• Infinity
    15.2k
    To je vec drugi put da je netko objavio gotov proizvod. Nabada se, pokusava se biti prvi ne bi li se zgrabila lova. Nije prvi put da se objavi kopija koja to cak i nije, sve u svrhe brze i lake zarade jer jedini nudis proizvod pa na neki nacin imas monopol. Ovo je toliko ruzno da nitko nece kupiti ni da je original.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma ovo je već drugi put da neko objavljuje ovaj dres, a gotovih proizvoda je bilo još više...

    A ljudi se zapravo sam igraju u raznim programima za obradu slika pa zajebavaju ostale, a novinarima to naravno dolazi ko naručeno jer imaju šta pisat.
  • Neki tip
    19.4k
    i meni se učinilo da je baš takav već "predstavljen".. ali pomislih da je bilo nešto slično, taj neki računalno-maskirni uzorak, no ne isti takav.

    Kako god, strašno ružan dres koji ipak izvjesno neće dočekati svjetlo dana. Srećom.
  • xavier
    11.1k
    Evo kažu i iz HNS-a da ovo nije novi dres i da se novi zapravo neće puno razlikovati od starog. Barem ovaj crveno bijeli. No rezervni (koji će s obzirom na boje reprezentacija protiv kojih igramo na EP, zapravo de facto biti "prvi") će navodno doživjeti znatnije promjene.
  • reziser
    6.4k
    ULAZNICE ZA EURO 2020. Službeni podaci koliko je bilo zatraženih karata, a rok je istekao 18. prosinca, nisu dostupni.
    Vatreni ponovno mogu biti sigurni u brojnu i jaku podršku na Europskom prvenstvu.
    Hrvati su se prijavili za više od 70 tisuća ulaznica za prvi nastup naših na Euru. Dvoboj s Engleskom na Wembleyju, u nedjelju 14. lipnja, koji po lokalnom vremenu počinje već u 14 sati, nije samo mamac za nogometne fanatike i odane pratitelje nacionalne vrste. London privlači mnoge koji tih dana žele vidjeti i biti viđeni u britanskoj prijestolnici. Shopping, druženje, atmosfera i utakmica. Sve je u paketu.
    ovo će biti prvi Euro na kojem će ulaznice za navijače biti isključivo u elektronskom obliku. Navijači za 15 eura mogu kupiti “suvenir-ulaznicu” (za tu cijenu dobiju sve ulaznice iz svoje narudžbe) koja dolazi u papirnatom izdanju (i to nakon održanog turnira) i služi samo kao suvenir
  • Guinness
    2k
    Ne znam od kud klošarima ta info uopće. Nije to baš nešto dostupno za javnost.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ja vjerujem da je to laž to prvo a ako je istina onda se pitanje postavlja
    Koliko je zapravo od tih 70 000-ak dobilo zapravo ulaznicu?jer po meni je realno neka brojka od 15 do 30 000, zato jer su i Englezi domaćini i naravno da ce njima oticic oko 30, 40% ali i vjerujem naravno da ce ostatak biti one ulaznice za "neutralce" odnosno one koje ne idu ni HNS-u ni FA(mislim da se tako zove engl.nog.savez)

    Kao primjer finale LP ili EL pa po 30% navijacima klubova ide..a ostatak u slobodnuu prodaju,sponzorima,familiji klupskih duznosnika i ostalo :smile:

    Sve u svemu bit ce zanimljivo :smile:
  • reziser
    6.4k

    samo prenio informaciju
    jel točna ili ne, ne znam
    po meni je ipak nevjerojatan taj podatak tako da ga uzimam s velikom rezervom
  • Navijač Dinama
    7.4k
    da,da naravno i nisam rekao da si ti baš napisao
    Odnosno da je to tvoje misljenje i izjava, nego si samo prenio sta si i procitao ..a ako si prenio od HNS-a ili medija njima bliskih onda je to laž u većini slučajeva jer ja prvi ne očekujem 70 000 ljudi..
  • Infinity
    15.2k
    Vrlo je realno da se 70.000 prijavilo za sve tri utakmice. Englezi mame paznju, al sumnjam da je mame toliko da se prijavi 70.000 ljudi.

