• marcio amoroso
    31.9k
    ako vlašić ne bude igrao 5 mjeseci , neće ga moć zvat.Ludovic IX

    Sad nije igrao 10 mjeseci pa ga je zvao. A nema 5 do SP nakon početka sezone nego 3. Baš će izostaviti Livaju zbog mogućih par loših utakmica.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Da livaja odigra dvije tekme za repku ko sad šutalo, mislm da nebi bilo emisije u kojem se nebi livaja spomenuo. holiga mu napisao knjigu o tome i kako je mamić kriv što prije nije igrao.
  • Jaro
    5.4k
    Livaja je, nazalost, uz Broza, Modrica i Kovacica 100% nebitno kako odigra sljedecih 6 mjeseci...
    Za Vlasica se nadam da mu je jucer bio oprostaj od repke - makar znam da nije, al eto...
  • Ludovic IX
    5.1k


    ja se nadam da neće ići zbog bilo kojeg razloga jer ga ne mogu smislit i to ej to
  • Mali Zeus
    9.3k
    ja se nadam da neće ići zbog bilo kojeg razloga jer ga ne mogu smislit i to ej toLudovic IX

    Pošteno, zašto okolišati.
  • immerwieder
    1.2k
    livaja ide u katar i da dobije koronu dan prije
  • Nino Bule
    11.3k
    Jebo vas livaja, covjek je u top formi, a napadacka pozicija nam je deficitarna. Nek ide, pa i nek igra u prvoj koga boli k.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Dobijemo Francusku nakon 10 utakmica napokon, a već dvije strane o Livaji. Divota.
  • Olmic
    2.7k


    Da ne igra slijedećih 5 mjeseci ići će
  • Mali Zeus
    9.3k
    :lol: :rofl:
    Evo opet.
  • Jaro
    5.4k
    nadam se da je Dalic vise-manje odabrao putnike sada, eventualno ozljeda, drasticni pad ili skok forme pojednica da moze utjecat na spisak, te ce sljedece termine koristiti za uigravanje jer jbg, koliko god rezultatski ovo bilo sad OK, prema naprijed nije bas nesto puno napravljeno...
  • Fanboy
    2.1k

    Pa nije nista napravljeno, rezultat markira sve lose. Mi kad primimo gol se moramo otvoriti, onda obrana puca, a prema naprijed ne možemo stvoriti par postenih sansi. Druga stvar, nama je lakše drzati posjed pored Francuza i Danaca, no kad naidemo na ekipe kao Spanjolaca i Portugal sa puno dodavanja koji drze loptu imamo velik problem jer smo u napadu bez ideje, a sa loptom se ne možemo sastati dok presing dosta nas crpi.
    Isto tako protiv slabijih ekipa gdje moramo napadati imamo problem zabiti gol na njihove postavljene obrane...
  • Eduardo
    17.2k
    Kakav je ovo lik :sweat:
    no4i1jhiqhrp3pww.png
  • Mali Zeus
    9.3k
    Pa nije nista napravljeno, rezultat markira sve lose. Mi kad primimo gol se moramo otvoriti, onda obrana puca, a prema naprijed ne možemo stvoriti par postenih sansi. Druga stvar, nama je lakše drzati posjed pored Francuza i Danaca, no kad naidemo na ekipe kao Spanjolaca i Portugal sa puno dodavanja koji drze loptu imamo velik problem jer smo u napadu bez ideje, a sa loptom se ne možemo sastati dok presing dosta nas crpi.
    Isto tako protiv slabijih ekipa gdje moramo napadati imamo problem zabiti gol na njihove postavljene obrane...
    Fanboy

    Ima li išta što je dobro?
  • deda
    27.5k
    Broz "iron lungs" :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.