• Stihl
    3k

    Slažem se, zato se ja s tim ne zamaram. Kao kaj sam rekel par upisa prije da me nije briga za to, pa zato i nisam toliko u toku oko svih tih testova, potvrdi, pizdi materini...
  • Baneki
    731
    Trebali bi obiteljski liječnici prepisivati na prve simptome lijekove koji manje više rješavaju koronu da do hospitalizacije i ne dođe. Ima takvih protokola nekoliko i svi su djelotvorni, FLCCC, Zelenko, Fareed i Tyson, itd...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Čisto radoznalo, kolike su šanse da od cijepiva može doć do začepljena i u konačnici recimo moždanog ili srčanog ?

    Jer je čovjek srednji godina, u mojem susjedstvu umro, ako je evidencija pokazala i srčanog i moždanog, a cijepio se drugom dozom 4 dana prije nego sto je umro. I žalio se od prvog dana na temperaturu, bolove u kostima i slabost.
  • Infinity
    15.3k
    Sve je moguce. Ljudi dobiju srcani u snu, pa sad ne znam da li bi trebali uopce spavati.
  • The Undertaker
    4.1k
    Kojim cjepivom? Stvaranje ugrušaka koji onda mogu izazvati srčani i moždani udar je poznata nuspojava cjepiva, posebno AstraZenecina.
  • GZomanid
    572


    Općepoznato veliš.. U UK zabilježen 31 slučaj tromboze na više od 18 miliona cjepljenih. Više ih umre od gušenja jabukom ili npr od srčanog udara dok se bavi nekim sportom. Uglavnom, nuspojava kakvih ima kod svih vrsta lijekova koje pijemo bez razmišljanja..
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne razumijem što nije jasno? Tromboza je primjećena i opisana, dakle poznata nuspojava cjepiva o kojoj se dosta pisalo. Kakve veze ima koliko je učestala? Jasno da to automatski ne znači da je čovjek umro zbog toga ali, s obzirom na okolnosti, postoji mogućnost koju bi nadležna tijela trebala istražiti, samostalno ili na intervenciju rodbine.
  • GZomanid
    572


    Pitanje je bilo kolika je šansa da se od cjepiva dobije tromboza, pa je bitno reći koliki su ti brojevi. I još bitnije, skoro 99% slučajeva desilo se nakon 1. doze cjepljenja, pa pretpostavljam da je ipak tu bitan neki tjelesni preduvjet za takav razvoj situacije. Pogledaj upute na bilo kojem lijeku, svaki ima navedene nuspojave i skupine ljudi koji nebi trebali koristiti te lijekove.
  • Baneki
    731
    The Safety of COVID-19 Vaccinations—We Should Rethink the Policy


    Iz zaključka: For three deaths prevented by vaccination we have to accept two inflicted by vaccination
  • NitkoBitan
    12.3k
    "Caka" je u tome kaj bi se za liječenje ivermektinom (jer logično nije svaki lijek za sve skupine i slučajeve) trebalo posavjetovati sa liječnikom koji je dužan liječiti pacijenta po WHO protokolima
  • NitkoBitan
    12.3k
    Prica se i da ce jedino bit moguce ici u bolnice, shopping centre, javne ustanove (itd.) s covid potvrdom. Jebena bolest, imaju neke države u Europi slicna ogranicenja ali gradani imaju pravo na besplatne testove. Kaj bi trebo placat 150kn da idem u bolnicu za koju placam zdravstveno osiguranje...
  • Jaro
    5.7k
    ovo je debilana zesca. Dakle, cijepio sam se al sam protiv ovoga. Cjepio sam se jer vjerujem da je to nacin da zastitim.sebe i svoje starce. Al ako uvjetuju ovo gore, nek se gone, pridruzit cu se necjepljenima i odjebat soping centre i sl... za bolnice ti vec godinu dana treba negativan PCR test, a uskratu zdr.zastite mogu provesti ako me oslobode placanja obaveznog zfravstvenog osiguranja - na to pristajem jucer i preusmjeravam tu lovu u neko privat osiguranje bez beda...
  • Markelo
    2.5k
    Ja sam dobio 2 doze cjepiva i za mene je korona završila, ja sam svoj obol borbi protiv korone dao. Kome se da nek se bakča s tim testiranjima svako malo. Nadam se da uskoro skidamo maske i nastavljamo normalno dalje kao što je i bilo prije ožujka 2020.
  • NitkoBitan
    12.3k

    1. Nije korona za tebe završila jer možeš oboljet od iste a pogotovo od novih sojeva jer su cjepiva slabije učinkovita protiv njih. Također možes asimptomatski širit virus a da ni ne znaš.
    2. Borba protiv korone. LOL. Kaj pobjeđujemo kad ju potpuno iskorijenimo HAHA. To me podsjeća na kineski rat protiv vrabaca i australski rat protv emua, ugl. borba sa vjetrenjačama a ne koronom.
    3. Ma kaj te briga kaj su vecini ljudi uskracena prava jer nemaju covid potvrde, bitno da se ti na zajebavas sa testovima. MISLI NA DRUGE, cijepi se...
    4. Vrati se na tocku 2. Borba protiv korone ne postoji. Jedina borba koja bi trebala postojati je ona protiv stožera da se vrati "staro normalno". Vec smo trebali barem mjesec dana zivjet bez maski ali ovi ne daju dok ne ispune kvotu cijepljenih danu iz Bruxellesa. Jedan Bezuk koji bi izrafalao po pravim ljudima ili 20 000 ljudi na Trgu bi vratilo staro normalno u roku od tjedan dana, ostalo su priče za malu djecu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.