• The Undertaker
    4k
    Oni su poslodavci. Pa obrana se i zasniva na premisi da nisu mogli krasti sami sebe. Svi službeni organi kluba su to i potvrdili. To bi im još i moglo proći u žalbenom postupku. Ono što im, valjda, neće proći je način na koji su to radili.
  • xavier
    11.1k
    Oni su poslodavci. Pa obrana se i zasniva na premisi da nisu mogli krasti sami sebe.The Undertaker

    Molim te ne trolaj.

    Oni nisu vlasnici kluba tako da nisu nikako "krali sami sebe". Ne pada mi na pamet 2020. s nekim raspravljati o tome.
  • Baneki
    717
    A možeš oštetiti i svoju vlastitu tvrtku iako si 100% vlasnik.
  • xavier
    11.1k


    Apsolutno, ali nisam htio dodavati daj dio jer mi je uvreda uopće spominjati to u konktekstu Mamića i Dinama.
  • Kwedi
    3.8k
    Netko bi kontrirao, jel sve po zakonu?

    Da li 100 ljudi iz Skupštine, IO-a, NO-a i Uprave koji na temelju najvažnijeg dokumenta kluba, same sebe biraju te imaju drugačija prava u odnosu na neke lajbeke po forumu?

    Zakonski njihovo pravo sudjelovanja je aktivno, naše se svodi na dobivanje usb-a, zastavice za retrovizor ili popusta u fan shopu što je pičkin dim.

    U prijevodu, naše je da odlučujemo o klubu, a vaše je da navijate.

    U tom kontekstu, oni jesu 100% vlasnici kako veli Undertaker, a mi svi možemo lajati na mjesec i sekirati se je li to legitimno ili moralno.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Lijepo je da i dalje pita mamu za mišljenje pa na temelju toga izgradi i svoje. :up:
  • Tom Hanks
    2.5k
    Vrijeđanje je samo u obliku psovki?
    Kako je xavier rekao vrijeđa na drugaciji nacin i to se iznova i iznova ponavlja.Kriteriji za sankcije su gotovo nikakvi.
  • Bosna86
    11.6k
    Cilj Zone je da okuplja ljude, a ne da netko od nas ovdje glumi policiju... Brise se tek u slucaju teskog vrijedjanja i tjt... Napisao sam gore, samo preskocite njegove upise i idete dalje
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Udem u zonu, vidim nova tema “Dinamo-Wolfsberger” u kom. samo Mamic lik je jebeni rak. Al ja cu kom nadolazecu utakmicu. Mislim da su puno jaci nego sta im ime govori, ova 4 gola u gostima nizozemcima su dovoljan znak. Nako sam misljenja da cemo uzet ova 3 boda. Sta se tice ankete u vezi prolaska grupe, jako tesko nadam se da cu pogrisit sa ovim zadnjim.
  • Eduardo
    17.3k
    Evo jučer pričam s mamom, došli na temu Zambate. Kaže nikad ju nije zanimala povijest, samo sadašnjost i budućnost kluba.Majki2111

    Registriraj mamu i baku na forum ili ih više ne spominji. Ne zanima nas što misle sve dok pišeš u njihovo ime.

    BTW - osobno očekujem još jedno mučenje. Sve do sada odigrano ide u prilog tome. Zoranova povijest utakmica po grupama je samo još jedan dodatni razlog za pesimizam.
  • Infinity
    15.2k
    Dobit cemo 1-0, imam neki osjecaj.
  • Bosna86
    11.6k
    3:0, Austrijanci su prosječna ekipa koja je uzela bodove na sreću i podcjenjivanje
  • The Undertaker
    4k
    Ja isto mislim da će biti mučenje ali sa sretnim ishodom. Zavaljati će nam jednu kontru ili penal i onda ćemo ih stizati čitavu utakmicu. 2:1 za Dinamo.
  • deda
    27.6k
    Dobra stvar je da igramo s njima u trenutku kad su nam pokazali svoju snagu pa ne bi trebali biti opušteni i neorezni.
  • marcio amoroso
    32k
    Nadam se da će im se ponoviti prošla sezona, također su polučili veliku pobjedu u gostima. Gladbacha su dobili 4-0 vani i kod kuće su protiv Rome igrali 1–1. Usporedivo sa ova dva rezultata, razlika je jedino sto su prošle sezone prvo igrali u gostima. Ovaj dvomec koji sada igraju protiv nas su igrali protiv Istanbul Basaksehira i izgubili obje. 3-0 u Istanbulu i 1-0 kući. Očekujem da se tako nešto ponovi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.