• Navijač Dinama
    7.4k
    Odbrana odlična već drugu tekmu za redom. Usudim se reć da naša repka ima i najbolji vezni red na svijetu.

    ja bi probao 3-5-2
    Gvardiol lijevi stoper, Šutalo sredina,desno Erlić.
    Vezni red takav kakav jest. Lijevog WB da igra Sosa, desno Perišić, i u napadu Kramarić i Pašalić, čak ni Brekalo mi ne bi smetao u nekoj od tih solucija.

    Vezano za Vrsaljka, igrač kojeg bi uz njega volio vidjet je onaj Petković koji daje 100% i koji nema bolik...kao takav mislim da je on naš najbolji napadač, al tu ostanimo na subjektivnom razmišljanju i što bi kad bi.

    Također imam takav dojam, da je Francuska u samom vrhu, što se imena tiče za reprezentaciju, a igra na terenu im je žešći trash.
  • Jaro
    5.6k
    Caleta ce biti u Kataru, ali ne kao clan 11. Lovren i Vida zasluzuju oprostaj i to je to. Vrsaljko tesko da ce se vratiti u nekadasnju formu. Pongracic do sada nije nicim pokazao da ima sta traziti tu...
  • Mlađi referent
    10.6k
    A ja sam možda jedan od najvećih pesimista na svijetu, ali treba reć da ti je falio bek koji neizmjerno puno donosi naprijed i u kreaciji ( Sosa ), falio ti je stoper kojem je progresija s loptom jedna od najjačih na svijetu, a i falio ti je već dugi niz godina najjači napadački adut Perišić.

    Ogroman je pomak kaj se priznalo da neki igrači nemaju kvalitetu, ali da hrvatskoj reprezentaciji uistinu ne fali onih koji imaju veliku kvalitetu. Posložio si obranu, odigrao dvije defanzivno najzrelije utakmice u ne znam koliko. Za ostale probleme sad ima dovoljno vremena smislit rješenja.
  • deda
    28k
    Kad bi sutra počinjalo SP vodio bi ove igrače:
    Liva, Ivušić, Grbić
    Juranović, Stanišić, Sosa, Barišić
    Gvardiol, Šutalo, Erlić, Čaleta-Car
    Modrić, Brozović, Kovačić, Majer, Pašalić, Sučić, Vlašić
    Kramarić, Livaja, Budimir, Perišić, Brekalo
  • Stjepan
    479
    Mislim da ćeš se moć voditi 26 igrača na svjetsko to sam negdje dns pročitao tu bi još onda dodao Ivanušeca i Petka ako bude u nekoj solidnoj formi.Zašto ne Oršića?
  • jp23
    2.2k
    Jeste, potvrđena je odluka, 26 igrača.

    Ako bi proširio spisak na 26 igrača, jel vodiš Oršića ili ne
  • Navijač Dinama
    7.4k
    slazem se sa tvojim, osim sto bi ja poveo Labrovića umjesto Grbića. Ma da taj treći golman ti je svakako nebitan, jer ti on ide da popuniš norme.
  • deda
    28k
    Nisam vidio odluku za 26. Ali ako bi dodao 3 igrača to bi bili Lovren, Orša i Jakić.
  • Fanboy
    2.2k
    Do prvenstva imate još skoro pola godine, jedan Musa vam u Benfici može briljirati, tko zna kako će Beljo igrati s obzirom na zadnju sezonu. Možda se drugi Šutalo vrati u Dinamo, a radi se o fantastičnom igraču, pa zasluži poziv u A vrstu. Imate Uremovića u Bundesligi...

    Daleko je još SP, na kraju Dinamo do tada još osvaja i skupinu LP :wink:
  • deda
    28k
    Zato je deda napisao, da sutra počinje. Svašta se može dogodit u 5 mjeseci. Ozljede, forma.
  • Fanboy
    2.2k


    Na tvoj popis i da sutra počinje bi stavio obvezno Jakića, jedina prava zamjena za Brozovića.
  • deda
    28k
    To mi je bila najveća dvojba iskreno. Jakić ili Vlašić.
  • Majki2111
    2.6k
    mmqgzo8qwxhminzt.jpeg
    Mene je ivaj dečko baš oduševio, prestabilan bek i atipičan za današnje vrijeme, defanzivno jak.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Stanišić je defanzivno odigrao fenomenalno, na terenu su bili strašni igrači, a njega u 90 minuta nitko nije probio, čovjek je dobio sve duele.

    Mana je što napadački segment igre praktički ne postoji.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ne kužim ekipu koja je kritična zbog jučerašnje dinamike utakmice jer je Hrvatska bila “ofanzivno pasivna, nije napravila šansu bla bla”.

    Igraš za pobjedu, a ne za dojam. U Moskvi je Hrvatska protiv Francuske ostavila izvrstan dojam, ali i toliko prostora za Francuze da je uz ozlijedjenog golmana popila 4 komada samo zato jer su Francuzi išli pragmatično, mogli su zabiti i više da su riskirali.

    Odmah bih mijenjao ovaj stil igre i rezultat te dvije utakmice. Koga danas briga jel bilo lijepo finale u kojem su i neutralci uživali. Da je bar bilo ovako “defanzivno” i da je bar bio ovakav rezultat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.