• Crusades1986
    9.6k
    U prošle 2 godine se poklopilo puno bitnih faktora koji se godinama nisu poklapali i napravio se pošten rezultat. Faktori su sljedeći: normalan trener, povratak navijača na tribine kad su se uvjerili da ta momčad to zaslužuje, poticanje pozitivne (kolko je to god moguće u truloj situaciji oko kluba sa sudskim procesima) atmosfere od strane grupe, fizička odsutnost braće iz kluba.
    Danas nema ništa od toga pa se ne treba previše čudit zašto je opet puno stvari pesimistično i zašto 8 ljudi misli da ćemo proć grupu koja je, po tim kriterijima iz zadnje 2 godine, debelo prolazna.

    Onakvo stanje je privid kako bi to trebalo izgledat u i oko normalnog nogometnog kluba, a ne nečijeg poligona za ispuštanje vlastitog ega.
  • Markelo
    2.5k
    U zadnje vrijeme baš ta ravnodušnost vlada oko kluba, nikoga nije briga ni kako ce proci u Hnl-u niti u Europi. Nisam mogao naci dvoje ljudi koji su gledali utakmicu protiv Feyenoorda da prokomentiramo. Nesto vise je ajde pogledalo protiv Cska mada je i to bilo neko polovicno gledanje. Da nije ovoga foruma ne bi imao ni s kim ni iskomentirat igru i rezultat Dinama. Zato me i čudi sta stalno kmeče na kritike kad ih ni nema, nikoga više nije briga
  • Keyser Soze
    8k
    Ako uzmemo sve u obzir, mene cudi da ovoliko mladih ljudi i dalje navija za Dinamo. Nakon svih terora, pesimizma i problema stvarno je mazohizam navijati za Dinamo. Nova uprava je kljuc svega, ako se ovi izvuku ni najmoderniji stadion u Zagrebu ne bi bio dovoljan za privuc gledatelje i nove generacije. Maksimir nakon potresa samo oslikava stanje u Dinamu zadnjih 10 godina i ko zna do kad ce biti tako.
  • Majki2111
    2.6k
    A čuj, kreneš navijat ko mali dok nekužiš neke stvari. A to ostane.Navijaš jer je to klub tvoga grada, jer su te naučili ili slično. Čisto sumnjam da neko dijete sa 10 godina gleda kako će završit jedno suđenje nekog zaposlenog u klubu. Zanima te nogomet,, igrači, lijepi potezi. Golovi, rezultat. Moram priznat da mi je teško dokučivo uopće zamislit neki drugi pojam kao pokretačku silu prema navijanju za klub.


    P.S. Samo da nadodam još. Imam dojam kako ljudi previše idu udubiozu tu. Nemamo svi ekstremni i čvrsti stav prema nekim stvarima. Evo jučer pričam s mamom, došli na temu Zambate. Kaže nikad ju nije zanimala povijest, samo sadašnjost i budućnost kluba. Zato osobno nikad nisam doživljavao da je Dinamo klub Hrvatstva, otpora sistemu i čega već, niti doživljavam te idealepreviše ozbiljno. Da nam na mjesto trenera ponovo dođe neko iz zatvora, a dobar je trener dao bih mu podršku jer je dobar trener. Moguće da ljudi tako razmišljaju.

    Daj zamisli da nekim slučajem, Pep Guardiola bude osuđen krivično djelo, odradi zatvor, i dođe nas treniart. Velika večina će ga prihvatit.... Dočekat će ga raširenih ruku. Pa ko nebi?
  • Bosna86
    11.5k
    Aj da ne brišem ovo, samo preskočite i ne obraćajte pažnju
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Hoće li njega neko počet sankcionirat za ovakve upise?
  • Kwedi
    3.8k
    Hoće li njega neko počet sankcionirat za ovakve upise?josipbbb

    Zbog čega? Ima svoj stav, argumentira ga.
    Na stranu kaj ja osobno mislim da je trol i kako nas sve prca,al ako bi se ovakve stvari brisale - onda nek se gasi forum.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Meni najviše smeta što je napisao krivično, a ne kazneno djelo. To me odmah izbaci iz takta.
  • xavier
    11.1k
    Onaj trenutak kad bih krenuo pisati opširan odgovor Majkiju gdje bih mu objasnio neke stvari, ali sam sebi sam već više puta rekao da trebam samo preskakati njegovo trolanje...
  • deda
    27.6k
    Nikog ne vrijeđa Majki, molim lijepo.
  • Dudu
    2.6k
    Lik je legenda, ja se baš lijepo nasmijem na većinu upisa..

    Recimo ova rečenica je blago: "Evo jučer pričam s mamom, došli na temu Zambate." :lol:
  • Neki tip
    19k
    Recimo ova rečenica je blago: "Evo jučer pričam s mamom, došli na temu Zambate." :lol:Dudu

    Ovako ja to zamišljam..

    Dođe Majki do mame i pita: mama, danas na Zoni svi nekaj pišu o Zambati. Vele da je umro. Kaj ti kažeš na to?

    Mama: Majki, pusti ne na miru, kuham, otpili ti i Zambata. Javi kad je tekma s jodlerima.

    Majki na Zoni: mamu nije briga za prošlost, nego samo za sadašnjost i budućnost kluba.
  • xavier
    11.1k
    Ne vrijeđa nikog kao osobu, ali da vrijeđa zdravi razum, vrijeđa. Usporediti "bilo kojeg trenera koji napravi neko kazneno djelo" s Mamićima je van pameti.

    Radiš recimo u banci i skriviš prometnu nesreću ili si privatno dužan porez ili napraviš nešto slično. To je "drugi trener koji napravi nešto što nije u skladu sa zakonom" i realno je da ćeš i dalje raditi u toj banci.

    Ono što su Zdravko i Zoki napravili, oni su "opljačkali banku u kojoj rade"...gdje na svijetu bi oni dalje radili kod istog poslodavca?
  • Dudu
    2.6k


    :rofl: :rofl: :lol:
  • De Oliveira
    896
    Kod mene se, sto se momcadi tice, nista nije promijenilo od kada me tata prvi put odveo na Maksimir. Dakle uvijek podrska, navijanje, zivciranje, nadanje, razocaranje i sve sto ide uz navijanje za neki klub. Naravno da je uvijek bilo igraca koje bih strpao u top tipa Polovaneca, Calella ili Stojanovica. Pojava ovih nakarada od Daltona u klubu je samo nastavak onoga sto smo imali pod Canjugom i mozemo reci da smo navikli, a takvima ne dam barem taj osjecaj pripadnosti Dinamu koji mi iz Bosanske Posavine imamo duboko usadjen. Moja velika zelja je bilo SD Dinamo i trenutno sam jako sretan sto imamo nekih 10 sportova pokriveno, pa kada mi se smuci situacija u NK, tjesim se sa KK, MNK, OK ili RK Dinamom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.