• Majki2111
    2.6k
    Imamo golmane, odličan Caktaš, jako dobar petković, odličan Pašalić, Benković klimavo nekako.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Meni su te prijateljske utakmice na kraju sezone kad je igračima više pun k.... nogometa totalna besmislica. Kakva korist od toga?
  • Infinity
    15.2k
    Meni je jos veca besmislica staviti ih u pola sezone. Treba klupska sezona zavrsiti ranije i onda ovi da igraju mjesec dana. Slicno uraditi nekad u 12. mjesecu. Idu mu na zivce te reprezentativne pauze, samo razje*u ekipu.
  • reziser
    6.2k
    ako nešto mrzim , mrzim prijateljske utakmice, pripremne...
    bez natjecateljskog naboja, 10 zamjena,
    moze sam doci do ozljeda i slazem se da je igracima pun q nogometa u ovo doba nakon sezone, a pripreme pocinju ubrzo
    dajte deckima malo odmora, bem ti prijateljske tekme u ovo doba
    ne znam kom je ovo jucer koristilo?!
  • Kwedi
    3.8k
    trebalo je daliću da se pokaže u varaždinu kako bi mogao imati patetične proljeve
  • reziser
    6.2k

    Nije to dalic odlucivao, niti da se igra. Mozda samo mjesto odigravanja:mozda
  • Guinness
    1.9k
    Imamo golmane, odličan Caktaš, jako dobar petković, odličan Pašalić, Benković klimavo nekako.Majki-Papi2111

    Ono kad HNL ekipa odigra na 2 razine više od vičnih igrača iz 'top 5 liga'. Bravo za HNLovce, jedini raspoloženi.
    Inače kaos teški od vremena od 75 minute i na povratku kući...
  • Majki2111
    2.6k
    Caktaš je napravio više kretnji nego cijela vezna linija cijele utakmice skupa.
  • deda
    27.7k
    Repka na Poljudu s Hunima :cool:
  • reziser
    6.2k
    bas me zanim akako ce biti ta tekma
    s kolko problema
    dabogda sve izgubili, ne?? :angry:
  • xavier
    11.1k
    Ja uopće ne očekujem probleme, dapače, iskreno mislim da su novinari sve to puno previše napuhali.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Ja ne očekujem da će biti neko ludilo ali da će biti problema to definitivno da.
  • xavier
    11.1k


    Ako pod probleme smatraš krpe s raznim natpisima po gradu i skandiranje kontra HNS-a, onda da, ali mislim da će Torcida više manje ignorirati utakmicu. Doći će ljudi s djecom kao i uvijek na reprezentaciji.
  • cron1ck
    1.5k
    Pa ne mogu vjerovati da je to sad sasvim u redu da tamo igra repka. Znaci vec smo zaboravili svastiku i razne parole, kao brane se ljudi koji nemaju nista s tim, a imaju posto su stali u obranu tih ljudi koji su to napravili i dan danas se ne zna tko je to napravio jer se stite(kao kamere u tom trenutku nisu radile). I zasto igrati negdje gdje si domaćin kad pola stadiona navija protiv tebe??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.