• xavier
    11.1k


    Koliko sam ja shvatio, a moguće da nisam u pravu, Sosa nije imao pravo igrati za Njemačku jer je prekasno zatražio državljanstvo (na koje je naravno cijelo vrijeme imao pravo, ali nije ga zatražio).
  • Plavac
    21


    Vjeruj mi da sam ja čuo drugačije. Da ne može igrati za Njemačku jer je za mladu repku do 21 g igrao sa 22 godine, tako nešto. Naravno, ne mora biti točno ali nešto sam tako čuo da su problem bili nastupi i godine.
  • Plavac
    21
    A što nisu sad promijenjena pravila u FIFAi gdje je izjednačeno igranje u U21 i seniorimaBaneki

    Evo to pravilo;

    U članku 9, stavak 2 b II naime stoji: „Zahtjev za promjenu nogometnog saveza se odobrava samo pod sljedećom pretpostavkom: igrač u trenutku posljednjeg nastupa u nekoj utakmici u službenom natjecanju (…) za sadašnji nogometni savez još nije bio napunio 21 godinu". Kako piše „Kicker", Sosa je posljednji put dres mladih Vatrenih obukao 12. studenog 2020. Radilo se o utakmici protiv Škotske u Edinburghu u okviru kvalifikacija za Europsko prvenstvo U21. Sosa je tada imao 22 godine.
  • Baneki
    717


    A da moguće je i to i što @Plavac kaže. Stanišić ima njemačko državljanstvo od rođenja (za hrvatsko ne znam) tako da su slučajevi ipak različiti.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Ako sama činjenica da je Stanišić JEDINI klupski starter u obrambenom dijelu reprezentacije U-21 nije dovoljna onda zbilja...

    Sorry, starta i Krizmanić u Gorici i Soldo u Lokomotivi. Skoro pa Bayern.
  • Eduardo
    17.4k
    ¨Poseban je osjećaj obući dres s crveno-bijelom šahovnicom i veselim se i dalje predstavljati Hrvatsku“, izjavio je Sučić, koji se trenutno nalazi i na pretpozivu izbornik A reprezentacije, Zlatka Dalića.

    „Jako sam sretan zbog poziva za hrvatsku U-21 reprezentaciju. Čast mi je što mogu nositi dres Hrvatske“, izjavio je Stanišić.

    ¨Ne mogu opisati s koliko ponosa ću nastupati za hrvatsku reprezentaciju jer sam od malih nogu odgajan da je Hrvatska moja domovina. Radujem se prvom okupljanju s mladom reprezentacijom, a na svima nama je da se dobrim igrama i predanim radom dokažemo prvo izborniku Bišćanu, a onda potencijalno i izborniku Daliću“, izjavio je Pašalić.
  • miro
    3.1k
    evo baš da vidimo hoće aktivirat Majera sad kad je Modrić otpao, ili će Bašića
  • Neki tip
    19.1k
    Modrić otpaomiro

    Prvi glas.. kaj za cijeli ciklus, sve 3 tekme??

    Vidio sam da je neš ozlijeđen, ali pisalo se da će sve biti ok.
  • og1986
    2.9k
    Pozvan Majer.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    s1aouhtrlbrzn8z7.jpg
    Kaze Lesički postava Hrvatske večeras
  • Dudu
    2.6k
    Pogodio je. Bravo za Dalića, Gvardiol i Sosa od starta :clap:
  • superhik
    10.3k
    Gvardiol napokon na stoperu
  • Olmic
    2.7k
    Ne znam tko je veći znalac od ovih 3 u studio nove... Katastrofa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.