• deda
    27.5k
    G: Livaković, Kalinić, Sluga
    O:Vrsaljko, Jedvaj, Barišić, Leovac, Lovren, Vida, Perić, Ćaleta-Car
    V:Modrić, Rakitić, Brozović, Kovačić, Vlašić, Rog
    N:Perišić, Oršić, Rebić, Brekalo, Kramarić, Petković

    Rezerve po pozicijama:
    Grbić, Katić, Badelj, Marić
  • Eduardo
    17.2k
    Mislim da Kalinić ničim nije zadužio reprezentaciju da ima garantiranu poziciju na EURO-u. Vidjeli smo i protiv Gruzije zašto je nestao s nogometne karte. Ako ne krene braniti nema šta tražiti na popisu. Bila bi to ludost u rangu Zelenike. Sluga isto tako.
  • deda
    27.5k
    Nemamo puno izbora. Jedino zvati Grbića i Kahlinu.
  • Neki tip
    19k
    Pa i jedan i drugi su trenutno bolji izbor od Kalinića i Sluge.

    Naravno, ovi možda počnu (negdje) braniti, uhvate formu, zasluže poziv na EP. Ali u ovom trenutku, mirniji bih bio da znam da je na klupi Kahlina, nego Kalinić.
  • Guinness
    1.9k
    Nemamo puno izbora. Jedino zvati Grbića i Kahlinu.deda

    Zašto je lošija opcija zvati nekog tko je u top formi nego nekog tko je možda kvalitetom bolji ali nema kontinuitet niti formu?
  • LovroZG
    1.3k
    Prskalo je odličan igrač za popis repke jer nije kikser. Pa onda Ivušić iz istog razloga, a tek nakon njih Posavec, Grbić i Kahlina dokaze u obzir.
  • Majki2111
    2.6k
    Grbić ima najveći potencijal, prskalo zna kiksat.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Navodno bude na hrtu
  • Neki tip
    19k
    Sutra ždrijeb.. koga biste voljeli izvući, izbjeći?

    Što se izbjegavanja tiče, nema se Hrvatska koga plašiti. Tako da bih izbjegavanje vezao za Baku kao grad domaćin i dvije tekme ondje. To je skupina kojoj je nositelj Italija.

    Izabrao bih Njemačku, Češku ili Austriju i bilo kojeg kvalifikanta iz Lige nacija.
  • Cosey
    433
    Izbjeći u trećem potu Portugal. To je jedino bitno.
  • Eduardo
    17.2k
    Sutra ždrijeb.. koga biste voljeli izvući, izbjeći?Neki tip sa Zapada

    Meni je muka od sustava na koji se igra ovaj EURO. Užas.
  • Neki tip
    19k
    natjecateljski gledano, da, slažem se

    Meni je muka od sustava na koji se igra ovaj EURO. Užas.Eduardo

    Ma tu nema dvojbe. Uništena atmosfera među navijačima kad nas se more skupi u istoj zemlji ili dvije, prevelika prednost prevelikom broju repki koje igraju doma, previše dirigiranog zdrijeba jer ovaj ne smije s ovim, s onim ni ondje, zdrijeb se odvija dok nam 4 sudionika još fale i jos bi se toga dalo nabrojiti.. zbilja kaos i idiotizam.

    Ali to se vise ne moze promijeniti. Imamo sto imamo, ne ponovilo se, a sad nam ostaje izbjec Portugal sto kaze Cosey, Italiju zbog igranja dvije tekme u Bakuu i cekat prvenstvo.. :)

    Bez obzira na sve, ja mu se veselim. Pogotovo jer cu tada bit na roditeljskom dopustu 2 mjeseca, nisam imao prilike toliko pratiti neko prvenstvo valjda od studentskih dana i EP u Portugalu.. :)
  • reziser
    6.2k
    Meni je muka od sustava na koji se igra ovaj EURO. Užas.Eduardo

    tko god je to smislio je totalni idiot
    isto kao i format davis cupa

    super je bilo kad se prvenstvo igra u jednoj zemlji, eventualno dvije susjedne... druzenje navijača, upoznavanje s drugim navijačima i kulturama
    a ovak je to jedno veliko sranje da prostite
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.