• deda
    28.1k
    Ja ga se sjećam iz Slavena. Ako nije napredovao barem 100% ne vidim dovoljno razloga za pozivanje. Očekujem ugodno iznenađenje.
  • Eduardo
    17.6k
    Ako nije napredovao barem 100%deda

    Optimistično :sweat:
  • deda
    28.1k
    Ajd 80% :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Iznenadilo me da je popis prošao relativno bez prevelike prašine, ali prijatelji s juga su konsolidirali redove i kreće lagano kmečanje zašto je Sluga treći vratar ispred Posavca :cool:
  • 000
    941
    Usporili su definitivno u zadnje vrijeme. Treba im po nekoliko dana dok stigne direktiva iz CK. Ranije bi već nakon 45 minuta skužili da je igrač nagazio palcem na aut liniju prilikom ubacivanja sa strane, ili da je naš vratar igrao rukom u vlastitom šesnaestercu. Nešto se čudno dešava. Grle se sa HNS-ovcima, dolaze Kustiću na prag...
  • Guinness
    2k
    Rasprodane sve ulaznice za Gradski Vrt protiv Walesa.

    Za Tunis u VŽ još ima ulaznica...
  • cron1ck
    1.6k
    Raktic odbio repku jer je umoran i ne osjeca se spreman.

    Moj misljenje da su mediji ipak sve napuhali i nekako vjerujem da je Raketa iskren i posteno priznao da nije spreman. Mozda da su tako nasi golamni priznali prije nekih vaznih utakmica bi bilo bolje. Ali opet kad razmislim kako ga se dosta omalovazava i jednostvno ne cijeni njegova uloga u repki postavis si pitanje je li stvarno umor.
  • Guinness
    2k
    Danas pušten dodatne ulaznice za Wales u subotu. Dostupne samo na blagajnama u Osijeku...

    Što se tiče Tunisa u utorak, vidim da slabo ide prodaja, moguće zato što su dostupne samo preko neta do nedjelje, onda idu na blagajne... Naplaćuju 10 kn ekstra ako preuzimaš na blagajnama ili 40kn ako ti stiže na kućnu adresu...
  • Bosna86
    11.6k
    Livakovic prvi golman... Hvala Bogu
  • reziser
    6.4k
    Po meni ocekovano. Branio je odlicnu sezonu, a lovre nije branio, sto za golmana jako puno znaci. Mora biti u kontinuitetu utakmica
  • cron1ck
    1.6k
    Uff slabo je ovo prvo poluvrijeme, ni jedan šut u okvir gola. Ali ne bi to bio problem da imamo neku igru. Nadam se da necemo do kraja primiti jer tesko da cemo ovakom igrom zabiti gol.
  • Nino Bule
    11.6k
    Vidim hvale mediji livakovica, meni jako nesiguran danas s obzirom na njegovu razinu ove sezone
  • Eduardo
    17.6k
    Izvadi ih sve na poluvremenu u pm

    Od SPa nismo odigrali 2 dobre utakmice. Brukamo se igrom iz utakmice u utakmicu
  • LovroZG
    1.3k
    Odličan gol Petkovića.
  • Dudu
    2.6k
    Lijep gol za Petka, dobro će mu doći da dođe još nabrijaniji na pripreme.. Nisam pozorno pratio utakmicu, očito se nije imalo šta puno ni vidjet kad nas dobije jedan Tunis, al moram čestitat na jednom detalju Daliću.. Svaka mu čast što je dao odmor Duji Ćaletu Caru i u ovoj utakmici, nek odmara do kraja 2019te minimalno..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.