• marcio amoroso
    31.9k
    Drago mi je za Livija da nije primio gol i da je djelovao baš sigurno.
    Hrvatska inače prilično loša i sa previše respekta. Juranović, Vlašić i Krama užasni. Gvardiol zmaj. Ostali ni tamo ni vamo.
  • Nousername
    613
    sad si ga usro.Broz je ozljeden zadnja dva mjeseca.Treba mu vremena da se vrati u formu a kad se vrati on je top 5 na svojoj poziciji
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mene fascinira dalićeva opčinjenost vlašićem.
    Čovjeku se jupiter, saturn, venera i mjesec trebaju potrefiti sa neptunom i marsom da bi on nešto odigrao. Igrač koji ima 25 godina i u oba ozbiljna inozemna pokušaja je ispao teški promašaj. Očito je da nikada neće biti igrač za velike stvari, a naš izbornik bi ga stavljao u vatru taman da igra bez jedne noge.
  • Jurki
    8.4k
    Sve u svemu lose odigrano. Priprema zalizanog katastrofalna. Lik imal vise srece nego pameti.. da su mu bar Kinezi tutnuli jos koji milijun vise pa da je otisel.
    Klasicna prica nase struke. Kurac, jalovo i ziheraski.
    Umjesto da smo ih stisnuli mi igrali ko pizde.
  • Tundra
    510
    Daliću odlazi, jebali te tovari!
  • miro
    3.1k
    a neki su mislili da će Lovren bit problem....mora Majera držat unutra i to je to, a u napad slobodno Livaju ili Petka
  • Keyser Soze
    8k
    Da Petković ili Livaja igraju u drugom klubu, a ne u HNL ekipama bili bi prva postava, al jebiga ovaj igra u "velikom" Bundesligaškom Hoffenheimu
  • Jurki
    8.4k
    Lovren se na kraju i pokazal ko problem doduse ne jedini.
    Imali smo konstantno igraca "manjka" u vezi. Broz i Modric su bili prisiljeni vracati se po loptu jer Lovren nebre dati kvalitetnu loptu napred, s time se povlacila cijela vezna linija.
    Desna strana totalno neupotrebljiva. Juranovic i Vlasic nevidljivi.
    Ako nismo u stanju stisnuti Maroka onda u kurac.
    Bezidejno, tromo i nezainteresirano.
    Zalizanko je rob tovara i to je pokazal vise puta.
    Ako bumo nastavili ovak.. bojim se da bu upitan prolazak grupe.
    Najbolji vezni red svijeta se povuce protiv jebenog Maroka zbog zalizanog naduvenka na klupi.
  • Jaro
    5.4k
    ma ja ne bih rekao da je rob tovara, vec rob svojih nekih debilana i kronicnog manjka muda... Kako objasniti i Kramu i Vlasica i Lovrena. To nije sve zog tovara... Da je cisti rob tovara Livaja bi bio u prvih 11.
    Nije mi jasno kako mozes sam sebi pucat u nogu zrtvujuci najboljeg igraca da ti iznosi loptu 90 minuta...
  • Ludovic IX
    5.1k
    Imao je 6.mkeswc i 9.mjesec i vidio je način igre kojom mi razbijamo protivnika..i što on napravi. Sjebe obranu, posljedicno i sredinu a da o bokovima ne pricam
  • Krizy
    35.4k


    Za usporedbu, učinak reprezentativaca u skupinama i knock out fazi LP i EL:

    Igrač - utakmica - golova - asistencija (LP i EL)

    Mislav Oršić 42-19-7
    Ivan Perišić 78-14-12
    Bruno Petković 38-11-8
    Andrej Kramarić 29-14-1
    Nikola Vlašić 30-6-5
    Marko Livaja 19-8-2
    Lovro Majer 19-3-5
    Mario Pašalić 35-4-4

    Oršić ima puno bolju statistiku i od Perišića, sa Vlašićem, Livajom i Pašalićem koji su ispred je smiješno i uspoređivati. Također i Petković.
  • Mulec86
    389
    Nije mi jasno zašto Oršić ne dobiva šansu, barem jednom, konkretnu...
  • Jurki
    8.4k
    za odgovor na to pitanje potrebno je iskoristiti džoker zovi izbornika.
  • masacusec
    3k
    Svjetski viceprvaci ne vide problem u (samo) jednom bodu protiv maroka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.