• xavier
    11.1k


    Ma ne skroz sivi nego crno-sivi umjesto crno-plavih. No to je za sad sve samo "rekla kazala".
  • Dino
    2.2k
    Joooj pa nece nam valjda plavu skroz izbacit iz asortimana
  • luftwaffe
    645
    Našao jako dobro očuvanu kartu sa Hrvatska - SAD, koliko bi se moglo dobit za nju?
  • Cosey
    435
    Našao jako dobro očuvanu kartu sa Hrvatska - SAD, koliko bi se moglo dobit za nju?luftwaffe

    Osim ako nije tvoj oglas:

    https://www.njuskalo.hr/karte-utakmica/prodajem-ulaznicu-hrvatska-sad-oglas-20900538
  • luftwaffe
    645
    Nije, nisam znao da se toliko vrte cijene
  • Cosey
    435
    Mene opće ne čudi. Čak je i cijena ok s obzirom da je naša repka u relativno malo vremena napravila puno rezultata i stvorila dosta veliku reputaciju.

    Znam samo da nema šanse da bih ju prodao da sam bio na tekmi i da ju i dalje posjedujem.
  • Pop corn
    5.1k
    "U Zagrebu je Advent, veliki priljev stranih turista, a nigdje one slike s dočeka. Nigdje da piše ovo je glavni grad doprvaka svijeta. Po mom mišljenju, mi smo to vrlo slabo iskoristili”, riječi su, još od prošle godine koje je, u jednom od niza gostovanja, izgovorio izbornik Zlatko Dalić.
    Danas, godinu dana poslije Dalić te riječi opet ponavlja, ali one će se ponovno odbiti od onih koji bi ih trebali saslušati.
    Logično kada su zadubljeni u svoje dvorske igre smaknuća kralja i postavljanja novog, te pravljenja planova vezanog uz novi prihod od skoro 10 milijuna eura od kojeg će i oni nemalo omrstiti brk.
    Advent, premije i pitanje predsjednika odlična su tri motiva u priči o tome kako se u vrhu Hrvatskog nogometnog saveza, pod zaštitom jedne političke majke, ovaj zajednice, sve vrti u začaranom krugu.
    Zaradivši skoro 10 milijuna eura na račun naših reprezentativaca vrh HNS-a dobio je dvije godine blagostanja, mogućnosti da raspodijeli nešto premija i među sobom unutar Izvršnog odbora, te da se ne brine o mogućnostima korištenja potencijala koji je došao uspjehom na Svjetskom prvenstvu u Rusiji, a potom i plasmanom na Europsko prvenstvo iduće godine.
    Advent u Zagrebu ponovno je bio guruima iz marketinga nevjerovatna prilika da monetiziraju uspjeh, iskoriste potencijal srebrne medalje i markentiški potencijal, te da se povežu sa zajednicom. No, oni su ipak izbor vodstva saveza koji te funkcije smatraju nužnim zlom, te im je bolje da ne talasaju previše s tamo nekim kućicama po Štrosu, Bogovićevoj ili gdje god već.
    Važnije je sačuvati svoje pozicije i plaću, jer novac dolazi, a ako i nešto krivo kažeš, mogao bi završiti kao onaj čije su odluke do jučer isti ti prvaci HNS-a bespogovorno blagoslivljali na sjednicama Izvršnog odbora.
    Bolje je pustiti da se oni bave kalkulacijama nagle spoznaje štete koju jedan brend čini na čelu kolone, prekonoćnog otrežnjenja i poimanja veličine odbojnosti koju je taj, nekad općepriznati idol svih generacija, stvorio među pukom, a sada eto i među dojučerašnjim pajdašima s kojima je sjedio za stolom, jasno kad bi on uopće boravio u Hrvatskoj.
    Prije toga važno je bilo tim prvacima stvoriti zaštitu fotelja, ne vodeći savez kao uspješnu asocijaciju koja može donijeti dodatni prihod koristeći identitet uspjeha, već kao produženu ruku nekoliko političkih projekata pod egidom tri slova. Koja su to slova, ah, ma zna se!
    I zato što god se dogodilo idućih tjedana ili mjeseci u Hiltonu, sjašile neke kurte i uzjašile neke murte, istinskih promjena neće biti. Volje za te promjene jednostavno nema. Ono što će se kroz dvorska pera pojedinih, dojučerašnjih apologeta bjegunaca, lopova, klevetnika, prezentirati uvijek će imati neku sebičnu, uskogrudnu pozadinu.
    A Dalićeva opservacija i dalje će biti povod za neke rasprave o tome kako njegov uspjeh i dalje ne prati kvalitetan menadžment.
    I nije tu samo pitanje Adventa, već i ostalih prilika koje su propuštene jer je nekima bilo važnije napraviti utakmicu u Splitu da bi politički zaštnici imali uzlet u kampanjama koje slijede.
    Vrijednost brenda (ne onog koji je krao kovanice po avionima, već općenito HNS-a) koji je mogao biti iskorišten u marketinškom pojmu mogli bi biti tema mnogih okruglih stolova raznih stručnjaka. Lakše je ipak dogovarati sponzorstva kroz političku prizmu, a ne onu koja nudi povrat ulaganja tim sponzorima.
    Kratkoročno to je svima lakše i bolje, a dugoročno se ionako ništa ne planira jer tad mnogih više neće biti ovdje, ali će svejedno biti namireni kroz premije za uspjehe s kojima oni nemaju veze.
  • Neki tip
    19.4k
    Palo mi neš na pamet.. nisam sigurno prvi, samo evo otvaram diskusiju o tome. Gledam jučer Petkovića kako igra i proigrava pa se zapitah može li on zajedno s Kramarićem?
    Ne, naravno, u sustavu koji repka trenutno igra, ali ima i drugih..
    Obojica sjajni s loptom, teško bi ih bilo čuvati. Jedan snazan, drugi vižljastiji, jedan pričuva, zadrži, drugi zabija..
    A opet, pitanje je obrane. Gubimo li tako previše u defanzivi? I ne samo obrane. Izgubili bi dijelom i igru preko krila, a konačno ih imamo.. čini mi se da su Krama i Petković odlična kombinacija, ali možda bi igru previše trebalo prilagođavati. Mogu li biti veći dobitak ili problem?
  • Majki2111
    2.6k
    Ja više razmišljam o Perršiću kao drugom napadaču, a Oešiću na krilu.
  • Eduardo
    17.6k
    Kako donose Sportske novosti, HNS dogovara spektakularan pripremni turnir za EP koji bi se igrao u katarskoj Dohi. Kao sudionici se, uz izabranike Zlatka Dalića, najavljuju Švicarska, Portugal i Belgija.
  • Crusades1986
    9.8k
    Napokon pametan potez, prijateljske utakmice sa vrhunskim ekipama. A ne provjere protiv San Marina, uvijek neugodne Gruzije i Jordana. :clap:
  • Neki tip
    19.4k
    Već par puta je, kao, procurio novi dres, ali ako je ovaj put istina, onda je to zbilja golem promašaj.. sve su mi "kockice" mile, ali ovo je jednostavno - ružno.

    ujs46n90xiawudsw.jpg


    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2152154
  • Dudu
    2.6k
    Najružniji dres u povijesti ružnih dresova.
  • xavier
    11.1k


    Kifla na Snetu tvrdi da to nije dres i da je pravi dres "puno ljepši". Kako sam puno puta napisao, ovaj mi je svakako grozan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.