• Jaro
    5.6k

    Osjećaju su pomiješani jer očekivali smo tri boda iako smo znali da će biti ovakva utakmica, dakle teška. To je za nas i Maroko bilo otvaranje Svjetskog prvenstva, a u takvim susretima nitko ne želi riskirati da izgubi bodove. Mislim da smo možda trebati malo više riskirati da uzmemo ta tri boda jer nismo baš igrali protiv neke velesile pa da nam je 0:0 bio dobar rezultat kojeg je trebalo obraniti –
  • Zagi
    5.1k
    Više manje ista izjava kao i Petko i Drmić protiv RBSa.
    Isti problem i tu i tam, struka.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Jbt život, perišić danas imao svega 26 dodavanja, 0 centaršuteva, 0 uspješnih driblinga tek jedan udarac po golu... i oršić dobije sudačku nadoknadu :lol:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    pa i Petkovic ispred Livaje koji je dosao s viskom kila i ozljeden...
  • Krizy
    36.2k
    Napravio sam ovo za Dalića:
    ll2dv60mdbn5n6k7.png
  • Ludovic IX
    5.5k
    poslije tekme jučer sam toliko ljut bio na Dalića ali brzo sam se ohladio. Iskreno, nakon štosmo ušli u finale 2018-e sam rekao na glas da što se mene tiče, mi više na svjetsko ne moramo ni ići sljedećih 10 godina ali naravno jučer očekivao pobjedu ko što ću je očekivati i protiv kanade i protiv belgije.

    uzdam se u tradiciju da mi drugu tekmu na natjecanju ne gubimo
  • Keyser Soze
    8.1k
    Iskreno, nakon štosmo ušli u finale 2018-e sam rekao na glas da što se mene tiče, mi više na svjetsko ne moramo ni ići sljedećih 10 godinaLudovic IX

    To bi bio moj stav da smo osvojili, al nismo.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/dalic-izdvojio-trojicu-igraca-zakazali-su-to-je-pokazala-i-analiza/2414716.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
    Al nije Kramaric, nije ni Pasalic, a nije ni Vlasic.. Kakve analize radi taj trust mozgova tamo.. I ako su to svi koji su bili ispod razine, zasto je onda mijenjao one koji su bili na razini? Nije cudo da ne mijenja na vrijeme i prave igrace kad ni ne vidi nista..
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Baš to, javno prozoveš 3 igrača da su odigrala loše, a sva 3 su odigrala 90 minuta, koji k...c?

    Uostalom, taj sosa je pravovremenim utrčavanjem, probojem i točnim centaršutom stvorio najbolju priliku hrvatske na cijeloj utakmici.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pokusavam zamislit tu analizu.. Za stolom Mandzukic, Olic, Corluka, Dalic..
    Analiza napada Mandzukic - borili su se decki, Krama je trcao po cijelom terenu, jednom ubacio, ali nije stigao na svoj ubacaj. Mali Vlajo je taman krenio i saterala ga ozljeda. Perisic je Perisic, protiv Hakimija nije islo jbg.
    Sredina Olic - a vidi Broz je nacet dosao, malo mu treba za uhvatit formu, ali zamjene nemamo.
    Obrana Corluka - gol nismo primili, ali bekovi nisu jurisali kao ja protiv Turaka.
    Dalic: znaci to je to, bekovi i Broz. Prodano.
  • Jaro
    5.6k
    Nakon onakve utakmice izdvojit trojicu... Vec vidim masovni raspad sustava, atmosferu goru nego nakon eura i jos pokojeg Rebica...
  • Ludovic IX
    5.5k
    a ja baš očekujem suprotno. da ćemo bit duplo bolji i riješit kanadu.. nekako uvijek nakon pljuvačine proigramo
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Za mene je Sosa bio jedan od boljih na terenu općenito. Nije imao ulogu uključivat se puno u napadu jer tako vjerovatno Dalić nije tražio. Al je strpao u džep Ziyecha i jako dobro defenzivno odigrao dijelu terena koji su pokrivali on i Joško.
  • Jaro
    5.6k
    ma Sosa je na taoeti jer vjerojatno nema "tezinu" u moncadi, ko i Juranovic... Broz u tim drustvu mi djeluje ko tempirana bomba...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.