    Ja sam negdje nekad procitao informaciju da ce HNS za pocetak dobiti 25% ulaznica, tj. medju prijavljenim ce vidjeti tko su najcesci kupci ulaznica preko HNS-a. To bi znacilo da ce 22.500 najvjernijih dobiti ulaznice. Ostali ce ici u zdrijeb pa koga pomazi sreca.

    Nisam siguran koliko je ovo tocno, ali mi djeluje daleko normalnije nego FIFA koja ti dadne tek 3-4.000 ulaznica za SP. Od UEFA-e se ne bih iznenadio ako uzmemo u obzir da za finala eurokupova klubovi dobiju stvarno veliki broj ulaznica.
  • Guinness
    2k
    Dobio sam mail za ulaznice. Ne znam jel se još netko prijavio ali dosta ljudi koje znam je dobilo danas tokom dana mailove
  • marcio amoroso
    32.4k

    Moj prijatelj je danas dobio poruku da su ga izvukli.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Od UEFA-e se ne bih iznenadio ako uzmemo u obzir da za finala eurokupova klubovi dobiju stvarno veliki broj ulaznica.Infinity

    Slažem se sa svime napisano kolega(ako te mogu tako zvati) ali klubovi da dobija velik broj ulaznica za finala eurokupov?jedino ak pod to mislis klubovi dobiju da "djele"ulaznice dakle sponzorima ovim onim a tek onda sta ostane zaa navijače.

    Finale LP 2019 navijaci Lpoola i Totth su dobili po 17 000 ulaznica a stadion Atl.Madrida gdje se odrzavalo finale ima kapacitet od nepunih 64 000 ,isti je slucaj i u finalu Europske lige a i cisti primjer nedobijanja dovoljno ulaznica je i taj kad i Dinamo nije dobio vise od 4000 ulznica protiv Atalante u Milanu i protiv Viktorie u Plzenu kad nije dobio vise os 750 ulaznica a avejedno su stadioni bili poluprazni
  • Infinity
    15.2k
    17.000 je jako mnogo ulaznica. FIFA bi im dala po 3.000. U tome je stvar. Znas li koliko je Hrvatska dobila ulaznica nakon plasmana u finale? Nula! Ulaznice za finale su rasprodane pola godine ranije. Sreca pa se moglo odustati pa je HNS dobio nekih 1.200 ulaznica nakon sto su pojedinci odustajali kako su njihove reprezentacije ispadale.

    Stadion u Milanu prima 80.000 i Dinamo je dobio ono sto mu pripada, a to je 5% ili u ovom slucaju 4.000 ulaznica. Stadion u Plzenu prima 11.700 i Dinamu je pripadalo 585 ulaznica po racunici 5%.

    Gostima na svim europskim utakmicama pripada 5% ulaznica. Isto pravilo vrijedi u vecini europskih liga. Ja sam prvi za to da se to digne na 10%, al klubovi se protive i to se vjerojatno nece dogoditi nikad.

    I ovih 5% je OK ako uzmemo u obzir da je to ipak utakmica u kojoj je netko domacin. Luznjiki prima 80.000, a Hrvatska je za mec s Engleskom dobila oko 3.000 ulaznica. To nije ni 5% za mec na neutralnom terenu.

    Nije to bio slucaj samo u kasnoj fazi natjecanja kad je vec sve rasprodano unaprijed. HNS je i za meceve grupne faze dobio 1.500-2.000 ulaznica po utakmici.

    I nakon takvih raspodjela napises mi kako su ovi dobili SAMO po 17.000.

    Hrvatska ce za mec na Wembleyu s Engleskom dobiti 14.000 ulaznica, s Ceskom u Glasgowu 10.000 ulaznica, a istu brojku ce dobiti i za zadnji mec u Glasgowu.

    UEFA je mila majka u odnosu na FIFA-u po pitanju dijeljenja ulaznica. To sto je stadion prazan? Boli UEFA-u briga za to. UEFA nije izgubila nista zbog praznog San Sira, izgubila je Atalanta koja je Dinamu mogla ustupiti i 20.000 ulaznica. Prazan Wembley? UEFA bi u tom slucaju podijelila ulaznice koje nisu rasprodane, tj. HNS bi dobio dodatni paket ulaznica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.