• Bosna86
    11.5k
    Nakon dva kola imamo dva boda uz opći dojam da je moglo i bolje... 0:0 gol razlika, nedostatak smislene igre i svašta nesto su problemi s kojima se Dinamo susreće.. Ipak bez obzira na sve to, s pobjedom u ovoj utakmici Dinamu se širom otvaraju vrata europskog proljeća.

    Naš sljedeći protivnik je austrijski Wolfsberger... Široj javnosti ovaj nepoznati klub dolazi u fokus tek prije nekih desetak godina kada ga preuzima nas bivši trener Nenad Bjelica.... 2012 su prvi puta ušli u elitni rang, a prošlogodišnje treće mjesto im je najveći klupski uspjeh... Od niželigaškog nogometa došli su do europske lige... Lani su dogurali također do Europske lige, u skupini su bili posljednji, iza Istanbul Basakšehira, Rome i Borussije Mönchengladbach. Danas se na opće iznenađenje nalaze na prvome mjestu naše grupe.. Remizirali su sa CSKA u Austriji i šokantno pobijedili Feyenoord u gostima... Ipak treba biti realan i reći da su imali veliku sudačku pomoć.

    Cijela momčad Wolfsbergera košta malo više od Livakovića, tek nešto preko 13 milijuna... Najskuplji igrač im je posuđeni Joveljić iz Frankfurta...U Austrijskoj ligi ne briljiraju i nalaze se tek na 7 mjestu sa 4 poraza i 2 pobjede... Da su neka druga vremena rekli bi smo da je Dinamo veliki favorit, ali naše posljednje igre ne ulijevaju povjerenje... Pogled na ljestvicu nam jasno govori da smo s dvije pobjede protiv Austrijanaca skoro pa sigurno prezimili... Naše oči će biti uprte i u drugi susret naše skupine gdje bi nam najviše odgovaralo ili 4 boda CSKA ili 2 remija... U svakom slučaju postoji puno kombinacija, a najvažnija je ona da Dinamo sve konce drži u svojim rukama.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (59 votes)
        Pobjeda Dinama
        46%
        nerijeseno
        27%
        Poraz Dinama
        27%
    2. S obzirom na dosad prikazano, ocekujete li prolazak skupine (59 votes)
        DA
        25%
        NE
        75%
  • immerwieder
    1.2k
    i jürgeni ziher šlogaju da s dvije pobjede prolaze grupu, a kak mi igramo pod daltonom, nije niti nerealno
  • deda
    27.3k
    Al isijava optimizam :lol:
  • Neki tip
    18.8k
    ma to je samo obrambeni mehanizam.. :)

    Nego, evo jedne pozitivne misli.

    Ja mislim da ove jeseni Dinamov navijač (da ne kažem navijač Dinama pa mi onaj Posavac strefi tužbu za intelektualno vlasništvo) nikako ne može izgubiti..

    Ili će Dinamo proći grupu što je većini veselje i radost unatoč svemu ili neće pa će i zadnji vjernik u Zokijeve trenerske sposobnosti (lopov je, ali je dobar trener) odustati od tog uvjerenja.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne znam za vas, al ja imam 0:0 na Predictoru :sweat:
  • cron1ck
    1.5k
    ja sam pogodio tocno 1:1, bas mi je ovo jos prosli tjedan mirisalo na x, samo da sam jos stavio Ivanuseca umjesto Lauritesena :lol: cijelo vrijeme cekam da taj Danac pocne zabijat
  • marcio amoroso
    31.8k
    Znate šta je najgore?

