• Sljeme
    1.8k
    Gvardiol nenadjebiv. Mislim da je Petko ovom utakmicom izgurao Livaju iz pocetne postave.Oluja

    Teško. Da se u repki gleda ko kak igra nebi sigurno Livaja nikad bil u prvoj, a bome ni Juranović.
  • Patak
    2.2k
    Da, rekli ste već sve o Gvardiolu, dečko je čudo, onako izbiti loptu u zadnjoj minuti, nemam riječi.
  • Nino Bule
    11.5k
    Inace onako ozljeđenog lukakua je mogao i sutalo bolje cuvat, lovren danas bas kritican
  • Tom Hanks
    2.6k
    Ja mislim da smo danas svi postali preosjetljivi, za sve se traže isprike i postupke. Još ćemo postat ko zapadnjaci sa duginim bojama. Nek mrzi Dinamo, mrzim i ja Hajduk, al neka pogine za Hrvatsku i za dom!seljak86

    Nek nam dođe Livaja u Dinamo sve bumo mu oprostili ne :vomit:
  • Tercel
    418
    Jel se zna igrac utakmice?
  • Fanboy
    2.2k
    Dalić nakon ovog može jedino Gvardiola tražit autogram...
    Nakon gola Oršića i Majera uvesti Pašalića je teška sramota i ne znanje. Ako me netko uvjeri l logici tog poteza onda stvarno svaka čast, no gadi mi se uvjeravanje o njegovoj genijalnosti.
  • Captain America
    14k
    Ako me netko uvjeri l logici tog poteza onda stvarno svaka častFanboy

    Kolega, to se zove republički ključ, a Srebrenko je najveći fan istog.
  • Nolifer
    6.7k
    Zekic pita Strahonju, ima li prostora za manipulaciju slike kod offsidea, ovaj veli da nije "siguran"...
  • Markelo
    2.5k
    Modric igrač utakmice. Ljudi daju najpoznatijem igraču jedne od ekipa nagradu bez da gledaju tko je stvarno bio najbolji igrač na terenu
  • Nino Bule
    11.5k

    Vec je za jednu utakmicu dobio, mislim protiv maroka, ni sam ne zna zasto
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Tanko je ovo, ako se napadačka igra ne popravi, to će biti statiranje u 1/8 finala.

    Nekako skroz nedorečeno.
  • Jaro
    5.6k
    danas je to bilo ok, da je petko bio umjesto livaje pala bi 2-3 gola. Ovaj je danas bas los bio, a i Krama je ocito imao zadatke daleko od gola...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    opet me iznova fascinira što dalić perišića ne smije vaditi van.

    čovjek je bio jako loš danas, mislim da ni jednom nije probio stranu.
    jedini dobar potez je ona obrambena reakcija u prvom poluvremenu.

    pa daj oršiću pola sata jbt, ne cijelu utakmicu, čak ne ni poluvrijeme, 30 minuta!

    jel on misli turnir odraditi sa iole ozbiljnom minutažom za 13-14 igrača?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.