu utakmicu pokazao puno vise ako udje zadnjih pola sata kad je protivnik vec malo i umoran. To bi cak moglo rijesiti utakmicu.
  • blackbully
    4.4k
    Dosta veliki favoriti...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nije imao problema srat o spremi Petkovica javno, ali bas nista o Livajinoj fizickoj spremi nego moze otpocetka pocinjat svaku. Naletio na naslov jutros "Napravili smo detaljnu analizu: Livaja solidan, Lukaku uzasan." Ludilo.. I ako kazes nesto klubas si..
    Digao mi je zivce Sosa sinoc, kao veliki ubacivac, a lik nije mogao pogodit bas nista.
  • deda
    27.7k
    Livaja je jučer bio igrač manje. Nema on što tražit od prve minute. Meni je bilo neugodno koliko su puta Modrić, Kova i Perišić istrcavali pressing na njihovog golmana i halfove, a ovaj ni jedan jedini put nije ni pritisnuo obranu, a kamoli istrčao do kraja.
  • Papastrumf
    9.5k
    Vidjelo se u jednom trenutku kako Modrić gestikulira prema klupi da rade zamjenu i nakon 2 min izlazi Livaja i ulazi Petković.
  • deda
    27.7k
    Ja bih protiv Japanaca čak možda probao s Budimirom od prve. Nek se čovjek istrči.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Livaja je igračina za HNL, ali jednostavno fizički nedovoljno spreman za ovaj nivo nogometa.
    U prilog mu također ne ide tretman kod sudaca jer ga ovdje ne gledaju sa strahopoštovanjem i ne sude mu svaki krivi pogled stopera.

Meni bi Livaja imao ozbiljnu minutažu na svjetskom, ali ne bi bio prvi napadač.
  • Str1nger Bell
    677
    Upravo tako, s obzirom na mali posjed lopte Japanaca, ja bi metnuo Budimira i Petka i samo centriraj. Ne vidim kako bi se Japanci obranili od toga. Imaju dva stopera 1,89 i 1,90, treci je 1,83 ali mislim da se fizicki nemogu hrvat sa Petkom i Budimirom.
  • Nino Bule
    11.3k

Prvo imamo vrhunsku vezu i da na ustrb njih forsiramo ubacaju juranovica i sose na budimira je suludo, to su nam na ovom prvenstvu najslabije tocke ekipe. Drugo nece japanci imat mali posjed lopte, upravo suprotno utakmica s japanom ce bit ko protiv kanade. Suludi pritisak, trka, a mi povuceno i na tranziciju dok ne izdahnu japanci.
  • Crusades1986
    9.6k

Također, ovo nam je prvi put da smo u skupini EP-a ili SP-a osvojili 5 bodova.
  • Captain America
    13.4k
    I ako kazes nesto klubas si..Efes Pilsen

Ne znam za tebe, al meni je kompliment kad mi to kažu. Jesmo dinamovci ili nismo? Znaš da su izgubili svaki argument kad se krenu na to pozivat.
  • maddaddam
    2.9k
    Čovjek se zna zagraditi, primit loptu i na malom prostoru nešto napraviti.Ludovic IX

To građenje mu prolazi u HNL-u. Drži braniča za dres sa obje ruke i čuva prostor. Ako uspije proigrati ide dalje, ako ne naslanja se na braniča, pada i dobije faul. Jučer je pokušao napraviti isto - sviran prekršaj u napadu.

Zna proigrati, zna zabiti, ali ako je obrana i fizička sprema nikakva, to je za 15-20min po utakmici da pokuša na snagu nešto.