    Najgore je šta god da se desi ništa se neće promijeniti. I dalje ćemo igrati na ruševini. I dalje će 500 klubova u Europi imati bolju posjetu od nas. I dalje će nas kriminalci voditi. I šta god mislili o momčadi, ponavljam, isključivo o momčadi, ne o osobi koja ih vodi. Ta momčad je još najbolja od svega što imamo.
  • Dino
    2.2k
    Za ovu europsku (a i domacu) sezonu nemam neka pretjerana ocekivanja, al ak ne pobijedimo Wolfsberger, onda smo stvarno panjine i preostaje nam samo “gasi mjesalicu, motaj kablove”
  • Bosna86
    11.5k
    8 ljudi na forumu misli da ćemo prezimiti.... Ovo nisam očekivao
  • The Undertaker
    3.9k
    Već se promijenilo. Bjelica je postavio kriterije što je uspjeh i kod navijača i kod novinara i kod igrača. Nema tog PR-a, Blažičkovih litanija ili hajdukovog posrtanja koji bi te kriterije spustili.
  • deda
    27.3k
    Ja sam odavno rekao da Bjelica nije genije i top europski trener, ali je postavio neke kriterije rada, discipline, organiziranosti, studioznosti, očekivanja, čak i psihologije, a na kraju dana i rezultat. Isto tako sam rekao da nam Bjelica postaje mjerilo vrijednosti. I to se upravo događa. Mi moramo dovoditi trenere tipa Bjelice ili kvalitetnije, a ne ....... ovo
  • Neki tip
    18.8k
    . Ta momčad je još najbolja od svega što imamo.marcio amoroso

    Slažem se. I rado bi' ih podržao da se može. Sigurno im na tribini ne bih fućkao, dobacivao, vrijeđao ih. Nikad nisam, ne bih ni sad. Ali tribina nažalost nema.. Ima samo ovo malo foruma gdje netko frustracije, netko samo razočaranje ili tugu, ublažavamo kroz malo šale, zafrkancije, cinizma pa katkad i poruge.
    Nije čudno što ne pršti sve od optimizma i pozitive. Nije to zato što se Dinamo ne voli ili prezire momčad i poistovjećuje s usranom upravom. To je stoga što smo tako friško osjetili koliko bolje i ljepše može biti..

    Svi bi se radije veselili, svi bi radije hvalili i stvarali euforiju. Gledali druge grupe i već slagali protivnike na proljeće. Gledali u kartu Europe i zamišljali izlete u veljači, ožujku.. Ali, nažalost, nije takvo vrijeme. Ni igrom ni rezultatom ni atmosferom, a bome ni, eto, zdravstvenom situacijom.

    Na ovojesenske izvedbe nitko ne bi pljeskao ni da je Bjelica na klupi..
  • marcio amoroso
    31.8k

    Opcenito je losa situacija, ne samo kod nas. Ovaj virus također pridonosi depresivnom i negativnom stanju. Sve po malo. A Boze moj, nadati je se boljem.
  • deda
    27.3k
    Baš sam pisao, meni je deset puta lakše kad sam na tribini nego pred tvom. Kao i igrači valjda :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    Ja sam jedan od onih koji nikad ne bi mogao navijati kontra Dinama, ali ovo je toliko frustrirajuće.... Svjesno si braća pucaju u noge a mi ne možemo ništa uraditi.... Najviše me boli realnost u kojoj da sutra Mamići odu, mi bi opet izvisili... Ne može 2 tisuće ljudi ništa na svijetu promijeniti.... Boli me da ni ne možemo uprijeti rukom u krivca, jer ih je previše... Počevši od državne i gradske politike, Mamica, pravosudja, (d)novinara, bivših igrača ali i nas samih.... Boli ravnodušnost vise od bilo kakve igre i bilo kakvog rezultata... Toliko je identitet kluba ubijen da se ljudi stide reci za koga navijaju, Dinamo je postao taboo o kojem se priča kad nitko ne sluša... Kakav god scenarij da zamislim, svaki je blago rečeno nadrealan... Treba nam epsko čudo da vrati osjećaje, identitet i pripadnost klubu
  • deda
    27.3k
    Zadnje dvije godine su bile natruhe toga, ali gazde su povukle ručnu da ne poludimo i opustimo se previše
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.