• Papastrumf
    9.8k

    To je bila prvotravanjska šala :wink:
  • xavier
    11.1k


    Ako misliš na one gluposti oko Dalića i predsjednice, to znam, ali ovo nema veze s tim. Novinari i dalje uredno pišu kako "Olmo može zaigrati za Hrvatsku dok ne nastupi za španjolsku A reprezentaciju".
  • Infinity
    15.2k
    Prema tome onda ni Dilaver nema pravo nastupa za BiH, jer doticni nije imao BH drzavljanstvo u doba kada je nastupao za omladinske selekcije Austrije.
  • Kwedi
    3.8k
    za koje omladinske selekcije? U21?
  • xavier
    11.1k


    Dilaver je već ranije imao BiH državljanstvo (prije nego je zaigrao za Austriju), ali to kod njega nije ni bitno s obzirom da postoji tzv "Granny Rule" koje uključuje roditelje te bake i djedove.
  • BluePhone67
    3.3k
    Ognjen Vukojevic izbornik U-20,a Joe Simunic U-19 mlade reprezentacije Hrvatske.
  • Guinness
    2k
    Hrvatska - Wales (Osijek); navodno idući tjedan idu karte u prodaju

    Još uvijek nikakav info za Hrvatska - Tunis (Varaždin)
  • reziser
    6.4k

    svaka čast Ogiju i Joeu, da se razumijemo- ja obojicu jako cijenim, ali kako mogu biti izbornici, kakve su im kvalifikacije za to? koga su do sad trenirali, kakvi su im trenerski rezultati?
  • BluePhone67
    3.3k
    Nikakve, ako mene pitas :lol: Ali nisam ih ja postavio na ta mjesta, ja sam samo stavio informaciju i sa tobom se slazem u potpunosti.
  • reziser
    6.4k


    kako možeš postaviti nekoga na mjesto IZBORNIKA REPREZENTACIJE bez trenerskog iskustva!?

    ponavljam, obojica su mi jako dragi...ali....ovo mi nema smisla

    nisi ih TI postavio na ta mjesta? :rofl:
  • BluePhone67
    3.3k
    Naravno da nema smisla, niti je normalno, niti posteno. Dobrodosli u Hrvatsku, dobrodosli u HNS.
  • reziser
    6.4k
    nek budu uz repku -zasluzili su, nek budu nekakvi predstavnici, nek sjede na klupi, al nemogu bit izbornici, bar po meni
  • Infinity
    15.2k
    Meni pod jedan taj Simunic djeluje nekako previse grub za rad s djecom. Bio je pomocnih u A selekciji, sigurno je nesto naucio, ali...

    Vukojevic mi djeluje da bi mogao raditi taj posao. On je bio skaut u Rusiji ako se ne varam. Mislim da je bio neki klinac i u Dynamu.

    Al to je ta klasicna prica gdje svojim igrackim imenom upadnes na trenersku poziciju iako nemas nikakvog iskustva, pa tako Gerrard s travnjaka preseli na klupu Rangersa, kluba koji zeli igrati europska natjecanja i koji nesto znaci u toj Europi. I nije jedini takav primjer, ima ih jos koji su svojim igrama 'zasluzili' povjerenje na klupi.
  • reziser
    6.4k
    jedno je biti vrhunski igrač, drugo je biti trener
    možeš ti upasti na mjesto trenera u nekoj momčadi, ali po meni ne kao trener repke.
    moje skromno mišljenje

    jako je malo vrhunskih igrača koji su postali dobri treneri
  • Mr Anderson
    5.4k
    Lakše je biti izbornik neke reprezentacije nego trener u klubu. Ako ima dobar stručni stožer, može se to odraditi. No, svejedno, prednost bi trebao dobiti netko iskusniji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.