• Baneki
    717
    Standardna diskusija - imamo inače četiri milijuna izbornika.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Juranović službeno u Celticu.
  • Plavac
    21
    Vidim da mnogi priželjkuju Stanišića u reprezentaciji, ali mislim da je rano za to iz razloga što ga nismo ni vidjeli u kontinuitetu da igra i da pri tome igra dobro. Taj mladić je povezao tek dva nastupa za Bayern ( jaka konkurencija logično) ali neka sada malo "prodiše" dok ima minutažu i da ju iskoristi na najbolji način i da već sljedeće sezone ako ne i polusezone bude prvotimac Bayerna. Pri tome mislim da bi bilo odlično da bude i u mladoj reprezentaciji s obzirom da je igrao za Njemačku reprezentaciju do 19 godina i da malo igra sa dečkima koji možda nemaju takvu disciplinu ali imaju druge karakteristike koje krase igrače sa ovih prostora. Uostalom, nije se ni znalo da je odabrao Hrvatsku do ovog mjeseca. Očekujem ga na onom popisu za studeni (Cipar, Slovačka, Malta). Kako će se ovo odraziti na Vrsaljka, hoće li forsirati transfer sada kada Hrvatska ima napokon desnog beka za budućnost, to samo on zna. Trebali bi nas čekati lijepi dani u budućnosti na kritičnim pozicijama.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Taj mladić je povezao tek dva nastupa za BayernPlavac

    Inače za Bayern dobiješ dva nastupa kao za Dragovoljac. Javiš se na prozivku na kojoj je 40 igrača, svi dobiju dva nastupa pa tako i ti.

    To mi je kao da netko glumi u Spielbergovom filmu pa veli Matanić “ajde budem ja malo pogledao jesi ti dovoljno dobar za glumiti u mom filmu, kod Spielberga si glumio samo jednom.”
  • Plavac
    21

    Kao što sam i rekao logično da je malo nastupio u velikom klubu i sve ti tamo piše, gdje sam naveo da ga treba pustiti da još igra. Uostalom, sam Zlatko Dalić je rekao da se teško upada u repku a još teže ispada iz nje, tako da ne treba žuriti sa Stanišićem u A reprezentaciju. Također sam napisao da treba ga pustiti prvo u mladu repku i da ga očekujem u onom popisu za studeni. Ja njega nigdje nisam njega osporavao kao igrača, nisam nigdje rekao da je on na istom nivou kao bek Dragovoljca i očekujem ga u reprezentaciji. Ali nakon 2 odigrana meča, odnosno 2 i pol, jer je jučer odigrao poluvrijeme je suviše rano da ga se gura odmah u prvi plan.
  • og1986
    2.9k
    Meni to teško upadanje u repku baš na živce počinje ići. Ti "senatori" imaju kredita da je to postalo suludo.

    Prije bi stavili Vidu da igra s 40 nego dali priliku nekom mladom i onda kada dođe smjena generacija se čudimo kako nam ne ide.
  • xavier
    11.1k
    sam Zlatko Dalić je rekao da se teško upada u repku a još teže ispada iz njePlavac

    Mislim da je ovo fraza koja mi apsolutno najviše ide na živce.
  • Plavac
    21
    Mislim da je ovo fraza koja mi apsolutno najviše ide na živce.xavier

    Ma i meni ide, a vjerujem i dosta njima. Ja sam to iskoristio da kažem ovu situaciju za Stanišića. On će biti na popisu, ali je ovaj ciklus možda prerano.
  • xavier
    11.1k
    ali je ovaj ciklus možda prerano.Plavac

    Kad ga Nijemci pozovu i on se odazove, onda će biti prekasno.
  • Plavac
    21


    Pa vjerujem da se HNS dogovorio o nekakvim uvjetima da oni ostanu odani Hrvatskoj. Sučić i Stanišić su pozvani kod Bišćana, jedino ne znam za situaciju sa Marcom Pašalićem. I ne vjerujem baš da Stanišić svaki mjesec mijenja mišljenje i stajalište o igranju za Njemačku/Hrvatsku.
  • xavier
    11.1k


    Ali zbog čega bi riskirao? Što te košta pozvati ga u A reperezentaciju i dati mu 5 minuta?

    U21 neću uopće komentirati. Tamo trebaju igrati igrači koji nemaju mjesta u A reprezentaciji, a ne "svi koji imaju pravo". A reoprezentacija je tu jedina bitna. A naši si sami ponekad rade medvjeđu uslugu tim forsiranjem "puta koji igrač mora proći".
  • Plavac
    21

    Mislim da nije rizik velik ako ga Dalić planira pozvati za studeni. Samo me zanima šta Stanišić misli o tome i hoće li biti strpljiv.
  • marcio amoroso
    32.2k
    @Mali dioničar je u pravu. Kod nas bi Mbappe i Haaland igrali u u21.

    Šta ti smeta pozvati Stanišića, dati mu par minuta u jednoj od ovih utakmica i miran si. Uostalom tko kaže da nije bolji od kandidata za desnog bočnog.
  • Baneki
    717
    A što nisu sad promijenjena pravila u FIFAi gdje je izjednačeno igranje u U21 i seniorima. Pa Sosa nije mogao igrati za Nijemce zbog toga a ne jer je igrao u seniorima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.